Skocz do zawartości
wilku

Co z nim jest nie tak?

Recommended Posts

Przeglądam oferty F650'tek i trafiłem na taką:

http://otomoto.pl/oferta/bmw-f-650-gs-nowe-opony-zdrowy-silnik-abs-ID6y3Zal.html

I zastanawiam się, co z tym motocyklem jest nie tak? Kosztuje połowę tego, co inne egzemplarze z tego rocznika. Dlaczego? "Zlepek" z dwóch??? Mam wrażenie, że coś mi umyka...

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Zobacz chćby w grafice goole jak powinien wyglądać.

A ten twój malowany cały. brak zaślepek i emblematu na boczkach, 0 naklejek na plastikach, na wahaczu też brak, na lagach też nie ma.

Po mojemu dzwon tanio poskładany.

Edytowane przez Pszemo

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Dzięki!

Na brak zaślepek zwróciłem uwagę. Brak naklejek mi umknął.

Z mocą to już widziałem kilka razy, że jest podana niższa, niż faktyczna i tak jest wbite w dowód. Nie mam pojęcia, jak i skąd się to bierze, ale wiem, że to jest patent, żeby jeździć nimi na prawko A2.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

To policyjny pojazd, one takie są białe

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Wyglada jak motek, który jeździł w Policji, widać ślady po zdemontowanym dodatkowym wyposażeniu "radiowozu".

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Policyjny powiadacie? To by tłumaczyło to białe "coś" za siedzeniem i to, że jest jednoosobowy. Pytanie, co jeszcze jest w takich maszynach zmieniane...

No i w takim razie czy przebieg ma szanse być realny? 7 lat, 40kkm w Policji?

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

To białe coś to jest schowek, mogło tam być zamontowane radio, nie wykluczone, że lekko przystosowano instalację elektryczną do obsługi dodatkowego sprzętu ale poza tym raczej innych zmian nie robiono.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Policyjny powiadacie? To by tłumaczyło to białe "coś" za siedzeniem i to, że jest jednoosobowy. Pytanie, co jeszcze jest w takich maszynach zmieniane...

No i w takim razie czy przebieg ma szanse być realny? 7 lat, 40kkm w Policji?

Inna wiązka elektryczna i dodatkowe zasilanie pod kanapą. Oczywiście samo mocowanie kanapy...

Przebieg sprawdź na kwitach sprzedawcy (zagranicznych). Ciężko o bardziej wiarygodny. Cokolwiek Padre miał na myśli....

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

French_Police.jpg

Kurcze, a ja pomykam bez gaśnicy :)
  • Like 2

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Policja zazwyczaj dba o sprzęt :)

Edytowane przez Pawel
Bo ciągle trzeba coś poprawiać
  • Like 5

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

No to jak policyjny to czemu zmniejszona moc? Do lapania przestepcow na 125-tkach?

Wysłane z iKropka

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Wartość mocy się zgadza, tylko jednostka nie. Te silniki mają 37kW, a nie 37KM

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

No i ten

"zdrowy silnik ABS *** "

:-D

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Hm... Blachy są holenderskie. Nie wiem, jakie standardy postępowania ze sprzętem ma ichniejsza policja. tak czy inaczej historię pewnie ma ciekawą :)

o... ciekawy serwis znalazłem - można sprawdzić status holenderskich pojazdów i info o nich po numerze rejestracyjnym.

https://ovi.rdw.nl/default.aspx?kenteken=MS%20JL-77

google translate daje radę. szkoda, że nie ma info o przerbiegu

Edytowane przez wilku

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Należy zwrócić uwagę, że licznik w gsach jest wyskalowany do 100000km. Więc jeżeli na liczniku jest 40000 to nie wiadomo czy jest to 40k 140k czy może 240k

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Miałem takiego. To jest kufer na radio. Instalacja "military" - dodatkowe złącze na bezpieczniku na solidnym kablu wprowadzone do kuferka, gniazdo 12v na ramie z lewej strony. Reszta w zasadzie taka sama.

Edytowane przez Dmieszcz

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ten też był biały : http://olx.pl/oferta/bmw-f-650-gs-nie-drz-CID5-IDadzI1.html#3bd803271b

Oglądałem go i sprzedawca sam się przyznał że jest przemalowany, sprowadzony z francji :)

Skąd wiedziałeś? Tzn. Po czym poznałeś? Ja sobie zaznaczyłem to ogłoszenie jako warte sprawdzenia.

Zastanawia mnie też czemu ma takie ładne tłumiki, a wydech klasycznie przyciemniony. Pewnie wymieniane, tylko czemu...

Dodatkowo pytanie: czy nierównomierne przebarwienia na tłumikach to powód do obaw? Wiem, że tłumiki GSa łapią kolor, ale czy nie powinny tego robić równomiernie tzn. Lewy i prawy tak samo?

Edytowane przez wilku

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Da się to spolerować. Ja nad swoim ze 3 godzinki spędziłem i jest..., no może nie nowy ale przebarwień nie ma. W GS trzeba liczyć razy 2.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

×