Skocz do zawartości
Konrad79

handbary i tankbag do klasycznej F650 z 96 roku

Recommended Posts

Cześć

Poszukuje handbary i jakiś pasujący do mojego moto Tankbag. Wiem, że oryginalne handbary można kupić bez problemu ale one jakoś do mnie nie przemawiają. Może, ktoś zna/ma jakąś ciekawą, sprawdzoną i niedrogą (do 200 -250 zł) alternatywę?

Z Tankbagiem sprawa ma się inaczej. Tu chętnie kupię oryginał ale wiem, że to prawie nie możliwe więc... może jakiś pasujący zamiennik do 350 zł? Wszelkie propozycje/sugestie mile widziane.

pozdrawiam

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Polecam SHAD SB23- używałem w zeszłym sezonie w moim Dakarze. Pasuje nawet nieźle. Można z niego zrobić plecak (w zestawie są paski). Sprzedałem koledze bo w moje ręce wpadł dedykowany Touratech. Mogę Ci załatwić nowego za 240zł

post-3635-0-76395800-1436192143_thumb.jpg

post-3635-0-90681000-1436192150_thumb.jpg

post-3635-0-85275700-1436192160_thumb.jpg

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

SHAD się nie sprawdził. Niestety do klasycznej F650 bez konkretnych przeróbek się nie obejdzie. Generalnie do F650 ciężko znaleźć pasujący tankbag. Myślałem o rozwiązaniu opartym na takim czymś... http://m.moto-akcesoria.pl/pierscien-mocujacy-quick-lock-evo-na-wlew-paliwa-do-bmw-f650st-5-srub,p,47621 ale ze względu, że się nie wyrobiłem przed wyjazdem do Rumuni, to narazie odpuściłem. Handbary kupiłem oryginalne i jestem zadowolony.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Poszukaj oryginalnego tankbaga. Dość nieźle wyglada i pasuje idealnie.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Może Maxiu jeszcze ma i chce sprzedać ;)

Poszukaj oryginalnego tankbaga. Dość nieźle wyglada i pasuje idealnie.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

×