Skocz do zawartości
pasztet

przełącznik podpórki bocznej, kosy bmw f 650 e169 96r przygasanie na stopce.

Recommended Posts

Witam, zwracam się z uprzejmą prośbą o oświecenie, tudzież dobrą radę- mam f650 z 96 r (kwiecień), czy w tym modelu występował wyłącznik kosy jak ładnie sie nazywający przełącznik podpórki bocznej? szukając po katalogach pojawia się w modelu od 97r,, albo po prostu jestem w błędzie. Mam lekki problem z maszyną, gaśnie w przechyle (incydentalnie, lecz się sytuacja powtarza, na zimnym jak i gorącym silniku). Po gruntownym serwisie gaźników problem przygasania maszyny zmalał ale dalej istnieje (częściowo trawiły go zasyfiałe dysze, fajki, świece i pęknięta membrana- jak to w dziadku który uszlachentniał jakiś germański garaż). Opisuję w żołnierskich słowach problem (jestem niemotą techniczną z co góry przepraszam.) gasł w przechyle, gasł np w ruchu miejskim przy wytracaniu prędkości biegami i duszeniem gazu po zatrzymaniu.(odpalał od razu). Stąd po regulacji i przeglądzie gaźników padło na czujnik kosy- bo go nie mam, być może ktoś go zdemontował (poprzedni właściciel), jeżeli takowy był to gdzie było miejsce wpięcia czujnika (jak był to musi być zwarte po demontażu- być może nie zwiera idealnie). Ewentualnie liczę na życzliwość kolegów i koleżanek oświecających mnie co może być przyczyną przygasania maszyny.

Serdecznie pozdrawiam Pasztet.

Ps litości, umieściłem nie tam gdzie trzeba temat. o ile to możliwe wybaczcie i przenieście do odpowiedniego działu.

Edytowane przez pasztet

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

×