Skocz do zawartości

Recommended Posts

Na chwile obecna nie mam ale jeśli pomozesz mi w wykonaniu oslon dla pierwszej osoby duza znizka. Mam na mysli pomoc z wymiarowaniem.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Lisek, to co masz w końcu do F650gs? Podaj fotki , cenę, czas realizacji, jakoś to ogarnij bo strasznie chaotycznie jest na razie.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Staram się ogarniać, nie dlugo odpalę stronkę internetową to biędzie wszystko jasne:)

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Czyli że niby jak? Ze do malego gs-a jeszcze nikt nie robi płyty w normalnych pieniadzach masowo???

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Lisek - F650GS Dakar 04 - Czy Gmole masz? Potrzebowal bym tez oslone zbiorniczka plynu hamulcowego, zacisku tylnego i pompy hamulcowej oraz gmole jak sie za nie zabrales. Daj znac na PW

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Dziś doszła do mnie osłona lampy do r1100gs, mogę śmiało polecić, wygląda bardzo profesjonalnie.W komplecie cały zestaw montażowy oraz instrukcja montażu. O pudełku po wódeczce i papierze pakowym (świątecznym) nie wspomnę. Lubię takie prezenciki otwierać :-P . Lissek5 dziękuję i pozdrawiam. :beer: Co do reszty osłon jesteśmy w kontakcie.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Fajna sprawa z tymi osłonami. Gratuluję umiejętności.

Osobiście byłbym również zainteresowany gadżetami do F800GS typu: poszerzenie stopki bocznej itp.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Fajna sprawa z tymi osłonami. Gratuluję umiejętności.

Osobiście byłbym również zainteresowany gadżetami do F800GS typu: poszerzenie stopki bocznej itp.

Musisz się na listę "oczekujących" wpisać ;-)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

×