Skocz do zawartości
mirek2404

Czas na zmiany czyli ,,Mroczny przedmiot pożądania''

Recommended Posts

To prawda, ale smutna - potem to człowieka stać ino na DL'a czasem na Suzuki :lol:

Czasem to trzeba mieć BMW żeby zmienić żonę (nie ważne czyją), bo inaczej jest się bez szans. ;-)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

moja żona ma bmw i nie chce mnie zmienić ;-) na nowszy model - pojazd być może . ja też mam bmw i nie mam zamiaru zmieniać na nowszy model - nie widzę sensu . tak że w sumie mamy konsensus :beer: . a z motocyklami to zupełnie inna sprawa , akurat poza pawłowym ertysiącstoes nic mi się ostatnio z beemek nie podoba ;-) .

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Mirku jak tam ten mroczny przedmiot pożądania? :-D Dzwonił do mnie Piotrek z Krężnej że tą pompę w RT1100 już zrobił, no ale to....nie DL ;-)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Kurcze, nie ma dzisiaj tego gościa z Szubina w domu bo pracuje także sorki Mirku nie dam rady załatwić oględzin w ten weekend :-(

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Mirku jak tam ten mroczny przedmiot pożądania? :-D Dzwonił do mnie Piotrek z Krężnej że tą pompę w RT1100 już zrobił, no ale to....nie DL ;-)

Pracuję nad sprawą jak coś będzie to na pewno się pochwalę :)

Kurcze, nie ma dzisiaj tego gościa z Szubina w domu bo pracuje także sorki Mirku nie dam rady załatwić oględzin w ten weekend :-(

Spokojnie nie ma napinki :)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Kurde, na tyle ludzi nikogo nie mamy z forum aby dokładnie obejrzał to cudo?!

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Nokian, ja nie mam daleko w zasadzie, ale gówno się znam tak szczerze :(

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Nokian, ja nie mam daleko w zasadzie, ale gówno się znam tak szczerze :(

w sumie masz racje, ale można z gościem zagadać, zobaczyć czy handlarz czy poważny kierownik i ogólnie czy moto jako tako kupy się trzyma, chociaż czy ma wszystkie śrubki ;-)
  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

No to w zasadzie mogę zrobić, pytanie tylko od kiedy wisi i ile moze jeszcze powisiec, bardzo sie postaram jakos to ogarnac do środy, w czwartek wyjeżdżam na weekend wiec do niedzieli będę wyłączony. Jutro do niego zadzwonię i sie ugadam jeśli chcesz.

  • Like 2

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Uczyń tak a wdzięczność moja będzie Cie prześladować.Chodzi tylko o to czy to nie jest totalne padło.Jeżeli wyjdzie,że rokuje jakieś nadzieje to przejadę się i zobaczymy.Co najwyzej będę miał wycieczkę w piękne strony. :)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ok, jutro rano zaatakuje gościa, czas mialbym jutro rano i w srode rano, jeśli będzie mu pasowało to sie bujne do Kartuz. Pomacam, posłucham, jeśli nie odpadnie przy pierwszym wrażeniu to porobie Ci trochę fotek.

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

I o to chodzi.Resztę zweryfikuję na miejscu chociaż mechanik ze mnie żaden.Może uda mi się zorganizować kogoś kto ogarnia trochę temat chociaż na tygodniu ludzie pracują.Zobaczymy.Na razie dzięki za dobre chęci.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Czyli jednak zmiana planów z cycatki na DL - a? ;-)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Myślę,że z utrzymaniem RT miałbym więcej problemów .Takie małżeństwo z rozsądku.Może uczucie przyjdzie później :D

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

I o to chodzi.Resztę zweryfikuję na miejscu chociaż mechanik ze mnie żaden.Może uda mi się zorganizować kogoś kto ogarnia trochę temat chociaż na tygodniu ludzie pracują.Zobaczymy.Na razie dzięki za dobre chęci.

W teorii jestem mechanikiem, w praktyce na tygodniu nie pracuje i lubie wycieczki :)
  • Like 2

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

I o to chodzi.Resztę zweryfikuję na miejscu chociaż mechanik ze mnie żaden.Może uda mi się zorganizować kogoś kto ogarnia trochę temat chociaż na tygodniu ludzie pracują.Zobaczymy.Na razie dzięki za dobre chęci.

Trochę dla mnie daleko ale wygląda nieźle.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

tiaaa chyba tylko dlatego, że to DL jest :-D chcesz, żeby było "Was" więcej :-D :beer:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Mirek, dzwoniłem, umówiłem się z gościem na czwartek raniutko, bo czwartek mam napięty jak skóra na baranich jajach, więc będę coś miał do powiedzenia już około 9. Pierwsze wrażenie - bardzo pozytywne, koleś nie małolat, cały czas nim jeździ, moto ma już 75 tys przebiegu, ale można zbić cenę, koleś kompletnie nie ma ciśnienia na sprzedaż, jak sprzeda to kupuje to samo tylko "ganc noje" na szprychach, jak nie sprzeda to będzie tym jeździł dalej, bo mu się dobrze jeździ i nic się nie dzieje, a nowym się przejechał i stwierdził że dużej różnicy nie ma. Kurde, jeszcze się okaże że będę musiał MT przeprosić :D :D :D

ps. na priv masz mój numer w razie "W"

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Mirek, dzwoniłem, umówiłem się z gościem na czwartek raniutko, bo czwartek mam napięty jak skóra na baranich jajach, więc będę coś miał do powiedzenia już około 9. Pierwsze wrażenie - bardzo pozytywne, koleś nie małolat, cały czas nim jeździ, moto ma już 75 tys przebiegu, ale można zbić cenę, koleś kompletnie nie ma ciśnienia na sprzedaż, jak sprzeda to kupuje to samo tylko "ganc noje" na szprychach, jak nie sprzeda to będzie tym jeździł dalej, bo mu się dobrze jeździ i nic się nie dzieje, a nowym się przejechał i stwierdził że dużej różnicy nie ma. Kurde, jeszcze się okaże że będę musiał MT przeprosić :D :D :D

Czyli standardowa śpiewka kazdego sprzedającego, no może poza tymi co musza kupić coś mocniejszego :lol:

  • Like 7

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

a co ma powiedzieć sprzedawca ? prawdę albo bajeczki - tylko kto wie która wersja jest oryginalna . czasem "dociekliwi" klienci widzą rzeczy których nie ma wyłącznie w celu zbicia ceny . w zeszłym roku sprzedawałem saxo vts 1.6 16v /nie walone nigdy , kupiłem od kolegi który był kierownikiem serwisu citroena , miała być furka na tor ale mi przeszło .../ - przyjechał pan i się zaczęło . walony , lakierowany , dach klepany itp itd . dostał do ręki miernik i wyszło że to ja miałem rację . "bo wie pan coś trzeba urwać na dzień dobry..." . oczywiście kupił za moją cene a nie za własną :beer: .

  • Like 3

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Spokojnie,Przesłuchamy gościa,parę argumentów mam.Powie wszystko :D

  • Like 2

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

×