Skocz do zawartości

Recommended Posts

No tak, ale chciałem mieć już!

A w czym problem ?

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Mówisz heil Hitler a reszta już jakoś leci. To po ichniemu takie "niech będzie pochwalony". ;-)

:) Selekcja jest już przy podawaniu numeru rejestracyjnego, rocznika i rodzaju pojazdu i tłumaczeniu szto happened :) Angielski wystarczy. Moim zdaniem jeśli ktoś samodzielnie nie przebrnie przez informacje na stronie i nie ma osobistego tłumacza to lepiej pzu :)

pozdrawiam

Artur

  • Like 3

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Przecieź lissek5 załatwia wszystko !

A co do polskiej lini to dzwoniłem przed chwilą i działa od 8:00 do 18:00 a później Monachium, po niemiecku lub angielsku :(

polskia linia, to nr tel: 600 222 222?

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

No tak, ale chciałem mieć już!

Od razu po zgłoszeniu dostajesz swój nr ADAC i wystarczy, żeby od razu korzystać jak nawet nie będziesz miał jeszcze karty. Ewentualnie zapłacisz im kasę, a ADAC później zwróci, ale musisz być zgłoszony. Nie chcę wprowadzać w błąd, ale chyba od rejestracji masz ważny assistance nawet jak nie zdążyłeś jeszcze zapłacić. Może lissek potwierdzi, ponieważ już nie pamiętam :)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Dokładnie ADAC działa z momentem zgłoszenia czyli rejestruje użytkownika i już masz ADAC.

Tak jak wyżej ewentualnie płacisz a potem ADAC ci zwraca ale musisz być już zarejestrowany.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Już po zarejestrowaniu was wysyłam każdemu nr ubezpieczeń potem przychodzą papiery a po wykonaniu opłaty karta ADAC.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Warto zapytać przez polską infolinkę czy już system widzi, czasem trwa to 3-4 tygodnie, oni też używają firm zewnętrznych :)

pozdrawiam

Artur

Edytowane przez Arthur71

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

polskia linia, to nr tel: 600 222 222?

61 831 98 88

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ta oferta startera to szału nie robi. za 200 pln holowanie do 100 km :/. Podobne warunki są chyba przy każdym Assistance jakie można kupić przy okazji zakupu OC. Ja mam jakieś standardowe w allianzie. Tyle tylko, że jak właśnie wyczytałem nie działa na ukrainie i mołdawi :P

Edytowane przez ARG

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

ADAC działa na terenie Ukrainy, a starter nie ubezpiecza motocykli, podobnie mBank, który ma chyba najlepsze assistance, sprawdzone wielokrotnie i na różne sposoby :)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Od 5 lat wraz z Beatą jesteśmy członkami niemieckiego automobil clubu ADAC za co opłacam ponad 100 euro rocznie. W styczniu tego roku po raz pierwszy skorzystałem z ich pomocy gdy mojej żonie nie odpalił samochód.

Właśnie dostałem pismo, że rozwiązują ze mną umowę powołując się na zapis B2. Jak się dowiedziałem wynika z niego, że ADAC w każdej chwili może rozwiązać umowę jeżeli skorzystam z ich pomocy! Oczywiście nadal mogę być członkiem opłacając 49 euro rocznie jednak na pomoc mogę liczyć tylko na terenie Niemiec.

Wychodzi na to, że i w Niemczech naciągają ludzi. MASAKRA!!!

wQg06LtE9ig.png

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Nie mogłeś sobie jakoś sam poradzić, tylko dzwonić po pomoc? Po co komu taki klient?

  • Like 3

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Wstrętni Niemcy :evil: Wojna ! :evil:

  • Like 3

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ubezpiecz u mnie. Też Ci nie pomogę ale za to będzie taniej i śmieszniej. ;-)

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

A tak na poważnie to Niemcy głupi nie są. Zauważyli, że cwani Polacy wykupują u nich masowo to ubezpieczenie, a 98% czasu przebywają zagranicą czyli w Polsce. Tu jeżdżą sprzętem wysokiego ryzyka (moto) jak wariaci. Oczywiście z byle duperelą np. "skończyła mi się wacha i co ja teraz zrobię biedny miś" dzwonią do ADAC. ADAC wysyła międzynarodową pomoc humanitarną śmigłowcem z 5 litrami wachy do biednego misia. Koszt całej międzynarodowej operacji jest zajebisty, więc eksterminują deficytowego słowiańskiego misia.

Pozostaje nam PZMOT.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

no dobra, to gdzie tego adasia załatwię?

formularz na stronach wyraźnie informuje, że ze względów technicznych obsługuje wyłącznie adresy niemieckie, więc nie mam możliwości podania swojego adresu w PL

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

to wczoraj sobie przeglądałem i raczej to jakieś ichnie ubezpieczenie

ale jeszcze zadzwonię

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Daj znać bo w sumie też mnie temat interesuje 

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

No co Ty? Biemdabliu masz że Cię ADAC interesuje? Triumfy się nie psujo! :D

 

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Kapcia nawet w Romecie możesz złapać :D

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
1 minutę temu, JacekJ napisał:

Ja mam trzeci rok i działa super. Nic mi w trasie nie padło od zakupu...

Ale co, BMW czy ACDC??

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Na kapcia to Assistance w Link4. Dobry zestaw za sensowne pieniądze. Naprawa opony do 2000 zł, holowanie itd. Widziałem jak działa i w motku mam. Jeyjey korzystał, ja też raz po wypadku i było ok.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ważne żeby się nie pomylić przy kupnie:

100180_fast_nie_dagewesene_vwg_26.jpg

  • Like 3

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

×