Skocz do zawartości
wilku

Co z nim jest nie tak?

Recommended Posts

To oznacza ze ABSu brak, ale jakis dziwny ten motek... Brak oslony silnika, plastiki pomalowane na nowo i jakis taki biedny.

Rama chyba tez przemalowana, czy Niemiec by to rovil?

Edytowane przez raby

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

i cena podejrzanie niska - raczej nie zamierzam go kupować, ćwiczę tylko umiejętność oceny.

dzięki.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Kierunki nie teges,

Ale cena super, wolałbym tego GS niż Efke

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ale tu chyba trzeba przygotować "rezerwę remontową" - chociażby na ten ABS, czy dokupienie osłony.

Tak czy inaczej z zakupem jeszcze muszę poczekać - może uda się upolować ten właściwy egzemplarz.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

No raczej nie znajdziesz "cacka" za mniej niż 10 k a tu masz duża rezerwę na braki jechać z kimś kumatym urwać coś z ceny i już bo będziesz jeździł tylko w internecie :)

Wysłane z garażu

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Jeszcze tylko kwestia rocznika. model jest przedliftowy, warto sprawdzić po VIN-ie rzeczywisty rok produkcji. Ale jeśli w miarę sprawny technicznie, tzn., bez grubszych wad, to można brać. Chyba, że wolisz czekać do zimy, to ceny spadną, a wybór wzrośnie.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

to już jakoś bardziej ten mnie przekonuje:

http://olx.pl/oferta/bmw-gs-f-650-gs-CID5-ID9ZEPX.html#9ad51932c8

nie mam pojęcia, jak ktoś mógł doprowadzić do braku zamka pod kanapą i jak na nim w takim stanie jeździ. Podejrzenia budzi brak naklejek na plastikach i ramie, polerowane tłumiki i niefabryczne zaciski na przewodach układu chłodzenia. Ciekaw też jestem, czym potraktowano wydech, że jest cały czarny. Natomiast za 9000 wydaje się być interesującą propozycją - oczywiście też zakładając jakiś wkład po zakupie.

Planuję wydać do 13.000 na motocykl, ale jakoś trudno mi uwierzyć, że wydam 13k i nic nie będę musiał robić, więc wolę chyba wydać 9 i być przygotowanym na dodatkowe koszty.

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

1. Wiem

2. Sprawdzę.. przy okazji kolor wyjdzie i wyposażenie.

3. Już dawno przestałem się przejmować tym, co ludzie w formularzu ogłoszeniowym zaznaczają bo sporo osób "nie umie w komputer" więc nie ma co przywiązywać wagi do tego.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

to już jakoś bardziej ten mnie przekonuje:

http://olx.pl/oferta...html#9ad51932c8

Planuję wydać do 13.000 na motocykl, ale jakoś trudno mi uwierzyć, że wydam 13k i nic nie będę musiał robić, więc wolę chyba wydać 9 i być przygotowanym na dodatkowe koszty.

Brak podnóżków pasażera.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Wersja lejdis?

Bo niska kanapa? To się wymieni. Zawiecha jest seryjna - dzwoniłem, pytałem.

Przebieg ma spory, ale to chyba jeszcze nie tragedia.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Właśnie wg mnie zawieszenie nie jest seryjne, ale mogę się mylić, dobrze byłoby porównać do jakiegoś GS-a

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

byłem, obejrzałem, przejechałem się...

Motocykl generalnie ok, ale ma trochę drobnych rzeczy do poprawki (pęknięta owiewka, niefabryczne jedno lusterko, brak jednej śrubki mocującej boczek) i jedną rzecz, która mnie intryguje.

Mianowicie jak się skręci kierownicę do oporu w lewo to zwiększają się obroty silnika... tak, jakby linka była jakoś źle poprowadzona i/lub uszkodzona i się wyciągała przy ruchu kierownicą - dziwne dość.

Poza tym znalazłem jeden kabelek pod kanapą prowadzący donikąd i niefabryczną śrubę od osłony filtra oleju.

Miał też wymienianą chłodnicę.

Chyba jednak szukam dalej...

Edytowane przez wilku

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Standard z tymi obrotami

jak sie zepnie linki przy kierownicy aby nie zaczepialy o kabel od lampy to chyba tak, ale wczesniej tego nie mialem a teraz przy max skrecie sie pojawilo. Jak dla mnie to linki sa za dlugie.

Kabel pod kanapa to tez standard.

A lusterko czy srubki? Pierdoly.

Edytowane przez raby

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

hm... czyli nie mam się czym przejmować?

i czy da się tę linkę jakoś dobrze puścić? nie chciałbym mieć automatycznego przyspieszenia przy każdym zawracaniu ;)

a... i czy jest jakiś sprytny sposób na sprawdzenie działania ABS'u bez ryzyka wywrotki? Czy trzeba się przejechać na jakiś szuter i po prostu zahamować?

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

jak dla mnie to nie ma, motocykl nie nowy... da sie inaczej poprowadzic ale ja np musialem spiac linki przy stacyjce i sie to pojawilo - zlikwidowalem ten efekt do 2 000obr i wystepuje tylko przy max skrecie - na razie olewam. Jak by tak ze 4cm skrocic linke to pewnie by to zniknelo.

Tylnym hamulcem jak depniesz szybko to nie ma ryzyka - poczujesz ABS jak zadziala. A przod lepiej na czyms sypkim.

Edytowane przez raby

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

×