Skocz do zawartości
Michal750

Diagnostyka komputerowa - kto i gdzie?

Recommended Posts

Czy ktoś z forum (względnie wawa) ma do dyspozycji interfejs diagnostyczny do motocykli BMW lub jest w stanie podpowiedzieć do kogo można podjechać? W samochodzie robię to sobie sam ale interfejs do moto kosztuje fortunę :D

Nie chcę jechać do warsztatu bo z doświadczenia wiem że podepną kabelek, przeczytają co widzą, skasują i koniec "naprawy" :D

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Nie wiem co się robi takim urządzeniem, ale można wypożyczyć. Jeśli byliby chętni, to ja bym się też pisał, żeby zmienić licznik z mil na kilometry. W kilka osób wyszłoby chyba tanio, a przy okazji można się spotkać.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ponoć jest jakiś interfejs z Selgorsa (?) za ~250zł który ma ograniczone mozliwości ale czyta wszystko, ktoś coś słyszał?

Tylu was jeździ beemkami i nikt nie ma ogarniętej diagnostyki we własnym zakresie? :(

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Tylu was jeździ beemkami i nikt nie ma ogarniętej diagnostyki we własnym zakresie? :(

Beemiarze widocznie nie mają takich problemów, a to chyba dobrze świadczy o marce. ;-)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Bzdura. BMW to jedna z bardziej awaryjnych marek i wiem co mowie bo mam beemki od 8 lat. Bez komputera przy aucie bym zginą.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

8 lat wierny najbardziej awaryjnej marce. Szacun. Ja już dawno kupiłbym jakąś Alfę.

  • Like 3

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

To po co moto tez BMW kupiłeś? :)

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Nie wiem co się robi takim urządzeniem, ale można wypożyczyć. Jeśli byliby chętni, to ja bym się też pisał, żeby zmienić licznik z mil na kilometry. W kilka osób wyszłoby chyba tanio, a przy okazji można się spotkać.

w krakowie jest firma z takim sprzętem. Można też wypożyczyć ale tanio nie jest. 3 dni to 150 zł, 7 dni- 200zł.

http://gs911.eu/Rozwi%C4%85zania/Urz%C4%85dzenia.aspx

Edytowane przez Jogi

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Bzdura. BMW to jedna z bardziej awaryjnych marek i wiem co mowie bo mam beemki od 8 lat. Bez komputera przy aucie bym zginą.

8 lat wierny najbardziej awaryjnej marce. Szacun. Ja już dawno kupiłbym jakąś Alfę.

To po co moto tez BMW kupiłeś? :)

Masochista ?
  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Nie robta cebuli koledzy ;) Gdyby wyznacznikiem zakupu byla tylko bezawaryjnosc kazdy mialby Passata B3 a dobrze wiemu ze jest inaczej. BMW jezdzi swietnie i ma to swoje Freude am fahren ...kiedy dziala. Stad moje rzezbienie zeby to naprawic inaczej dawno kupilbym tanszego i mocniejszego TDMa.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

×