Skocz do zawartości
Pawel

Honda CRF1000L czyli nowa Africa Twin

Recommended Posts

Eeeee tam sraty taty! Wszyscy psioczą, marudzą, za ciężka, taka, siaka owaka - już widzę jak się każdy opiera, jakby mu dali za darmo to by oddał!

Tą też każdy by z łóżka wyrzucił

blonde-bikini-girl-wearing-white-bikini.jpg

Bo za młoda, za stara, za gruba, za chuda, bielizna za jasna, za ciemna, za znajoma, za obca...

Banda hipokrytów!

chętnie przytulę, ja hipokrytą nie jestem
  • Like 3

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Seb, tu się toczy dyskusja o "towarzyszce życia" a nie "półgodzinnej przejażdżce"!

  • Like 2

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Seb, tu się toczy dyskusja o "towarzyszce życia" a nie "półgodzinnej przejażdżce"!

przez całe życie na jednym sprzęcie?
  • Like 2

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

28 sztuk limited edition już sprzedane :)

Zostały dwie sztuki

wytapatalkowano

to pula na pierwszy kwartał 2016 czy ilość sztuka która przyjedzie do polski przez cały przyszły rok ? :-D

Edytowane przez mario2007

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

To w sumie nieważne. Ważne, że od 18 jest w Szczecinie czyli jest okazja żeby się napić, a w Starej Komendzie zrobili ekstra nowe Keller Bier ,które właśnie z przyjemnością sączę. ;-)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

u nas już była ;-)

Laska Seba? I jak silikon (a może to elastomery były)? ;-)

Edytowane przez Moto Troter
  • Like 2

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Pierwsze wrażenia, bez jazdy oczywiście, odniosę do współczesnego Suzuki DL650.

Motocykl wcale nie jest wysoki, może odrobinę wyższy od Suzuki DL 650 ale w granicach przyzwoitości. Siedzenie nieco bardziej "kwadratowe" niż w DL 650 ale trzeba sprawdzić jego wygodę podczas dłuższej jazdy. Pasażer siedzi nieco wyżej niż na DL'u. Zawieszenie bardziej się ugina niż w DL'u i ma większy skok. Pozycja siedzenia jest podobna jak w DL'u choć nogi chyba są nieco bardziej podkurczone. Szyba nie ma regulacji. Światła świecą jak ksenony ale niestety jedno jest mijania a drugie drogowe. Migacze świecą światłem ciągłym jak w amerykańskiej limuzynie. Dźwięk silnika bardzo ładny. Ładne i widoczne zegary. ABS tylnego koła wyłączany tylko na postoju, podobno ze względów bezpieczeństwa. Jest wrażenie, że motocykl jest stosunkowo lekki.

Reszta okaże się podczas jazd testowych.

Edytowane przez Moto Troter

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Jeszcze ciekawostka. Polazłem dziś do salonu BMW i przymierzyłem się do F800GS bo akurat mieli (jak nigdy). W porównaniu z Africą wydał mi się nienaturalnie wysoki a pozycja kierownika jest jakby przesunięta w przód, co ja nazywam siedzeniem jajami na zbiorniku (gdyby akurat tu był zbiornik w BMW). Pasażer za to bardzo chwalił komfort i widoczność z tylnej kanapy.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Jeszcze ciekawostka. Polazłem dziś do salonu BMW i przymierzyłem się do F800GS bo akurat mieli (jak nigdy). W porównaniu z Africą wydał mi się nienaturalnie wysoki a pozycja kierownika jest jakby przesunięta w przód, co ja nazywam siedzeniem jajami na zbiorniku (gdyby akurat tu był zbiornik w BMW). Pasażer za to bardzo chwalił komfort i widoczność z tylnej kanapy.

Jesteś przewrażliwiony :-D

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Mi tam się podobało e9845d9704fdc09a99482f09774ef3ae.jpg

Paweł to zdjęcie idealnie pasuje do tematu Quiz, tak nieśmiało przyćmiłeś nazwę tej pięknej i jakże zacnej maszyny :-D

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Na zdjęciu zegarów widać po prawej stronie tajemniczy klawisz zwany "punkt G". Żeby kobitki były tak elegancko opisane... ;-)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Piękna i przemyślana konstrukcja - unboxa :) Tak poważnie bardzo mi się ta nowa królowa podoba.

Edytowane przez agreSorek
  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Czaderskie moto a filmiki w internecie pojawiają się jak grzyby po deszczu. Nie mogę się doczekać jazdy na tym wynalazku i mam wrażenie, że po raz pierwszy przekonam się do DCT.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Przydały by się te skróty dla motorów :-/

DCT - Dla Ciebie Troter

Edytowane przez Kropka
  • Like 2

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Sądząc po ujęciach Dakarowy pojechał do UK testować nową Afrykę i się nie pochwalił :lol: :lol: :lol:

  • Like 5

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ujęcia te same :lol:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

×