Skocz do zawartości

Recommended Posts

Cześć.

Mam pytanko. Trafił mi sie gs z datą 1-wszej rej. 2008r i sonda lambda poszła w .... Facet zszedł mi z ceny do 3.500 euro, ( mechanik zrobił mu by-pas i hula). Na zdjęciach wygląda ok, wraz z motorkiem 2 boczne kufry i top box. Na co zwrócić uwagę, poza oczywistosciami jak lagi, napęd, opony. Nigdy nie miałem do czynienia z gs. No i zaraz po oględzinach jak go kupię, to lecę na weekend jakieś 800km, co z tą lambdą? Uszkodzę moto, czy oblecę?

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Motocykla raczej nie uszkodzisz bo sonda odpowiedzialna jest za skład mieszanki paliwowo powietrznej. Może się okazać że zużycie paliwa będzie 100/100

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

No i kupiłem! Pierwsza jazda w strugach deszczu! Bajka, przyzwyczajam się, na razie banan mi nie schodzi! :-)

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Myślę że twoja radość jest dla nas wszystkich zrozumiała, i oby tak to trwało...... A jak już dojdziesz do siebie, to napisz swoją opinię dla przyszłych nabywców.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Chyba nie poślizgnął sie na tym bananie (skórce), bo się nie odzywa.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

DanielB jak kupił, to też gdzieś zaginął.

Pojawią się, jak się coś popsuje :-D

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Cześć.

Panowie, ale jazda! Ale frajda, jazda tym motkiem to sama radość, pomijając jakieś tam szarpnięcia przy zabawie manetką gazu (ciekawe czy te typy tak mają, czy kupiłem niedomagającego). Jazda po zakrętach i pagórkach - to po to go wymyślili! W weekend wybieram się w góry, ciekawe jaka będzie pogoda, mogło by trochę popadać:-) , nie ma to jak testowanie! Wczoraj pokusiłem się na off road, no i po paru chwilach przypomniałem sobie o dakarze, jak zahaczyłem o podwozie:-) . Muszę zakupić kamerkę, to pokaże w jakiej okolicy mieszkam ( może ktoś coś doradzi:-) ?)!

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

×