Skocz do zawartości

Recommended Posts

"Witam. Mam do sprzedania bmw gs Nie bede sie rozpisywał. Masz pytania dzwon.

Morzliwy transport."

I już o jedno zdanie za dużo. W tej sytuacja morzliwe, że lepiej gadać jak pisać ;)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Takiego malowania w tym modelu to raczej nie było, to jest zrobione na wzór o ile dobrze pamiętam 30 lecia BMW (czy cos w ten deseń) :-P , a w tym czasie 1150gs nie produkowano, pewnie po VINie wyjdzie oryginalny kolor, poza tym co tu gadać, najlepiej zapytać na forum bokserów, kiedyś jak miałem plan zakupu takiego modelu to tam dopytywałem i użytkownik chyba Mazi bardzo dokładnie i chętnie opisywał konkretne egzemplarze.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Takiego malowania w tym modelu to raczej nie było, to jest zrobione na wzór o ile dobrze pamiętam 30 lecia BMW (czy cos w ten deseń) :-P , a w tym czasie 1150gs nie produkowano, pewnie po VINie wyjdzie oryginalny kolor, poza tym co tu gadać, najlepiej zapytać na forum bokserów, kiedyś jak miałem plan zakupu takiego modelu to tam dopytywałem i użytkownik chyba Mazi bardzo dokładnie i chętnie opisywał konkretne egzemplarze.

Nie niejaki Mazby?

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Jak dla mnie to i cena troche wysoka, zwłaszcza że chyba nie widzę z tyłu czujnika ABS

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Rozmawiałem z właścicielem, Motocykl pomalowany wg jego uznania, bez abs, bez grzanych manetek, wczesniej przywieziony z Francji a jak to Francuzi mówią "zderzaki są do zderzania", to motor też bity był.

W każdym razie, nie przypadł mi do gustu po rozmowie :)

Dziękuje za wypowiedzi

Temat do kosza.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

×