Skocz do zawartości
Jagna

Nagroda Iziego za najlepszy projekt wyprawy motocyklowej

Recommended Posts

11129359_10153273719367764_5969552802495442105_n.jpg?oh=9feb3ed3e96805bf50087a1bac82bb8c&oe=55E361AF

Marzysz o przejażdżce na Nordkapp?

A może wolisz pustynne klimaty?

Albo pustki mongolskich stepów?

A może jednak podróż dookoła Polski?

Marzy Ci się podróż życia, ale blokuje Cię brak funduszy?

To właśnie dla Ciebie wymyśliliśmy Nagrodę Iziego!

Do końca kwietnia czekamy na Wasze projekty podróży, najlepszy nagrodzimy kwotą 4000 zł.

Oczywiście do przeznaczenia na podróż!

Zapraszamy do wzięcia udziału w konkursie. Nieważne, czym jeździsz, nieważne ile masz lat.

Ten konkurs jest także dla Ciebie!

Regulamin Nagrody Iziego

Głównym celem Nagrody Iziego jest pomoc młodym globtroterom motocyklowym w spełnieniu swoich ambitnych przedsięwzięć.

Robert Gałka "Izi" zginął w 2010 roku podczas podróży motocyklowej w Tadżykistanie.

Był człowiekiem, który nie bał się wyzwań i który nie używał słowa "niemożliwe".

Służył swoją bezinteresowną pomocą wielu motocyklistom i podróżnikom.

Nagroda Iziego ma na celu upamiętnić Roberta jako osobę niezwykłą w środowisku podróżników motocyklowych,

godną naśladowania.

1. Laureata Nagrody Iziego wybierze Kapituła spośród nadesłanych zgłoszeń. W skład kapituły wchodzą osoby, które znały Iziego i maja duże podróżnicze doświadczenie.

2. Projekt musi dotyczyć wyjazdu samodzielnego, bez korzystania z usług firm organizujących usługi turystyczne;

3. W konkursie nie mogą uczestniczyć osoby zawodowo zajmujące się turystyką motocyklową;

4. Wyjazd musi być zrealizowany do końca kwietnia 2016 roku.

5. Zgłoszenia muszą być nadesłane mailem na adres: info@izimeeting.com do 30 kwietnia 2015

6. Zgłoszenia powinny zawierać ogólny projekt wyjazdu i jego termin a także krótką charakterystykę kandydata i jego dorobek podróżniczy;

7. Kapituła wybierając laureata weźmie pod uwagę dorobek kandydata oraz atrakcyjność projektu, ale promowane będą osoby z niewielkim stażem podróżniczym, ale z wielkimi marzeniami.

8. Laureaci nagrody zostaną zaproszeni na kolejny Izi Meeting. Laureat będzie zobowiązany do zrobienia prezentacji i pokazu slajdów z wyjazdu na kolejnym IM oraz udostępnienia IM zdjęć z wyjazdu.

9. Laureaci są zobowiązani do umieszczenia logo IM na motocyklu oraz w relacjach;

10. Kapituła dysponuje kwotą 4000 zł, pieniądze może podzielić w dowolny sposób między kilka projektów lub całość na dowolny projekt. Może też odstąpić od przyznania nagrody jeśli uzna, że wśród nadesłanych projektów nie ma dość interesującego.

11. Nagroda pieniężna może być wykorzystana na dowolny cel związany z podróżą: doposażenie motocykla, ubranie motocyklowe, paliwo

12. W razie niewykorzystania środków finalista zobowiązuje się zwrócić nagrodę do końca kwietnia 2016.

  • Like 2

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Pierwsze zgłoszenia napływają.

Serdecznie zachęcam: każda podróż jest możliwa.

4000 zł do wzięcia!

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Pomysł fajny, ale w jaki sposób chcecie porównywać np. wjazd motocyklem na everest i podróż do okoła polski :roll:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

No cóż, kapituła będzie musiała zdecydować, kto bardziej zasługuje na nagrodę. Liczy się pomysł, zaangażowanie, osobowość.

Jeśli udowodnisz, że podróż dookoła Polski będzie Twoją podróżą życia, to zgarniesz nagrodę ;)

W projekcie musi być to "coś" ...

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Przypominamy!

4000 zł za projekt podróży motocyklowej.

Tyle właśnie wynosi Nagroda Iziego, wręczymy ją temu, kto przedstawi najciekawszy pomysł na swą podróż motocyklową.

To nie musi być aż tak ambitne jak ta poślubna podróż ze zdjęcia: rok 1934, motocykl BSA, Halina i Stanisław Bujakowscy na trasie Druskienniki - Szanghaj.

To była wyprawa!

10997782_1044039582291141_6520269930541390640_n.jpg?oh=281e86bfc0fcd08ddf8ae1303178704e&oe=55D9C27E&__gda__=1440282414_702e93aace33695559ffa93b9714ee59

Czekamy do końca kwietnia na Wasze zgłoszenia: info@izimeeting.com

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Pomysł fajny, ale w jaki sposób chcecie porównywać np. wjazd motocyklem na everest i podróż do okoła polski :roll:

że się wetnę Jagnie w wątek.. a kto powiedział, że zwiedzać można tylko kraje ościenne? Ja do końca życia nie zapomnę niemal samotnej wyprawy, własie dookoła Polski. W dodatku na Jawie. 14 dni na motocyklu, burze, deszcze, zamknięte dorogi... co widziałam to moje, co przeżyłam, to moje... w 2002 miałam sponsora, choć potrzebna kwota mogła się wydawać niewielka jednak przerastała moje możliwości. Znaleźli się dobrzy ludzie, którym wlasnie udało mi się sprzedać swoje zaangażowanie, pasje i wyłożyli kasiore.. zJawa dała rade, ja też... i gdyby nie tacy ludzie, jak mój ówczesny sponsor, czy ludzie z IM to takie wyprawy nie miały by w ogóle miejsca...

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Dokładnie tak!

Nie liczy się miejsce, tylko ludzie!

Dlatego nie wahajcie się podzielić swoimi marzeniami. Każde jest niepowtarzalne!

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Konkurs o Nagrodę Iziego rozstrzygnięty!

Dziękujemy za Wasze liczne zgłoszenia i wspaniałe projekty.

Dziękujemy także naszej Kapitule, w której skład weszli motocyklowi podróżnicy: Ola, Roomyanek, Sambor oraz Wilk.

Ogłoszenie zwycięzcy oczywiście na zlocie ;)

Jeszcze chwila cierpliwości !

  • Like 4

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

To powiem że nagroda przypadła dwóm projektom ;)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

A jak kogoś nie było bo moto padło??

To jest PKS, PKP, autostop ....

Ludzie nawet odważyli się jechać KTM'ami. Nie wszystkie wróciły same, ale ludzie byli ;)

  • Like 4

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Mi niestety się nie udało... Taka praca. Ale za rok na bank. No ale napiszcie jakie projekty bo ciekaw jestem. Już nie bądźcie tacy :-P

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Projekty podróżnicze.

Zaspokoiłem Twoją ciekawość?

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Uff już myślałem że kulinarne...

Ale gdzie, kto,...?

Kurde zmieniam pracę to za rok pojadę na IZI :-(

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ja mam fajny projekt na przyszły rok ale nie chcę innym zabierać szans :lol:

  • Like 2

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Gratulacje!

Igor Morye i Michał Juraszek, znany szerzej jako Naczelny Filozof, zostali laureatami Nagrody Iziego.

Nadesłano kilkanaście projektów, a Kapituła nagrody miała nie lada orzech do zgryzienia. Postanowiliśmy docenić oba projekty, które w podobnym wymiarze mają w sobie coś z ducha Iziego.

Igor postanowił na swojej starej Teresie pojechać do Uzbekistanu i Kazachstanu, by zrealizować projekt związany z losami polskich zesłańców.

Wierzy, że jego realizacja pomoże innym, wyruszającym na wschód motocyklistom.

Naczelny Filozof postanowił odkurzyć swoją, już bardzo pełnoletnią, CZ 350 i pojechać nią do Gruzji.

Jest w tym projekcie trochę szaleństwa i uznaliśmy, że pomysł spodobałby się Robertowi.

Serdecznie Wam obu gratulujemy i trzymamy kciuki za realizację planów.

Chcemy zobaczyć Wasze prezentacje na przyszłorocznym Izi Meeting!

  • Like 5

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Postarajcie się przywieźć motocykle z powrotem :)

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

×