Skocz do zawartości
Starwalker

Kupię zastaw obniżający do BMW F650 z 97 roku

Recommended Posts

Gdyby ktoś miał cały zestaw (kości i stopki) lub tylko kości to chętnie przygarnę po odpowiedniej cenie :) Co prawda mam 180 cm wzrostu, ale odczuwam niepokój na myśl o zatrzymaniu się na jakichś głębszych koleinach, lub potrzebie cofnięcia.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Jesli masz tyle wzrostu to dalbym sobie spokuj z obnizaniem. No chyba, ze jestes jakos nietypowo zbudowany. Przy takim wzroscie obie stopy powinny spoczywac na glebie. Moze po prostu masz zbyt malo doswiadczenia i czujesz sie niepewnie?

Moim zdaniem szkoda zachodu, kasy i wlozonej pracy. Pojezdzij wiecej i "przyzwyczaj" sie do motocykla. Z czasem taki obnizony bedzie wprowadzal dyskomfort.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

ja mam 176cm wzrostu i nie widzę wersji obniżenia u mnie motka. Stopy całe dotykają gleby.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Dziękuję za porady. Właśnie chyba nie jestem zbudowany jakoś nietypowo, a gdy usiądę całym ciężarem to pięty jednak nie dotykają swobodnie podłoża. Może faktycznie musze się jeszcze trochę przyzwyczaić i więcej pojeździć, wcześniej jeździłem raczej na niższych maszynach. Jeszcze raz dzięki za być może uratowanie przed niepotrzebnym wywaleniem kasy :-)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

A z kad jestes?

Ja jestem nizszy mam gsa 780mm i calymi stopami dotykam ziemi a nogi zgiete w kolanach i chce wymienic siedzenie na wysokie.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

I nie obniżaj, bo niema czego :), z moim 166 na f650 jest komfortowo :)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

×