Skocz do zawartości
Pawel

Triumph Tiger 800 XCx/XRx

Recommended Posts

Jeździłem XC jak tylko wszedł na rynek, piec kładzie 800;tke bmw na łopaty.

Moim zdaniem oczywiście

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Nie, taki był warunek "jazdy testowej" ;)

Mowie tylko o tym jak się zachowuje na asfalcie

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

z chęcią bym się przejechał Tigerem 800, żeby porównać do BMW f800gs, ale w Krakowie i okolicach nie ma jazd testowych. Nawet szukałem w innych miastach, ale póki co kicha.

F800gs jest ok, ale nie porwała mnie. Myślałem, że po jeździe testowej spać nie będę mógł, a jednak nie. Co innego 1200gs ADV LC. Bardzo fajny, chociaż nie wiem czy gdybym miał tyle kasy, to bym kupił.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Jak wszedł xc800 to z pingwinem sie na wycieczkę ma szosowych oponach wybraliśmy demowkami ... 3h zabawy... Na szosie lepiej od 800, w terenie troche gorsza pozycja ale silnik i opony dawały mnóstwo radochy ...

Z telefonu nie wiem jak vimeo podpiąć:

Nowym xCx chętnie bym w terenie większym niz szutrowki sie przejechał

Edytowane przez MTBiker
  • Like 3

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

ja sie zakochałem już w starym tigerze 800 , nawet nie koniecznie w xc . mało brakowało a został bym posiadaczem 800xc całkiem niedawno , ale zrezygnowałem . mało jeździłem na f800gs , równie mało na tigerze 800xc ale triumph jest dla mnie motocyklem lepszego "pierwszego wrażenia" . a to jest dla mnie już sporą rekomendacją . silnik triumpha kładzie na kolana 800gs , może gs jest lepszy w terenie / wszyscy piszą że jest więc należy tak przyjąc :beer: / natomiast jako motocykl dla mnie wystarczy 800xr - nie latam terenu , żona mnie nie pusci do albanii na szutry /szkoda , ale nic nie poradzę ;-) / a asfalt robi doskonale , ma wystarczającą ochrone przed wiatrem i fajnie wygląda . ale z braku zgody na wojaże pozostałem przy nc700x - do roboty i na latanie po dolnym sląsku wystarczy - oczywiscie do czasu zakupu 800xr czy xrx , może jakieś demo z długołęki ;-) . tylko muszą zmienic kolorystykę z białych demówek na czarne to się moja małżonka może nie pozna za szybko :beer: ...

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Miałem okazję pojeździć 800xc i 1050 i bielizna jest super. Gdyby było mnie stać 800xc już dawno byłby mój nie tylko za właściwości

jezdne ale i wygląd którym wg mnie rozkłada GS na łopatki. No i trampki też są fajne.

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Kurna, czemu ja taki niski jestem ;-(

Marcin, nie mazaj się! Niżsi (chyba?) od Ciebie na 8secie latają. Trochę optymizmu :)

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Wiem, można wiele, ale po czasem myślę 'po co'? :) eFka była 'na styk', DL od biedy podejdzie. Cóż, zostają szlifierki i choppery ;)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

do miasta i do zabawy ducati zrobiło scramblera - dla takich jak ja o nikczemnym wzroście miodzio . zwłaszcza kosztująca majątek wersja full trottle jest po prostu do zagłaskania jak szczeniak :) . tylko nie wolno zaglądać do katalogu dodatków i opcji - zedrą wszystkie pieniądze z człowieka , w zasadzie bank zedrze ...

  • Like 4

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

siedziałem na scramblerze na targach i kurde, wcale niski mi się nie wydał.

Przy moich 1,82 wydawał się ok, ale zaskoczony byłem trochę wysokością i wielkością motocykla.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

790 mm kanapy to nie jest wysoko - drabina mi nie była potrzebna ;-) . to 40mm niżej niż u mnie i u ciebie .

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Masz rację, ale jak siadałem, wydał mi się wysoki. Może przez ten sztywny stojak w który był wpięty?

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

zapewne ;-) , ja siedziałem na stojącym na kosie u dealera , niestety na taniej wersji :oops: . max wypasu nie zamówili na salon - już drugiego dnia wiedzieli że to był błąd , trzech klientów pytało o "coś droższego" ... .

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

×