Skocz do zawartości

Recommended Posts

Ale nie rozumiem po co robić tajemnicę...

Co to za ludzie. Człowiek deklaruje pomoc, poważne potraktowanie, a tutaj zjebka. Już więcej nie napiszę:na tym forum zadzwoń. Strasznie macie roszczeniowe podejście do życia :P

Nie o żadną tajemnicę chodzi, ale pisać mi się nie chce! Każdy temat potraktowany poważnie wymaga wielu szczegółów i w związku z tym pewnej ilości pisania. Wolę powiedzieć bo napisać nie bardzo potrafię i precyzja mi się gubi - chyba, że spam ;)

Zadzwoń do Jarka i daj znać co powiedział :P

I to jest rozwiązanie! Jak masz ochotę na dzielenie się uzyskanymi informacjami to tak można zrobić - ja przez telefon, a Ty relacja pisana. To jak z większością książek - jest o kimś, ale pisze ktoś inny.

Jak chcecie byle jak to proszę: samo urządzenie i dodatkowy filtr spełni swoje zadanie. Problem polega na miejscu montażu , stabilności, bezpieczeństwu, awaryjności urządzenia i układu.. Można i tak, ale czy warto?

Tylko nie piszcie rozwiń ;)

  • Like 2

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Skoro bylo 3 razy to wystarczylo podac linki a nie pisac epopeje o dzwonieniu.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Skoro bylo 3 razy to wystarczylo podac linki a nie pisac epopeje o dzwonieniu.

Se znajdź, a nie, że wszystko mamusia musi dać pod nos - bo inaczej będę tupał nóżkami i miał pretensje do całego świata.

To forum ma rozwiązanie także dla Ciebie.

Jest taka opcja "ignoruj" - dodaj tam Jarek i nie będziesz widział moich wpisów - będziesz widział tylko te fajne wpisy.

  • Like 3

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Moze gdyby administratorzy popracowali nad wyszukiwarka to dalo by sie to zrobic bo tak znajduje to czego nie chce.

Reczne szukanie tez nie daje efektow bo pisanie nie na temat jest wszech obecne.

Ale pewnie lepiej plakac ze pisac mi sie nie chce a przy okazji epopeja na pol strony a4.

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Wolisz płakać, że ja płaczę? Dobry, czuły i wrażliwy człowiek z Ciebie ;)

  • Like 3
  • Haha 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Masz tel. chyba - jak masz to użyj.

A ja tez moge dostac? Tez chce byc w tym fajnym gronie... No Napisz ;)

Kiedys zaoferowalem pomoc, ale na priv - chodzilo o udostepnienie namiarow do Pawla K. zajmujacego sie centrowaniem kol - i krotko mowiac, dostalem od Pana Jarka pocisk. Dzis wypadaloby sie zrewanzowac ;)

Wyslano na poczcie.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Kiedys zaoferowalem pomoc, ale na priv - chodzilo o udostepnienie namiarow do Pawla K. zajmujacego sie centrowaniem kol - i krotko mowiac, dostalem od Pana Jarka pocisk. Dzis wypadaloby sie zrewanzowac ;)

To wal ten pocisk. Może być dla wszystkich. Poczujesz się zrewanżowany - ulży Ci ... :)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Mi wystarczy, że napisałeś:

... Pana Jarka ...

Wyslano na poczcie.

:-D

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

To wal ten pocisk. Może być dla wszystkich. Poczujesz się zrewanżowany - ulży Ci ... :)

Mi ogół nie zawinił, więc pocisku nie dostanie! ;) to są drogie rzeczy, żeby tak rozdawać!

Mi wystarczy, że napisałeś:

:-D

W zasadzie mi też ;) , ale jego chyba to zirytowało... taki poważny się zrobił ;) a ja chciałem tylko grzecznie. Jarku - Pan się nie gniewa!!

Edytowane przez abwehry
  • Like 2

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Pan Jarek się nie gniewa. Bo po co? - zresztą to stary ignorant jest to nawet nie wie co to gniew, ale jako ogólnie stary to i złośliwy jest jak teściowa :lol:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Tak się zastanawiam.

Skoro regulator jest wyciągany to czy nie ma możliwości wyjąć go, wybebeszyć filtr i złożyć ponownie a po drodze do wtryskiwaczy wstawić jakiś wysokociśnieniowy samochodowy?? Nie wiem jak z miejscem na jego montaż ale na pewno uniknie się w ten sposób bawienia z dobieraniem i zakupem regulatora alternatywnego.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Minął rok od momentu montażu i do tej pory motocykl nie spalił się, nic nie trzeba było poprawiać a maszyna jeździ do tej pory bez problemów.

Wychodzi na to że zdało wszystko egzamin.

Ktoś kiedyś zapytał, o koszty więc przypominam że są one w pierwszym poście podane. Bez przesyłek całość wyniosła 120zł (regulator + filtr).

Aktualnie są trzy regulatory na allegro, więc jest w czym wybierać.

  • Like 2

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Mialem plan na wypatroszenie filtra i zlutowanie puszki a filtr na przewodzie ale zima sie skonczyla i sprawa raczej nie dojdzie do skutku.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

×