Skocz do zawartości
eMCe

Witam wszystkich :)

Recommended Posts

Mam na imię Michał i jestem Anonimowym A.... aaa, to nie to forum ;-)

Ale tak serio serio - jestem Michał, i mam nadzieję, że niedługo stanę się szczęśliwym posiadaczem F650GS :cool:

Ponieważ jestem raczkującym motocyklistą, a przed każdym większym zakupem mam w zwyczaju dogłębnie zapoznać się z tematem, mam nadzieję że Koleżanki i Koledzy z forum wspomogą doświadczeniem i radą przed zakupem sprzęciwa.

Pozdrawiam!

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Witaj, a co tu zgłębiać temat? chcesz kupić moto to idziesz i kupujesz, ewentualnie później na forum zgłębimy co za padło kupiłeś :twisted:

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Witaj, a co tu zgłębiać temat? chcesz kupić moto to idziesz i kupujesz, ewentualnie później na forum zgłębimy co za padło kupiłeś :twisted:

W zasadzie racja, zgłębianie tematu moto było wcześniej, przy zastanawianiu się jaki sprzęt będzie dla mnie optymalnym wyborem - przez chwilę rozważałem też V-Storma 650, ale wybór po namyśle był taki sam jak pierwszy odruch serca - jedyny słuszny F650GS :)

Poczytałem trochę forum i inne testy/opinie i jestem przekonany, z kilku powodów:

1) gabaryty - jest dosyć niski i lekki -> świerzak może się swobodnie podeprzeć w razie czego; już nawet nie chodzi o te moje 173/70 ale 165/50 mojej Lubej, która również będzie go dosiadać;

2) (ponoć) pomimo 1) daje radę zapakować się we dwójkę + bagaże i uskutecznić jakiś weekendowy (i nie tylko) wypad;

3) z racji tego, że mam ciągoty do zjeżdżania z asfaltu w polne/leśne drogi (póki co rowerem hehe) nie będę się musiał powstrzymywać :-D

4) mieści się w budżecie (10-12k plnów)

Teraz tylko "iść i kupić" ;-)

No i czekać na kwity by móc na legalu jeździć :cool:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

×