Skocz do zawartości
gregor24

Coś innego!!!

Recommended Posts

Witam Administrację forum i Wszystkich wesołych ,którzy choć raz zjedli muchę !!! , :-D ,

Jak w temacie cza cosik zrobić ze suzuki katana 600F ;-) a mianowicie coś w rodzaju drag-crossa lub coś rodem z Madmaxa,jeżeli ktos ma fajny pomysł to ja spróbuje go wykonać ,wszystko posiadam tzn moto,czas,warsztat ,narzędzia, umiejetności niby też ,ale z pomysłami ciężko :cry: .

Proszę o jakieś foto bo to pierwszy plan, a ja w miare postepów pokażę wykon, ba nawet zaraz zrobie i wstawie fotkę,

Grześ.

post-4157-0-46203100-1428835003_thumb.jpg

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

jakos fotki mi nie wchodza,nawet po przekonwerterowaniu no cóz ,jest chociaz jedna ,

na teraz przedłużyłem lagi przód o 14cm ,bak obszyty w skórze , tylne siedzenia tez od tapicera ,ale jak co to mogę odstawić na bok,najwazniejszy fajny wygląd, ;-)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Mam kumpla który już 8szt ma w swoim garażu, jest wielkim pasjonatem takich przeróbek, ostatnio zrobił K100 "cegłe" na caffe - wyszło zajebiaszczo, sam wszystko robi, jest mechanikiem i serwisantem moto, pewnie by ci pomógł. Nie wiem tylko skąd jesteś bo takie sprawy przez telefon ciężko ogarnąć, jak co pisz na PW.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

dzięki!! fajnie ,że ktos się zainteresował ;-) ,bardziej jednak od fachowego podejscia potrzebuje kogoś z weną co do wygladu na początek,jakies fotki lub ciekawy projekt,z wykonaniem ja i rzesza kolegów technicznych powinniśmy sobie dać radę to tylko kwestia portfela i przewidzianego budzetu na ten cel-jakos to upchnę :roll: , ale prawdziwy problem jest w projekcie niestety.dzięki jeszcze raz.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Pisz do Logana - on rysuje to i owo - może uwzględni Twoją bazę i coś sobie ustalicie. Mnie proponował odwrotnie - czyli robotę pod swoje wizje, a wizje miał wizyjne ;)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Zrobiłem już kilka rzeczy w życiu ,ostatnio yamache i garba :) , więc powinno sie udac, udało sie fotke z przodu wstawic

pozdrawiam

post-4157-0-04392400-1429360932_thumb.jpg

post-4157-0-70092400-1429361101_thumb.jpg

  • Like 2

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
... potrzebuje kogoś z weną .
Van Van? ;-)

Jaja sobie robicie ze mnie w tym wątku czy co? >_>

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Jaja sobie robicie ze mnie w tym wątku czy co? >_>

A skąd Ci to do głowy przyszło ;)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

×