Skocz do zawartości

Recommended Posts

2 minuty temu, Pawel napisał:

Ale co, BMW czy ACDC??

Wszystko. Psuje się pod domem.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
3 minuty temu, Jezier napisał:

Ważne żeby się nie pomylić przy kupnie:

100180_fast_nie_dagewesene_vwg_26.jpg

Widzę że tradycyjne zbaczamy :default_laugh:

18921757_1340496449336712_48049790879230

  • Like 4

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
3 minuty temu, JacekJ napisał:

Wszystko. Psuje się pod domem.

AdAc jest o tyle dobre że jest na człowieka a nie na pojazd. 

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Jasne, dlatego mam, ale zostawiam na najgorszy przypadek, kiedy będzie trzeba np. odesłać samochód i 5 osób, albo coś podobnego. Standardowo na kapcie itp. drobiazgi dokupuję zwykły, rozszerzony Assistance.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
5 minut temu, Pawel napisał:

AdAc jest o tyle dobre że jest na człowieka a nie na pojazd. 

Nie tylko ADAC. Zainteresuj się ofertą banków.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
2 minuty temu, JacekJ napisał:

Jasne, dlatego mam, ale zostawiam na najgorszy przypadek, kiedy będzie trzeba np. odesłać samochód i 5 osób, albo coś podobnego. Standardowo na kapcie itp. drobiazgi dokupuję zwykły, rozszerzony Assistance.

Co znaczy ze zostawiasz na najgorszy przypadek, masz określoną ilość interwencji? 

Teraz, Dave napisał:

Nie tylko ADAC. Zainteresuj się ofertą banków.

Rozwiń 

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
15 minut temu, Pawel napisał:

Rozwiń 

Przykładowo:

https://www.santanderconsumer.pl/ubezpieczenia/ubezpieczenia-do-kart-kredytowych,6.html

https://www.bzwbk.pl/karty-platnicze/karty-kredytowe/karty-platynowe/platynowe-karty-kredytowe.html

https://www.bankmillennium.pl/klienci-indywidualni/wsparcie/przewodniki-po-produktach/ubezpieczenia/assistance-do-kart-platniczych

 

Albo dobra... dodam coś od siebie...

Jeżeli masz kartę kredytową, to wystarczy się zainteresować i ją zmienić. Pewnie z ADAC nie pokrywa się zakresem w 100%, ale czy gorsze albo nie wystarczające? Nie wydaje mi się. Za to na pewno tańsze, o ile nie całkowicie darmowe w zamian za korzystanie z produktu.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Acha assistance w Polsce jest na kierowce. Jak dokupuje się zagranicę to jest na konkretny pojazd. (Ale to w najtańszym pakiecie oczywiście)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
2 godziny temu, Pawel napisał:

Co znaczy ze zostawiasz na najgorszy przypadek, masz określoną ilość interwencji? 

cabcabc

Nie masz, ale ADAC to nie firma ubezpieczeniowa, tylko Automobilklub, który ma prawo odmówić/wypowiedzieć członkostwo, oczywiście po upływie już opłaconego okresu. Z zasady działają u siebie w kraju, w oparciu o własną sieć pojazdów, mechaników i całą infrastrukturę. Nie zarabiają na samym Assistance, tylko sprzedaży części, naprawach i świadczeniu oraz sprzedaży dodatkowych usług. Było sporo afer z nimi, jedna z najśmieszniejszych z ostatnich czasów, to wciskanie na siłę akumulatorów przy udzielaniu pomocy na drodze. Oczywiście bez potrzeby i po zawyżonych kosztach. Poza tym żyją z ustawianych i sponsorowanych testów opon i samochodów (oczywiście nielegalnie, ale były z tym afery). To raczej znane fakty, nie odkrywam Ameryki. Chodzi o to, że jeśli wzywasz pomoc w Polsce, to oni płacą polskim partnerom, czyli tracą, a i tak wiadomo, że nie kupisz u nich wycieczki, noclegu, gadżetów itd. Dlatego jeśli zrobisz coś tak nierozsądnego, to po upływie bieżącego okresu składkowego podziękują za współpracę, jako klientowi generującemu koszty. Wolę skorzystać z ich pomocy w razie poważnego problemu za granicą, bo oferują naprawdę porządne załatwianie beznadziejnych spraw, holowanie, dostawa części, hotel, powrót do domu, transport ciała w razie najgorszego, pomoc prawną itd. Jeśli mam to stracić, bo złapałem kapcia koło Lublina, to bez sensu. Taką obsługę zapewnia mi Assitance za 100 zł na terenie całego kraju.

Edytowane przez JacekJ
  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ogólnie to najchętniej w ogóle by nas olali, ale nie mogą ze względu na prawo unijne chyba.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
https://assistance.pzm.pl
My coś takiego sobie zafundowaliśmy - 75 PLN na rok (Polska) a jak jedziesz za granicę dopłacasz 2,50 za dzień. Można inne opcje.


Ja sobie zafundowałem w ubiegłym roku jadąc do Chorwacji. Złapałem panę. Po dlugim czasie oczekiwania na odebranie telefonu i niemniejj długiej weryfikacji mojej osoby, pojazdu i tego co się stało pani zadała mi pytanie.... czy ma pan koło zapasowe?
Spytalem ją : przednie czy tylne i grzecznie podziękowałem za rozmowę

taptarapta

  • Like 2

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Godzinę temu, Marcin N napisał:

 


Ja sobie zafundowałem w ubiegłym roku jadąc do Chorwacji. Złapałem panę. Po dlugim czasie oczekiwania na odebranie telefonu i niemniejj długiej weryfikacji mojej osoby, pojazdu i tego co się stało pani zadała mi pytanie.... czy ma pan koło zapasowe?
Spytalem ją : przednie czy tylne i grzecznie podziękowałem za rozmowę

taptarapta
 

 

Znaczy miałeś to koło? :D

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

A ADAC Starter w Poznaniu jeszcze żyje? Coś mnie się zdaje, że ... tera tylko u niemca ;) - może się zmieniło bo było i nie było ....

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
19 minut temu, Pawel napisał:

Duchowe

Najważniejsza jest świadomość, że ktoś w Ciebie wierzy. Poza tym trzeba ludziom dawać robaki zamiast ryby lub wędki.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Z tego co gdzieś kiedyś czytałam ADAC jest tylko dla mieszkańców Rzeszy Czwartej. Na stronie stater jest napisane o tym, że są jedynym partnerem ADAC w Polsce i oferują assistance. Ale według mnie partnerem ADAC są w sprawie realizacji zleceń ADAC na terenie Polski, a assistance mają swoje albo wspólpracują z jakąś firmą ubezpieczeniową, ale nie wygląda mi to na sygnowane przez ADAC.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

×