Skocz do zawartości
Pawel

Honda CRF1000L czyli nowa Africa Twin

Recommended Posts

Ty też?! :-D słyszałem że pół Wrocławia dzisiaj nawiedziło salon Łondy :-D

Z innego źródła słyszałem że podobno można wyłączyć całkowicie ten ABS, to teraz już nie wiem, ale z drugiej strony nie obchodzi mnie to, bo i tak nie kupię, mój będzie miał wyłączany :-D

P.S. Co do tych świateł... na prawdę przyglądałeś się tym filmikom ze szczegółami :-D

P.S. 2 W takim razie trzeba się na koniec kwietnia ustawić na jazdy, jak już się wszyscy zauroczeni wyjeżdżą ;-)

Swiatla... Ktos mi wspominal, ze w moto z dwoma lampami wg przepisow moze swiecic tylko jedno swiatlo mijania. Ktos cos wie?

Kierunki na stale? To wymysl z USA, u nas chyba przepisy nie pozwola.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Swiatla... Ktos mi wspominal, ze w moto z dwoma lampami wg przepisow moze swiecic tylko jedno swiatlo mijania. Ktos cos wie?

Kierunki na stale? To wymysl z USA, u nas chyba przepisy nie pozwola.

W DLu świecą oba.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Zajefajnie wygląda ta Hondzia ale ten numer ze światłami mnie odrzuca. Ciekawe jak to będzie w praktyce wyglądało.

Edytowane przez Moto Troter

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Peterka mówisz/piszesz jakbyś tu był, myślę że jednak bardziej ze zdjęć wnioskujesz? :-P "Jak nie widzisz różnicy, to po co przepłacać", powtórzę - dla mnie ma to kolosalne znaczenie i nie uważam, że znaczenie ma tutaj większa czy mniejsza górka w okolicy :-P Mało tego, nie wiem jak można jeździć "po/w terenie" bez używania głównie przedniego hamulca, tylni to tylko dodatek i przydaje mi się zazwyczaj tylko w skrajnych przypadkach, ewentualnie do szybkiego zawracania :-D no ale... ja tu wyrocznią nie jestem a i po prawdziwych górach nie jeżdżę ;-) :-D

W pelni zgadzam sie z przedmowca. Z jedna uwaga. Sam glownie uzywam hamulca przedniego, ale wylacznie do momentu zblokowania kola i wtedy odpuszczam. Prawie jak ABS...

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Nie wątpię, że niedługo po tym jak nowa Afryka się rozjedzie po świecie ktoś wymyśli patent na świecące obie przednie lampy oraz jak rozłączyć ABS na stałe :)

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Nie wątpię, że niedługo po tym jak nowa Afryka się rozjedzie po świecie ktoś wymyśli patent na świecące obie przednie lampy oraz jak rozłączyć ABS na stałe :)

Obawiam się, że problematyka światełek jest głębsza bo oba zupełnie inaczej świecą i na dodatek są ledowe.

Na polskim filmiku widać, że świeci tylko jedno światło.

Na zdjęciach reklamowych widzę świecące obie lampy nawet podczas jazdy miejskiej.

W materiałach widzę: Headlight Dual LED (1 High/1 Low) with LED

Zalatuje mi niezłym kantem marketingowym.

no, może sobie w końcu motocykl kupisz

a nie BMW? ;-)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

byłem , siedziałem , oglądałem - czyli jak wszyscy ;-) . nie mam dalszych uwag ;-) merytorycznych co do swiateł bo wszyscy już to napisali . uwagi mam do cen tych ledowych reflektorów hondy , bo jak ktoś ma pecha i zaoszczędzi na ac to mu pozostanie tylko wonga ;-) . lampa do crossrunnera 2015 i vfr800 kosztuje niewygórowaną kwotę prawie ośmiu kolasków - afryczna pewnie bedzie podobna w swej taniości . moto wygląda zajebiście , zawias ma również oki , nawet wydech słychac ;-) przyzwoicie . ja mam tylko za mały wzrost do normalnego uzytkowania tego pieknego pojazdu . na najnizszym ustawieniu nie mam szans na jakieś ludzkie podparcie nawet 1/3 stopy na dwie strony . taka karma ;-) ... . ale wyższym polecam bo to zacny sprzęcior i wreszcie będzie jakaś alternatywa dla f800gs :-D i tigera xcx/xca ;-) .

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

i wreszcie będzie jakaś alternatywa dla f800gs :-D i tigera xcx/xca ;-) .

tylko po co ?

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

tylko po co ?

pluralizm jest :-D

nikt cię nie namawia na zmiane motocykla , to dyskusja o tym że jest takie coś co się podoba , tobie się nie podoba jak rozumiem ;-) . albo nie masz świadomosci że jest coś innego na świecie jak x , biały ;-) .

Edytowane przez mario2007

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

albo nie masz świadomosci że jest coś innego na świecie jak x , biały ;-) .

to raczej był żart, ale ok, myślałem, że tylko DL jest pod ochroną :D

a dlaczego taka spina, będzie przesiadka?

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

...myślałem, że tylko DL jest pod ochroną :D

...

Albowiem napisane jest: "nie plujcie abyście nie byli opluci" :-D :drinkbeer:

  • Like 2

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

przesiadki na to cudo hondy nie będzie z powodu mikrego wzrostu i braku "dodatków" na koncie ;-) , to pierwsze jest podstawowym "nie" , zawsze można iść do banku . mam roczny /półtoraroczny w zasadzie.../ motocykl który mi wystarcza , nie jest beemką , nie jest już DL-em bo się przepoczwarzył :-D . poza tym lubię mieć takie coś czego nie posiada moich czterech kolegów ;-) /ma jeden , ale on ma "x" czyli dla wysokich / i w tym sensie honda jest ok ale w innym juz odpada . jak mi przejdzie to co mam to sobie kupię coś innego , może bonneville-a , moze ducati scramblera - takie klimaty ;-) . a twoje "po co" było takie trochę mało umotywowane - może jesteś małomówny ;-) ...

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Niestety Falconetti. Zawsze muszą coś spieprzyć.

I coś dla Dakarowego

Edytowane przez Moto Troter
  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
może jesteś małomówny ;-) ...

Powiedzmy, że tak ;)

A tak poważnie to założenia Afryki były trochę inne, miała być nowa legęda a nie konkurencją, czymś co jest podobne do czegoś oprócz starej AT.

Czekałem na wieści, nadal obserwuje z uwagą, ale jako mój typ na ten moment odpada.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

była ciężka i będzie ciężka . załozenia były rozpowszechniane przez fanów tego modelu w oparciu o ich marzenia ;-) - może honda stwierdziła że gadżet z lekką ramą i karbonowym wierzchem w cenie diavela nie będzie sie sprzedawał w ilości założonej na wstępie , czyli zapewniającej zyski ;-) . stąd zapewne długotrwały proces projektowo-produkcyjny , jak z takim jednym lexusem : był ciężki to go zrobili z karbonu , afryka była za lekka ;-) /czytaj za droga/ to ją zrobili od nowa , normalnie czyli ciężko :-D

moto jest bardzo dobrze wykonane , zapewne będzie baaardzo fajnie jeździło w lekkim terenie i złoi tyłek flagowym dzisiaj motocyklom "xc" z mocą około 100 km . natomiast ze skrzynią automatyczną to już inna historia - purysci posiadacze starej afryki tego nie popełnią ... . honda dobrze odrobiła lekcję - moto z "historią" , dobrze wykonane , dobrze zaprojektowane i ładne - czego jeszcze klientowi /usa !!! / potrzeba ? dla mnie tańszej brzydszej wersji bez złotych dodatków , ledów itp rzeczy . ale to nie powstanie.

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Od 18 grudnia ten miód będzie wystawiony w Szczecinie w salonie Hondy, jak się dzisiaj dowiedziałem.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

miód będzie ten sam co w innych miastach , mają jedną sztukę zarejestrowaną w Polsce . po dwa dni w każdym salonie i dalej . przymierz się :-D .

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

28 sztuk limited edition już sprzedane :)

Zostały dwie sztuki

wytapatalkowano

Edytowane przez zaczekaj

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Eeeee tam sraty taty! Wszyscy psioczą, marudzą, za ciężka, taka, siaka owaka - już widzę jak się każdy opiera, jakby mu dali za darmo to by oddał!

Tą też każdy by z łóżka wyrzucił

blonde-bikini-girl-wearing-white-bikini.jpg

Bo za młoda, za stara, za gruba, za chuda, bielizna za jasna, za ciemna, za znajoma, za obca...

Banda hipokrytów!

  • Like 2

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

blonde-bikini-girl-wearing-white-bikini.jpg

Zapakował bym na nową Afrykę i wyjechał ;)

To ile to było w tej zimowej promocji... 51.700 ? ;)

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

×