Skocz do zawartości
marthula

Witajcie :)

Recommended Posts

Co za wspaniałe przyjęcie! Dzięki wszystkim za powitanie :) I wiecie co? Mam pierwszy okaz:

http://allegro.pl/bmw-f650gs-abs-gdynia-i5254215539.html

bo dodam, że jestem jedną z tych o nikczemnym wzroście ;)

Chciałabym go jechać zobaczyć w weekend, ale jak zobaczyć to i kupić :) może ktoś był już oglądać? albo mieszka w okolicy i się zna? :)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Co za wspaniałe przyjęcie! Dzięki wszystkim za powitanie :) I wiecie co? Mam pierwszy okaz:

http://allegro.pl/bm...5254215539.html

bo dodam, że jestem jedną z tych o nikczemnym wzroście ;)

Chciałabym go jechać zobaczyć w weekend, ale jak zobaczyć to i kupić :) może ktoś był już oglądać? albo mieszka w okolicy i się zna? :)

"yczyszczona dysza wtryskiwacza paliwa." - To mnie zastanawia najbardziej. Co spzedający miał na myśli i dlaczego przy takim przebiegu...?

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

"yczyszczona dysza wtryskiwacza paliwa." - To mnie zastanawia najbardziej. Co spzedający miał na myśli i dlaczego przy takim przebiegu...?

Ja sie niestety technicznie nie znam, jestem kompletnym laikiem... ale zadzwonie :)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Cześć,

byłam w Gdyni zobaczyć tego gs-a, ale po konsultacjach z osobą bardziej obeznaną suma sumarum wróciłam z niczym. Na ul. Morskiej 360 były jeszcze dwa egzemplarze, ale ich stan był o wiele gorszy niż mogła wskazywać na to ich cena. No nic, szukam dalej :)

Pozdrawiam!

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

następnym razem jak będziesz w Trójmieście daj znać wcześniej , może się zorganizujemy i coś pomożemy

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

następnym razem jak będziesz w Trójmieście daj znać wcześniej , może się zorganizujemy i coś pomożemy

dzięki, ten wypad był bardziej spontaniczny niż zaplanowany, ale jeśli coś się w okolicy pojawi na pewno się odezwę :)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

×