Skocz do zawartości
krs

Oryginalne lusterka F650GS singiel - komplet.

Recommended Posts

Znalazłem oryginalne (chyba, niech ktoś potwierdzi) lusterka do singla. Nie popękane, wyłamane, czy co tam jeszcze z Allegro. Stan jak na zdjęciach. Cena 70zł z wysyłką.

SAM_7873.jpg

SAM_7872.jpg

SAM_7874.jpg

SAM_7878.jpg

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Komplet.

To biorę. Odbiór uzgodnimy. Na razie rozebrałem silnik do ostatniej śrubki (dosłownie), ale jak złożę to podjadę. Może chcesz przy okazji film (materiał) z Rumunii?

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Blazter, nie składają się, ale Jacek był pierwszy. :-)

To biorę. Odbiór uzgodnimy. Na razie rozebrałem silnik do ostatniej śrubki (dosłownie), ale jak złożę to podjadę. Może chcesz przy okazji film (materiał) z Rumunii?

Pewnie! Muszę tylko usprzątnąć trochę dyski. Od Ciebie nie chcę pieniędzy. Jak złożysz motka, krzycz.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

To biorę. Odbiór uzgodnimy. Na razie rozebrałem silnik do ostatniej śrubki (dosłownie), ale jak złożę to podjadę. Może chcesz przy okazji film (materiał) z Rumunii?

JacekJ wyczyść pw bo nie można do Ciebie wysłać wiadomości :)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Jak to? nie wiedziałem, ze trzeba coś takiego robić samemu.... A Admini??? Dobra, zobaczę co da się zrobić.

Rzeczywiście, wiadomości koszulkowe z dwóch edycji zapchały skrzynkę. Już załatwione. Ale przenoszę się na Gmail chyba, tam nie ma limitów i jest za darmochę....

Edytowane przez JacekJ

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

×