Skocz do zawartości
rajek1

Chorzów i okolice, prośba o sprawdzenie dakara

Recommended Posts

http://olx.pl/oferta/bmw-f-bmw-dakar-piekny-stan-idealny-polecam-bo-warto-CID5-IDahTzd.html#1ac5c57080

Czy któryś z forumowiczów zna to moto? Może ktoś go już oglądał i może się wypowiedzieć na jego temat ;)

A może ktoś ma niedaleko i mógłby spojrzeć i przejechać się na dakarze?

W ogłoszeniu nie ujęto ale niby ma 35000km

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Zanim ktoś zareaguje z forum to jedzie oblukaj weź go na jakis warsztat motocyklowy konkretny jak ok to zbić cenę ile się da i brać, bo wg mnie nie postoi długo, chyba ze to total paści. :)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Jeśli nikt nie będzie miał bliżej to mógłbym podjechać w w ciągu kilku dni i zerknąć na ten motocykl.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

rzeżucha jeśli byś mógł to będę wdzięczny chyba że ktoś jeszcze wyrazi chęć.

Ja do moto mam 300km w jedną stronę a najbiższych kilka dni mocno zajętych. Gdyby ktoś ogarnięty stwierdził że moto jeszcze pojeździ to jadę i na 90% go biorę a wtedy mojego GS-a bierze kumpel :)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Możliwe, że będę mógł skoczyć w niedzielę jeśli przebieg wesela mi na to pozwoli ( nie mojego ) :) jeśli nie to środa.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Dakar z 2006 w ładnym stanie za 12k? Czuję jakiś podstęp :roll:

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Może dlatego, że te pojemniki na gruz takie niedopasowane :-D

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

No właśnie ta cena jest podejrzana i to jeszcze do negocjacji. Kolega kolegi ponoć rozmawiał z właścicielem a ja nie mogę się dodzwonić do sprzedającego co też jest dziwne.

Jeśli się jutro nie dodzwonię to temat będzie do usunięcia. Dziękuje za zainteresowanie ;)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

No ale co się stało?

Nie można się skontaktować ze sprzedającym, sygnał był normalny tylko tel. nie odbiera.

Temat do zamknięcia

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Gość
Ten temat jest zamknięty i nie można dodawać odpowiedzi.

×