Skocz do zawartości
Pawel

Triumph Tiger 800 XCx/XRx

Recommended Posts

Na co je miałem założyć?

Na klatę? :lol:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

podobno od poniedziałku Inter Cars nie jest już "generalnym importerem" i "wyłącznym przedstawicielem" marki Triumph w Polsce :-D , ciekawe co dalej z serwisem i gwarancją na nasze motocykle ;-) ...

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

podobno od poniedziałku Inter Cars nie jest już "generalnym importerem" i "wyłącznym przedstawicielem" marki Triumph w Polsce :-D , ciekawe co dalej z serwisem i gwarancją na nasze motocykle ;-) ...

Czytałem o tym na innym forum, nie chciałem Was martwić :-D

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

też przeczytałem na forum tigera . do niemiec nie mamy daleko - zawsze można przyjemne z pożytecznym . ja mam gwarancję do 05/2016 jak coś wyjdzie to pojadę , jak nie to i tak nie zrobię przebiegu do przegladu . brakuje mi 7 tysięcy i snieg za oknem ;-) . a swoją drogą ciekawe czy ducati też bedzie miało innego importera ...

Edytowane przez mario2007

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Zara Zara, inter Motors nie miał Ducati, to w Szczecinie macie taki salon.

Badziewiem nie chcą? Wywalili suzuki? Brawo! Męska decyzja

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Zara Zara, inter Motors nie miał Ducati, to w Szczecinie macie taki salon.

Badziewiem nie chcą? Wywalili suzuki? Brawo! Męska decyzja

Paweł, wysłuchali Twoje modły i dziś byłem świadkiem jak rozmawiali na temat sprzedaży w Intermotors Rometa. Ty to masz nosa do porządnych marek. :-D

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

w długołęce w intermotorsie kiedyś było suzuki , ktm i triumph . ostatnio ktm , triumph i kymco . ducati tam nie będzie bo jest multibrand wrobud który ma całą włoszczyznę swiata + kawasaki . suzuki z długołęki wywalili naprawdę ;-) . ale to dziwna firma więc tam jest wszystko możliwe ;-) . suzuki w ogóle we wrocławiu ma przesrane od wielu lat .

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Wskazówki idą do lamusa

0:10

 

 

 

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
7 godzin temu, Pawel napisał:

Wskazówki idą do lamusa

0:10

 

 

 

To już nie długo :default_cafe2:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Dnia 18.01.2016 o 21:30, Pawel napisał:

Zara Zara, inter Motors nie miał Ducati, to w Szczecinie macie taki salon.

Badziewiem nie chcą? Wywalili suzuki? Brawo! Męska decyzja

kotlet odgrzewany , ale podobno od stycznia w Długołęce będzie Ducati . Taki jeden mój znajomy oddał do sprzedania R1200RS do Teamu /czemu kurka wodna nie w maju jak kupowałem nowy motocykl ??? / i kupił Diavela . no to mu pogratulowałem serwisu / podziękował , dostał dukata w postaci kitu do regulacji wszystkiego - moto po przeglądzie przed sprzedażą u dealera w Warszawie :default_icon_beer: , dowieźli do domu.../ i na regulacje dojechał ledwo do prywatnego serwisu Ducati za Oleśnicą - nie wiem kto to będzie serwisował , zanim Intermotors się przeszkoli miną wieki . 

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

W Długołęce podobno zmienił się właściciel.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Chyba nie - to dalej jest Intermotors czyli Inter-Cars . Strona na fejsie jaka była taka jest . w poniedziałek popytam , będę w Długołęce . 

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ceny nowego Triumph Tiger 900

TT 900 - 46000 zł
TT 900 Rally - 57500 zł
TT 900 Rally Pro - 63500 zł
TT 900 GT - 53700 zł
TT 900 GT Pro - 61800 zł

Wysłane z mojego SM-G970F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Czy w PL jest jakiś diler który umożliwia jazdy testowe "od ręki"?

 

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

"Na dzisiaj" obawiam się że nie ma testówki nikt , ale za miesiąc już nie będzie to problemem . Niestety u nas nie ma napisu Triumph na żadnym motocyklowym salonie , co najwyżej na sklepie z bielizną :D . Patrząc po cenniku i porównując to z cennikiem np BMW F850GS to ja pytań żadnych nie mam . Oferta jest porównywalna , klient ma wybór - odnoszę wrażenie że f850gs potaniał i to sporo w porównaniu z cennikiem wejścia na rynek i pierwszego roku sprzedaży :default_happy: , konkurencja dała chyba popalić . 

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

×