Skocz do zawartości
wilku

motocyklowa kurtka i rękawice na lato

Recommended Posts

Jesli chodzi o rebelhorna to niestety nikt i nic mnie już nie przekona do tej marki.

Pisałam już kiedyś. Kupiłam sobie kurtke i spodnie. Cena mega przystępna, to ok... ale jeśli chodzi o jakość wykonania to naprawde dramat, Spodnie dwukrotnie reklamowane, rozchodziły się po prostu na szwach

A moja rebelhorn desert świetnie się trzyma i to był dobry zakup :) Wiadomo ze sami tego nie szyją, pewnie tylko logo "naklejają" na gotowe produkty.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

A moja rebelhorn desert świetnie się trzyma i to był dobry zakup :) Wiadomo ze sami tego nie szyją, pewnie tylko logo "naklejają" na gotowe produkty.

ale oczywiscie. Znam kilka osób, które też mają R i sobie chwalą. dlatego ja wyraziłam jedynie swoją opinię. Parę razy mało się nie skusiłam.. a to na buty a to na jeansy.. ale zawsze wygrywało pierwsze wrażenie... a to że powszechną praktyką jest szycie w "wynajmowanych fabrykach" to ja wiem, tyle że dodając własne logo już odpowiadają za to swoim dobrym imieniem... tak, wiem że jak jest tanio to musi być kiepsko, a przynajmniej adekwatnie do ceny... ale u mnie to po prostu było przegięcie. Kto mnie zna, ten wie, że byle drobiazgiem sie nie przejmuje i naprawde duzo mi trzeba żeby tak zareagować.

Poza tym, co podkreślę jeszcze raz, same rozwiązania techniczne są po prostu genialne. choćby to, że do ocieplacza jest doszyty dłuższy mankiet, który można założyć na kciuk, żeby nie podwiewało... to, że nie ma kołnierzyka a jedynie "wysoki stan" na szyi, to też uważam za atut, bo nic nie zahacza o kask... tak że na cieplejsze dni, po moich modernizacjach jak najbardziej będę w tej kurtce jezdzic, tyle że powstrzymam się od reklamowania marki komukolwiek.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Czy ktoś ma lub może miał styczność z kurtka firmy Rev'it Airwave? Robi dobre wrażenie. Cena do zaakceptowania ale to juz nie moze byc bubel.

pol_pm_Kurtka-tekstylna-REVIT-Airwave-39187_3.png

pol_pm_Kurtka-tekstylna-REVIT-Airwave-39187_4.png

pol_pm_Kurtka-tekstylna-REVIT-Airwave-39185_2.png

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ubierajcie co chcecie, ważne żeby mieć SENSOWNĄ ochronę. Dzisiejszy mój "klient" wyjdzie za kilka dni ze szpitala bez śledziony, z gojącymi się rozległymi "zdrapkami" na wszystkich kończynach (blizny będą, oj będą!) mandatem za brak prawa jazdy...jechał sprzedać moto, przecież tak ciepło jest, no i co z tego że to puszka zajechała mu drogę??? T-shirt, spodenki i adidaski niestety też temu panu nie posłużą...

  • Like 3

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ubierajcie co chcecie, ważne żeby mieć SENSOWNĄ ochronę. Dzisiejszy mój "klient" wyjdzie za kilka dni ze szpitala bez śledziony, z gojącymi się rozległymi "zdrapkami" na wszystkich kończynach (blizny będą, oj będą!) mandatem za brak prawa jazdy...jechał sprzedać moto, przecież tak ciepło jest, no i co z tego że to puszka zajechała mu drogę??? T-shirt, spodenki i adidaski niestety też temu panu nie posłużą...

Przyznam Cykli, że nieraz mnie już korciło, aby jadąc po bułki olać kwestię bezpieczeństwa, bo przecież "wszyscy tak jeżdżą". Dziękuję Ci, bo właśnie głosy i opowieści ludzi takich jak Ty nie pozwalają mi na taką lekkomyślność i głupotę.

  • Like 8

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Też ostatnio przekonałem sie że jednak warto się trochę spocić w te upały, dzięki czemu nadal mogę jeździć, bo dorobiłem się tylko dwóch siniaków, zamiast gipsu na nodze :-D

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Czy ktoś ma lub może miał styczność z kurtka firmy Rev'it Airwave? Robi dobre wrażenie. Cena do zaakceptowania ale to juz nie moze byc bubel.

Airwave nie mam, ale mam Sanda od 3 lat, kilkanaście kkm przeżył i poza jedną urwaną napą i ogólnym usyfieniem jakość wg. mnie powala.

Kupowałem od germańskiego najeźdźcy, chyba fcmoto, dużo taniej wyszło niż z PL.

edit: Jak się poprawiłem w odpowiedzi na post Marcina N, zakupu dokonałem o Louisa, nie w FC Moto.

Edytowane przez rasta

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ania też ma zestaw Sand.

I fakt jakościowo revit wypada naprawdę nieźle.

Rasta a jak obsługa w fcmoto bo różne opinie czytałem.

Edytowane przez Marcin N

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ania też ma zestaw Sand.

I fakt jakościowo revit wypada naprawdę nieźle.

Rasta a jak obsługa w fcmoto bo różne opinie czytałem.

Niestety nakłamałem, kupowałem w Louisie ;] A tam obsługa pierwsza klasa, paczka w parę dni u mnie (tak chyba do tygodnia od zamówienia). Nie wiem jak zwroty i naprawy, bo nic nie musiałem zwracać ani naprawiać.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ania też ma zestaw Sand.

I fakt jakościowo revit wypada naprawdę nieźle.

Rasta a jak obsługa w fcmoto bo różne opinie czytałem.

Ja kupowalem w fcmoto kask i buty. Nie bylo zadnych problemow.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Nie widziałem żeby był jakiś bardziej dopasowany do tematu wątek więc piszę tu, w razie czego proszę o przeniesienie. To ja odkopię wątek i zapytam:

Czy ktoś poleci jakieś rękawiczki na taką pogodę jaką teraz mamy (czyli w pip gorąco) i w rozsądnej cenie (powiedzmy maaaax 400 zł)?

Póki co jeżdżę w shimach gt-1 i o ile w zakresie temperatur 3-20 stopni jest spoko, to powyżej łapki już puchną i ogólnie jest słabo. Chodzi o przewiew bez utraty bezpieczeństwa (da się tak?). Przemakalne oczywiście być mogą, a nawet mają.

Edytowane przez xel

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

W upały takie jak dzisiaj po mieście latam w zbroi oraz rękawiczkach crossowych.

Zbroja X-Factor, bardzo wygodna i przede wszystkim przewiewna.

Rękawiczki Fox, chłodne i przewiewne, wyposażone w protektory.

Nie ma co kombinować, nie wiadomo jaka by to była kurtka czy kombinezon to przy 30 stopniach i miejskiej jeździe to będzie gotowanie się. To samo tyczy się rękawic skórzanych.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Polecam Fox bomber

Wysłane z mojego E2303 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Jeżeli chcesz trochę większą ochronę niż krosowe, to Modeka Sahara Traveller

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

mam na zbyciu parę nowych alpinestars smx-2 carbon czarne z białym - takie jak na zdjęciu poniżej. są nowe raz przymierzone , na mnie za duże , na Pawła za małe ;-) . on ma łapy jak ... . no ma duze więc mu zabrałem . rozmiar xl , moim zdaniem to odpowiednik numeru 12-13 . 150 pln przesyłka w cenie . bez metek , raz widziały motocykl przez 5-10 kilometrów .

alpinestars-s-mx-2-air-blackwhite.jpg

Edytowane przez mario2007

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Modeka dakar summer mesh

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ja od późnej wiosny śmigam w krótkich Alpinestar-sach chyba SMx coś tam ( - 2 lub - 3) jest ok nawet w upalne dni po za tym wygodnie, i bardzo uniwersalnie ogólnie jestem bardzo zadowolony i cena nie była jakaś kosmiczna

http://www.motogen.pl/Rekawiczki-Alpinestars-SMX-3-Air,11782.html

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ja mam łapki jak czternastolatka, więc rozmiar XL raczej nie podejdzie. Te modeki któreś widziałem na necie i wydają się interesujące.

Wytapatalkowane z magicznego pudełka

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Dorwalem modeki Sahara traveller używane przez 6h za 100 zł z odbiorem 10 minut ode mnie ;-) Fajne jak za taką cenę, dzięki wszystkim za sugestie :-)

Wytapatalkowane z magicznego pudełka

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Już chyba wolałbym Air/Spark, sprawiają wrażenie zapewniających lepsze bezpieczeństwo...

Edytowane przez xel

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

×