Skocz do zawartości
wilku

motocyklowa kurtka i rękawice na lato

Recommended Posts

Czyżby Paweł chciał zostać hipsterem :cool:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
W zwiazku z tym, ze sloneczko daje ostro ostatnio popalic i ja zaczalem rozgladac sie za letnia kurteczka do miasta. W zeszłym tygodniu zawitałem do firmowego salonu Modeki i oglądnąłem sobie ta Mesh 2. Kiepsciutkie wykonanie. Bardzo brzydko wykonane przeszycia - nierówne, postrzępione i wyłażące nitki. Jakbym miał w ręce drugi gatunek :roll: . Nie do uwierzenia a już kilka ciuchów tej firmy miałem. Teraz musze ogladnac konkurencje na zywca - LS2 breeze.

W porę piszesz, jutro wpadnie do mnie kurier z tymi spodniami :-) ale i tak się cieszę,:-))

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Paweł kup sobie bieliznę do kompletu, co tak będziesz z gołą dupą chodził :-))

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Paweł kup sobie bieliznę do kompletu, co tak będziesz z gołą dupą chodził :-))

Skarpety juz pewnie do kompletu ma :lol:

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

rozmowa przedwczoraj pod firmą z kolesiem, który wskakiwal na jakiś kibel kymco 300ccm

- nie gorąco panu w tym?

- gorąco, ale kilka razy na asfalcie już leżałem dzięki innym kierowcom i nic mi nie jest

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

rozmowa przedwczoraj pod firmą z kolesiem, który wskakiwal na jakiś kibel kymco 300ccm

- nie gorąco panu w tym?

- gorąco, ale kilka razy na asfalcie już leżałem dzięki innym kierowcom i nic mi nie jest

hola hola - miałem przez chwilkę ten "kibel" , downtown 300i - to nie jest kibel , to jest kurna pocisk do miasta :-D . zresztą sam jeżdżę w ten upał pcx-em do roboty , genialne rozwiązanie miejskie .

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Zobaczcie kurtki mesh arlen ness. Wykonanie i działanie pierwsza klasa.

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Zobaczcie kurtki mesh arlen ness. Wykonanie i działanie pierwsza klasa.

Masz jakis konkretny model na myśli? Poprosze o linka.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Pacz na foty vena z ostatnich dwóch lat

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Pacz na foty vena z ostatnich dwóch lat

Pawel ale to skóra jest.. Wolalbym dobrego, mocnego i bardzo przewiewnego szmatexa do miasta. Przyzwoitej jakosci i cenie do ok 500 zeta. Da sie?

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Pawel ale to skóra jest.. Wolalbym dobrego, mocnego i bardzo przewiewnego szmatexa do miasta. Przyzwoitej jakosci i cenie do ok 500 zeta. Da sie?

Nie no Vengosh ma tez kurtkę mesh...

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Takiej jak moja już nie produkują, teraz jest taki model

http://www.sportsbikeshop.co.uk/motorcycle_parts/content_prod/48548

Trzeba spisać model i poszukać w jakimś Polskim sklepie. W Krakowie jest dystrybutor - 4 bikes czy jakoś tak, napisać do nich, wynegocjować cenę, kupić. Ja za moją dałem ok 450 zł ale to było w 2010 r....

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Zerknijcie na retbike... model "ret city"

Kiepskie szycie, krzywe szwy, materiał marszczy się przy frontowym suwaku. Moja rozłazi się w kilku miejscach. Najwieksz wada to suwak z możlwościa rozpinania od dołu (nie wiem po co to komu), podobno producent przy reklamacjach wymieniał na zwykły. Protektory marnej jakości ale dobrze leżą. Na plus: odpinane panele, dobre dopasowanie, kolorystyka.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Kiepskie szycie, krzywe szwy, materiał marszczy się przy frontowym suwaku.

Nie potwierdzam.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Mam kolegę który niestety też jeździł teraz wstydzi się swoich goleni zdarł co nieco włosia na szutrówce a było to jakieś 4lata temu

potwierdzam.

Ostatni weekend w okolicach ZG był mega ciepły i gorący - Jeszcze raz dzięki Jagna i Rafał.

I wymiekłam, pojechałam w zwykłych jeansach (oczywiscie motocyklowe z ochraniaczami zostały w domu, bo za grube. Ochraniacze też zostały.. bo za ciepło)... i w koszulce.

Bo przecież jak sie wywale, to na piachu, a piach miekki jest... tyle ze wyrzuciło mnie na ściółke leśną.. a tam jakiś kamyczek, patyk, korzeń.. nie wiem co.. w każdym razie jeansy teraz już będą krótkie, kolano boli do dziś, na szczescie tylko troche zdarte i ramie i przedramie tylko troche porysowane... Tak że chyba sie wyleczyłam z jezdzenia bez zabezpieczenia ;)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Jest jeszcze Seca Aero.

Plusy:

- mocno przewiewna

- możliwość dopasowania

- przydatna tylna kieszeń

- cena

Uwagi :

- udziwnienia w postaci pasków koło kieszeni - nie odkryłam po co one są

- brak kołnierzyka

Dwie ostatnie pozycje nieco mi przeszkadzały, więc je zmodyfikowałam, czyli paski odprute, kołnierzyk doszyty. Ale to są moje uwagi...:)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Nie potwierdzam.

Pewnie mamy z różnych partii produkcyjnych, moją szył jakiś azjatycki praktykant ;-) Wniosek- warta uwagi, kupować po dokładnym sprawdzeniu.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ja mam komplet Rebelhorn Hiflow II i jestem zadowolony. Membrana się wypina, zostają ochraniacze i jest GIT. Może jest trochę gorąco jak się stoi długo na światłach, ale jak już się jedzie to super wentylacja.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Uwagi :

- brak kołnierzyka

[...]kołnierzyk doszyty. Ale to są moje uwagi... :)

taki?

1000x901c_kolnierzyk-szydelkowy-2290265.jpg

  • Like 5

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ja mam komplet Rebelhorn Hiflow II i jestem zadowolony. Membrana się wypina, zostają ochraniacze i jest GIT. Może jest trochę gorąco jak się stoi długo na światłach, ale jak już się jedzie to super wentylacja.

Jesli chodzi o rebelhorna to niestety nikt i nic mnie już nie przekona do tej marki.

Pisałam już kiedyś. Kupiłam sobie kurtke i spodnie. Cena mega przystępna, to ok... ale jeśli chodzi o jakość wykonania to naprawde dramat, Spodnie dwukrotnie reklamowane, rozchodziły się po prostu na szwach i to w takich miejscach, że nawet nie można zrzucić tego na to że jestem za gruba ;) plus, że oddali kase. Kurtke sobie zostawilam, bo rzeczywiscie rozwiązania airwentów, ilości kieszeni czy w ogóle pomysłu na kurtke są genialne. Wypinana membrana to też mega atut... ale niestety też zaczeła sie rozłazic... w akcie desperacji wyprułam podszewkę i poprawiłam szwy po swojemu.. ale toco zobaczyłam w środku woła o pomste do nieba. Nie wiem czy ktoś sie po prostu uczył szyc na tej kurtce czy co.. ale widać bylo dokładnie przeszycia, potem wyprute nitki, ponowne przeszycie kilka centymetrów dalej... jakby ktoś chciał to mam fotki.

Tak że w tej chwili, pomimo szerokiej oferty bardzo przystępnych cen i fajnych rozwiązań, to nikt mnie nie namówi na te marke, niestety.

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

×