Skocz do zawartości

Recommended Posts

Witam, zamierzam kupić taki motocykl

http://otomoto.pl/oferta/bmw-f-650-st-100-sprawny-36185km-nie-gs-650-ID6y6sDB.html?requestFromAd=1&track%5Bmessage_sent%5D=1&id_at=1785223

Ktoś może doradzić ? Wyglada dobrze, trochę nie podobają mi się cyfry w liczniku, nierówno stoją . Patrzyłem inne F650 w ogłoszeniach i sporo jest podobnych nierównych. Znaczy,że krecone, czy ten typ tak ma ?

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

co do wersji...ponoć ST miały z przodu koło 17 cali zamiast 18. Tu w tym jakieś takie małe to koło, ale czy to ST sam się zastanawiam

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

oj jak pieknie się cyferki bujnęły na budziku . tak się bujały że nie wiedziały która ma wskoczyć na początek ... obstawiał bym że miało byc "9" ale trójka była twarda jak roman bratny . mój cs 2004 miał 40 kolasów i mniej wiecej to pasiło do stanu i wyglądu . a co ten robił przez poprzednie 10 latek ? zapewne stał w barze i espresso popijał :beer: .... . handlarzom czasem fantazja mózg rozsadza .

  • Like 2

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

O całości się nie wypowiadam, ale w kwestii licznika - nierówne cyferki wcale nie oznaczają kręconego licznika. U mnie w hondzie się rozjeżdżają, a przebieg mam prawie na pewno autentyczny.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

W moim poczciwym WV lt z 94r też są nie równo, ale u mnie 785 930 km, a siódemka na początku chyba cnotliwia wskoczyła :)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Może licznik nie jest kręcony bo ma.....139 tyś. Dzisiaj może będę miał lepsze zdjęcia, bo ma mi wysłać, może z nich uda się coś ustalić. Zwrócił bym uwagę na....śruby. Jeśli ma duży przebieg, czynności serwisowe były często robione, więc będą miały liczne ślady. Jeśli będą jak nowe to może i ma 39 tyś. Chyba jeszcze żaden handlarz nie wpadł na pomysł wymiany śrub na nowe?

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Szanse na taki przebieg są zerowe. Chodzi o bezpieczeństwo i koszty. Sprawdź stan, wstępne potrzeby serwisowo-naprawcze i tyle. Poproś kogoś o pomoc ewentualnie.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

I należy pamiętać, że sezon we Włoszech nie jest tak krótki jak u nas.

Może i nie kręcony, może po prostu "1" z przodu brakuje.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

O całości się nie wypowiadam, ale w kwestii licznika - nierówne cyferki wcale nie oznaczają kręconego licznika. U mnie w hondzie się rozjeżdżają, a przebieg mam prawie na pewno autentyczny.

prawie robi znaczącą różnicę . nie ma prawa coś takiego się stać - samo się nie robi , tylko bałagan sam się robi :beer: , możesz porozmawiać z każdym starszym wiekowo mechanikiem to powie że poza francuskimi licznikami /jaeger w psa/ nic takiego samo się nie stanie. no chyba że po 700 tysiacach ...

Edytowane przez mario2007

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Brak naklejek na tylnych zadupkach i się wytarło siedzenie bo nowe obszycie jest (no chyba, że przy jakimś małym upadku się przetarło)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Witam, zamierzam kupić taki motocykl

http://otomoto.pl/of...1&id_at=1785223

Ktoś może doradzić ? Wyglada dobrze, trochę nie podobają mi się cyfry w liczniku, nierówno stoją . Patrzyłem inne F650 w ogłoszeniach i sporo jest podobnych nierównych. Znaczy,że krecone, czy ten typ tak ma ?

Tego kolegi słuchaj bo dobrze mówi ;)

Może licznik nie jest kręcony bo ma.....139 tyś. Dzisiaj może będę miał lepsze zdjęcia, bo ma mi wysłać, może z nich uda się coś ustalić. Zwrócił bym uwagę na....śruby. Jeśli ma duży przebieg, czynności serwisowe były często robione, więc będą miały liczne ślady. Jeśli będą jak nowe to może i ma 39 tyś. Chyba jeszcze żaden handlarz nie wpadł na pomysł wymiany śrub na nowe?

I po co my Ci są potrzebni?

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

jeżeli chodzi o kwestie lakiernicze to nie ma u mnie z tym problemu. Najbardziej chodzi mi silnik, z mechaniką mogę mieć większe problemy.

Klar na zbiorniku wokół wlewu chyba złazi, ogólnie na motorze jest trochę rdzy, jakby stał sporo czasu nieużywany. Silnik pracuje trochę nieciekawie, ale gdzieś czytałem, że te Rotaxy tak mają

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

tu filmik, gdzie w na końcu widać ułożenie cyfr w przebiegu licznika. Jest podobnie porozpiepszane

a odośnie obszycia kanapy, ten na drugim filmiku ma identyczną , więc albo obycwaj robili je u jednego tapicera, albo się mylicie

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

×