Skocz do zawartości
PedzacySlimak

Pomoc w zakupie gs 650 wawa

Recommended Posts

Nie kupuj kota w worku i motocykla po ciemku ;)

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

O @Falcon - żart Ci się wyostrzył :-D .

A tak na poważnie to idź do zakł. UZYTKOWNICY i tam zafiltruj Warszawę - może ktoś pomoże.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Motocykl po wstępnych oględzinach wydaje się być ok. Jest tylko jeden mankament: poci się przy śrubie zlewu oleju...nie wydaje się być puknięty...na zdjęciach z ogłoszenia też tak jakby widać olej na ziemii...poleci ktoś jakiś serwis w Wawie?

(okolice Urysnowa)?

http://olx.pl/oferta/bmw-f650gs-sprzedam-CID5-ID9GL2R.html#c99bcb1c1a

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Pocenie się, przy spustowej śrubie oleju jest najmniejszym mankamentem, wystarczy nowa podkładka miedziana 24X30X1,5. U mnie też leciał olej i wymiana pomogła, a kupiłem w sklepie "Uszczelka" w Łodzi za grosze. No chyba że gwint jest uszkodzony.

Edytowane przez kordi

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Dostałem info (po VINie), że motocykl został wypuszczony na angielski rynek...(ze względu na ang instrukcję)...Gość powiedział mi też, że BMW czasem sobie reguluje sprzedaż, przesuwając motocykle z salonu do salonu i być może i w tym przypadku tak było...ktoś się wypowie na ten temat?

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

chcesz miec pewnosc co to za motocykl i co bylo w nim robione? Podjedz do serwisu BMW, np na Lopuszanskiej. Powinni moc sprawdzic historie i co bylo robione w maszynie, przy okazji w tej samej cenie przed sprzedazowej sprawdza kilka rzeczy i powiedza ci co jest do wymiany.

Mysle ze koszt niewielki w porownaniu z ewentualnym wtopieniu calej kasy jezeli cos byloby nie tak.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

×