Skocz do zawartości
111gruszy222

zawieszenie i hamulce f650gs

Recommended Posts

Witam. przymierzam sie do zakupu f650gs z 2010 roku lecz zastanawiam sie czy zawieszenie Nie jest zbyt miekkie w tym motorze. Nie wybieram sie na off-road i znajac zycie bede cisnal bo mam warunki. Takze czy jedna tarcza zatrzyma mnie bo poprzedni motor mial 2 i slabo sobie radzil i czy przy hamowaniu bedzie mocno nurkowal.

Moze ktos go porownac do tiger 800 ktorym mialem przyjemnosc jezdzic?

Pozdrawiam

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

:shock: ??? Chyba przedobrzyłem w tym pięknym dniu, bo nie mogę załapać o co chodzi.

  • Like 3

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ogólnie problemy są - np. z przywitalnią :)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Jak dwie nie zatrzymały to jedna nie ma szans, szukalbym z trzema.

  • Like 6

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Bedziesz jak nic. To sprzęt zwłaszcza dla nurków.

Edytowane przez agreSorek
  • Like 3

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Czytałem kilka razy to co napisałeś i dalej nie rozumie, nie wiem o co ci chodzi. Nie piszesz konkretnie i porównujesz dwa różne motocykle

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

A czego wymagasz jeżeli zadajesz pytanie polszczyzną z dupy wyciągniętą? Ani w tym ładu ani składu.

Pozdrawiam,

klaln

  • Like 5

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Witam. przymierzam sie do zakupu f650gs z 2010 roku lecz zastanawiam sie czy zawieszenie Nie jest zbyt miekkie w tym motorze. Nie wybieram sie na off-road i znajac zycie bede cisnal bo mam warunki. Takze czy jedna tarcza zatrzyma mnie bo poprzedni motor mial 2 i slabo sobie radzil i czy przy hamowaniu bedzie mocno nurkowal.

Moze ktos go porownac do tiger 800 ktorym mialem przyjemnosc jezdzic?

Pozdrawiam

Myślę że jak masz jak masz warunki żeby cisnąć to lepszy od Tigera 800 będzie ten motocykl bo oprócz tradycyjnych hamulców tarczowych ma spadochron

165129387_2_1000x700_motor-motorek-dla-dziecka-dodaj-zdjecia.jpg

  • Like 2

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Teraz to juz cyrk a w nim coraz wiecej klalnow.

Ciekawe ilu ich w tym cyrku maja.

Najglupszych zawsze Na poczatek daja

Ja jestem z tym klaunów mniejszych.

Widzę, że masz w opisie motocykl "none" - jest on nam zupełnie nieznany, ale Ty jesteś człowiek o szerokich horyzontach - obywatel świata, a my najczęściej ze wsi czy małych miasteczek. Nic większego niż Warszawa czy aglomeracja śląska nie znamy. Pytasz o nurkowanie ... , ale czy nie lepiej zapytać na forum o nurkowaniu? Bond ostatnio rzadko wpada - ale może Paweł ... słyszałem, że na zlotach nurkuje i miał taż motocykl z pod znaku markowej bielizny ;)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

A mnie cały czas intryguje jakie to są warunki do "ciśnięcia" ? Fizyczne, psychiczne, drogowe ?

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Wszystko naraz. Plus f650gs.

No nie mów. Jak się przesiada z 50ccm, to wiesz - wydaje się, że człowiek na f650gs w kosmos poleci :-D

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

A mnie cały czas intryguje jakie to są warunki do "ciśnięcia" ? Fizyczne, psychiczne, drogowe ?

Prawdopodobnie fizyczne - kibel z bierzącą wodą

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ja jestem z tym klaunów mniejszych.

Widzę, że masz w opisie motocykl "none" - jest on nam zupełnie nieznany, ale Ty jesteś człowiek o szerokich horyzontach - obywatel świata, a my najczęściej ze wsi czy małych miasteczek. Nic większego niż Warszawa czy aglomeracja śląska nie znamy. Pytasz o nurkowanie ... , ale czy nie lepiej zapytać na forum o nurkowaniu? Bond ostatnio rzadko wpada - ale może Paweł ... słyszałem, że na zlotach nurkuje i miał taż motocykl z pod znaku markowej bielizny ;)

Administrator cos przykumal,reszta to tylko klata plecy barki.

Juz odpowiedzialem sobie na pytanie juz mozecie wypuscic powietrze

nurkuje ja nic bede musial butle z tlenem wozic,dobrze ze jest miejsce na bagaz to zmieszcze tez pletwy i kapielowki,napewno macie jeszcze lepsze pomysly

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

×