Skocz do zawartości
mihoo

Bmw GS Gdańsk

Recommended Posts

Cześć,

pierwsze trzy są z bike mastera który nie cieszy się dobrą opinią wśród motocyklistów na tym forum.

Nie napisałeś czy ma to być pierwsze moto czy któreś z kolei.

Każdy z motków jest inny: choćby wysokość kanapy co dla żony może mieć duże znaczenie -serato ma bodajże wysokość jak dakar, a 800 jest jeszcze wyższa .Kolejnym kryterium jest moc motocykla, pierwsze dwa są słabsze przez co bardziej pożądane jako pierwsze moto(50KM), niebieski Twin ma 71 KM, a 800- 85KM. (jeśli coś popieprzyłam z wartościami koledzy poprawcie!)

  • Like 2

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

O Bikemasterze słyszałem tylko niepochlebne opinie, a 3 z 4 ofert, które zamieściłeś są właśnie od tych handlarzy. Z pewnością będziesz musiał w przypadku tych 3 pierwszych ofert wymienić oświetlenie ponieważ ciągną motocykle wyłącznie z Anglii. Nie wiem jaki poziom umiejętności jeździeckich prezentuje Twoja Żona ale jest różnica w "łatwości" opanowania G650GS, a F800GS, poza tym Sertao i F800GS są dosyć wysokie więc w standardowej wersji żeby sięgnąć nogami do ziemi trzeba mieć ok 180 cm wzrostu. Pytanie też czy będzie jeździć offroad czy raczej asfalt. Jeżeli to drugie to z pewnością wszelkiego rodzaju twiny (800cm3) będą się lepiej sprawdzać niż singiel.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Co do wysokości kanapy w F650GS Twin : Niska kanapa + regulacja pokrętłem tylnego amora i osoba poniżej 175 cm wzrostu da radę bez problemu.Fajny motek,szczególnie na czarne.Do 800-tki dobrze mieć co najmniej 180 cm wzrostu chyba,że mówimy o obniżonym zawieszeniu.

Edytowane przez ahela

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Dziękuje za wasze sugestie. To będzie jej drugie moto. Pierwsze też było f650 gs z roku 2000. I wysokość jej odpowiadała. Wzrostu na 178 cm. Teraz chcemy coś nowszego. Głownie to czarne troche tylko teren tak 80/20. I jest opcja ze będę korzystał z tego motka ja na dojazd to pracy. A co myślicie o tym

http://olx.pl/i2/oferta/bmw-g-650-gs-raty-gwarancja-CID5-ID7VmNP.html#:9ac4c30542

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Jak było f650gs to dużo sobie nie poprawi kupując g650gs., nie ma praktycznie różnic w kulturze jazdy, trochę nowszy komplet wskaźników i inna lampa. Jak asfalt to celowałbym jednak w tej cenie w f650gs twin.

  • Like 2

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Jak ma 178 to spokojnie da radę na sertao czy F800.

A reszta jak piszą poprzednicy

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

×