Skocz do zawartości
red

[S] BMW G 650 Xmoto, 2007, ABS, przebieg 60kkm

Recommended Posts

BMW G 650 Xmoto, 2007, ABS, przebieg 60kkm, VIN: WB101670X7XB01876

Historia motka:

rok produkcji 2007, przez 3 lata przestał jako demo w polskim salonie BMW, pierwsza rejestracja 2010, pierwszy właściciel przejechał 1,5 tyś. km., drugi właściciel przejechał nim kolejne 4 tyś. km., od stycznia 2013 roku jestem trzecim właścicielem motocykla, który miał przebieg 5,5 tyś. km. (odbierałem go bezpośrednio z serwisu BMW w Radomiu),

od stycznia 2013 przejechałem 45 tyś. km. (Praga 2013, Rumunia 2013, Iran 2014, trochę wycieczek po PL, + jazda po mieście),

motocykl jeździ po schodach, zawieszenie elegancko wybiera wszelkie dziury, krawężniki, poprzeczne zwalniacze na drodze czy też rowy; uwielbia asfalty, jak i piaski i błota (kwestia dobrania opon), moto ma porysowany przedni plastik i zbiornik paliwa, porysowany handbar, częściowo zmatowiony lakier na tylnej owiewce (od rogala), na tylnej owiewce w jednym miejscu łuszczy się farba/lakier, moto czasami było myte (ale bez przesady, oczywiście dla nowego właściciela umyję),

podstawowy serwis robiłem osobiście, (część rachunków posiadam),

wymiana łożyska główki ramy, oleju i uszczelniaczy w lagach, płynu hamulcowego była robiona w stajniamotocyklowa.pl

  • 5 tyś. km. temu wymieniony olej i filtry, cały napęd, łożyska główki ramy, olej i uszczelniacze w lagach,
  • 1 tyś. km. temu wymienione klocki hamulcowe (przód i tył), sprawdzone luzy zaworowe,

badania techniczne do 24.03.2017

ubezpieczenie OC będzie do 06.2017

podsumowując: moto posiada ślady normalnego użytkowania, jest sprawne technicznie w stanie bdb,

na motocyklu założone są:

  • handbary bmw,
  • dodatkowe gniazdo elektryczne na kierownicy,
  • płyta pod silnik http://www.bashplates.de/BMW-G-650-Xchallenge-Xcountry/Aluminum-bash-plate-BMW-G650X::92.html
  • autorskie wzmocnienie tylnego aluminiowego subframu i bagażnik,
  • kufer bmw (spadł w Rumuni na Transalpinie i asfalt go porysował),
  • tłumik leovince,
  • roczny żelowy akumulator,
  • podniesienie kierownicy o 20mm TT,
  • nowa pokrywa sprzęgła ze stalową tulejką prowadzącą wycisk sprzęgła (starą pokrywę sprzęgła oddam),
  • składane lusterka (oryginalne oddam),
  • dłuższa carbonowa osłona tłumika (leovinca oryginalną oddam),
  • przepraszam ale nie ma dodatkowych naklejek: mocy, adv czy TT; nie ma też chromów czy frędzelków,

do motocykla dokładam:

  • nową pompę paliwa,
  • zbiornik paliwa,
  • czujniki: temp. powietrza w airboxie, płynu chłodzącego, ciśnienia oleju,
  • nowiutki oryginalny tłumik,
  • 4x dB-killer do leovinca,
  • sety podnóżków pasażera,
  • butelkę płynu hamulcowego, pół butelki płynu chłodzącego, pół litra oleju, pół litra wódki,
  • uszczelniacze do łóżysk kół (4 szt.),
  • dwie podkładki miedziane pod korek spustowy oleju,
  • klamkę sprzęgła,
  • uszczelkę pod pokrywę zaworów, uszczelkę pod pokrywę sprzęgła i pompy wody,
  • dwa łóżyska rolki łańcucha,
  • używaną linkę gazu,
  • dźwignię zmiany biegów od Gsa (pasuje do tego modelu),
  • pierścień zabezpieczający nakrętkę kosza sprzegła, pierścień dystansowy między koszem sprzęgła a zabierakiem,
  • żelowy oryginalny akumulator (jest jeszcze sprawny),
  • dętkę 17“

zdjęcia: https://plus.google.com/photos/113613456396710583494/albums/6160590837801165841?authkey=CPmPnv_Mgfe98QE

więcej zdjęć (dla zainteresowanych) mogę dosłać na maila, moto do obejrzenia w wawie,

Cena 10 500 zł, jeśli masz inną propozycję pisz na pw, wspólnie się zastanowimy i może dogadamy.

DSC_0838.JPG

WP_000969.jpg

DSC_0846.JPG

DSC_0849.JPG

DSC_0844.JPG

DSC_0843.JPG

DSC_0839.JPG

 

Edytowane przez red

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Może namówię Anię zamiast X-C
Tylko ta wysokość siodła

taptarapta


Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Redziu, jakby nie poszedł w całości i zdecydowalbys się sprzedać na części, to ja to pół litra wódki bym wstępnie zarezerwował ok?

Wysłane z bagna.

  • Like 5

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

O jej... to ja apel do Pana REDa nie w tym wątku umieściłem :D

  • Like 2

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

no i temat do zamknięcia :(

moje pierwsze moto odjechało do nowego właściciela, 4 lata razem ....

piękne wspomnienia: Iran, Rumunia, Praga, kilka zlotów naszego forum, wiele wycieczek po Polsce, codzienne dojazdy do pracy, kilka niegroźnych gleb,  wspólne serwisowanie u Jasinka w garażu  

:default_icon_e_confused:  nigdy nie sądziłem, że tak się zżyję z jakąś rzeczą, idę pić i płakać

w tym roku raczej już nie pojeżdżę, zbieram kasę na coś większego 

GWawVbLTaxFgB10LgTcmGTbQxcaUdiEHDazsOAtZjWAckLL1EBINtN48bmBP6zUgKnhkf2nI1PaAjY6B9ys5Zvz84zyJMhQ8mhin5qmaW72ojL-hIYUvWrZVWkfwq_omNcP0CFz5MlmVTL8bW-6AfQE0Vfh_lZe-O__8EleVXfD5VT0h_w5RvQYmBvXG0Uml6bdWv0ljGDMFREXcVN8ibSMi3A_eqgC3HoXWn3bltwO4gL6KlH8M4XTcbjpiTQg3q-DxV5hhOrVeF8RjZ-1PDb_j9wzJx6ClPr8l5Cj5qcBymBorz_RBWHJGCcVCYcOesAj2WShY7KVFevwyrzlMTxC2rqbXuBwBUM-EZ9cVLq3KcLFH8HDsE5zc0sLmUtrhrPy9fks3dmBp5S3xg8V1savPMADyo7ZgTh2TvCWrDvM7w0RDkcd-9pYbUSJgLgQDBB9C_VQtVvuZQShDrmU1KRHXsvd7q4Fs_BQ8ZyMipJwcXp4qR_IV2kgkjKVYqZNAu0K9Lx1RSKgQCMeta8lGF5ZaWDlNTYp-vA1EUSKW8jSpl0PFIS0ZQp_CC17HRL66yl3wXf1j62u5D86pIDrIYLtybg0olS-LgfDSvp5JX7MX0hrkRoZOIO639FKTQ73gVUfS0yyUDgsRnhkJ2TGs7bx1zQmM0PdUmmxSWj-yxw=w815-h611-no

  • Like 8

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Michał, przestań się mazać, w garażu czeka "zima" :default_icon_beer:

  • Like 3

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Cztery lata razem, w tym od dwóch chciłeś się go pozbyć... kiepska miłośc ;-P

  • Like 4

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
58 minut temu, imnariel napisał:

Cztery lata razem, w tym od dwóch chciłeś się go pozbyć... kiepska miłośc ;-P

Mężczyźni kochają inaczej...:default_icon_e_biggrin: tym bardziej tacy jak Red :default_icon_e_biggrin: :default_ph34r:

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

×