Skocz do zawartości
Pawko

Biłgoraj WITA !!!

Recommended Posts

Tak jak Jacek pisze lasy janowskie w piątek chętnych zapraszamy, a z noclegami i z wyżywieniem to... ten no...ten.....:)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

witam mieszkańca zacnego miasta biłgoraj

O proszę witam "ziomka" :), chyba nawet widziałem Cie w zeszłą niedzielę w Biłgoraju z tego co się nie myle...chyba, że się myle :) Jak masz czas to wybieramy się z JackiemJ w lasy janowskie w piątek: http://www.gpsies.com/map.do?fileId=yailiwxplaeroqiu&referrer=trackList

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Hey Pawko, witaj na forum. Fajne i rzeczowe przywitanie. Do zobaczenia zatem gdzieś tam na nieznanych lądach :).

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Witaj, czasami odwiedzam Biłgoraj bo wujek ze znajomymi złapał zajawkę na drifty na Waszym torze ;-) znowu chciałbym się z wami zintegrować i polatać a tu będę w domu dopiero wieczorem.. Kiedyś na pewno się w końcu poznamy :beer:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Witaj, czasami odwiedzam Biłgoraj bo wujek ze znajomymi złapał zajawkę na drifty na Waszym torze ;-) znowu chciałbym się z wami zintegrować i polatać a tu będę w domu dopiero wieczorem.. Kiedyś na pewno się w końcu poznamy :beer:

Jak tylko będziesz wybierał się w nasze okolice dawaj znaki po prostu, a "integrację" się wymyśli na poczekaniu :)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Witaj na forum

Tak po prawdzie, to "psycholog" na tym forum jest konieczny, ba, może nawet psychiatra kliniczny :-D

Jedno jest pewne, że z takim fachem dasz sobie tu radę :beer:

Edytowane przez MaHi
  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Witaj na forum

Tak po prawdzie, to "psycholog" na tym forum jest konieczny, ba, może nawet psychiatra kliniczny :-D

Jedno jest pewne, że z takim fachem dasz sobie tu radę :beer:

No niestety leków przypisywać nie mogę :P

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

a tak tak, to byłem ja, chętnie bym polatał ale niestety moja praca narzuca mi tak elastyczne godziny pracy czyli 24/h włącznie z tym weekendem że wolne mam dopiero w następny piątek, ale na majowym weekendzie z chęcią bym się podpiął jeśli byście coś planowali

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

a tak tak, to byłem ja, chętnie bym polatał ale niestety moja praca narzuca mi tak elastyczne godziny pracy czyli 24/h włącznie z tym weekendem że wolne mam dopiero w następny piątek, ale na majowym weekendzie z chęcią bym się podpiął jeśli byście coś planowali

Majowy weekend będę na ziemi biłgorajskiej więc myślę, że coś można by wykombinować, roztocze czy cuś :) Zgadamy się :)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Cześć! Moja rodzina pochodzi z tamtych okolic i w Biłgoraju byłem nie raz , są jeszcze takie dobre zapiekanki koło dworca pks ? Zawsze uwielbiałem tam jeździć na wakacje , nie pamiętam żebym jeszcze widział tak pięknie rozgwieżdżone niebo jak tam . Pozdrawiam

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Cześć! Moja rodzina pochodzi z tamtych okolic i w Biłgoraju byłem nie raz , są jeszcze takie dobre zapiekanki koło dworca pks ? Zawsze uwielbiałem tam jeździć na wakacje , nie pamiętam żebym jeszcze widział tak pięknie rozgwieżdżone niebo jak tam . Pozdrawiam

Zapiekanki są wciąż w tym samym miejscu co sprzed lat i smakują identycznie :) Już wszystkich znajomych z rożnych stron zabierałem na te zapiekanki i efekt zawsze ten sam :) Co niektórzy brali 10 na wynos :)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Witam :)

A witam "krajana" :) RZ też moje drugie miasto :) Dawaj znaki jak będziesz chciał polatać w naszych rodzinnych stronach i poznać druha z LBL :)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

×