Skocz do zawartości
wilku

motocyklowa kurtka i rękawice na lato

Recommended Posts

2 minuty temu, arthurr napisał:

Możesz śmiało kupować przez net po kolei, pomacać i jak nie pasi - odsyłać. Takich czasów dożyliśmy...

chyba jednak wolę pojechać do kilku sklepów, obejrzeć i przymierzyć. W Wawie sklepów jest dość dużo.

Może ktoś z Was ma już opinie na temat jeszcze nie opisywanych lub zupełnie inne sugestie?

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Przemek,

Ja używam Modeka Mesh, lubię ją za to że to krótka kurtka (do pasa) na lato jak znalazł. Ładnie się prezentuje :)
Na klacie duże panele mesh'owe z siatki. Można do niej dokupić warstwę ocieplającą, ale ja w chłodne dni ubieram membranę od "dużej" kurtki.
Do tego komplet ochraniaczy
Cena (dwa lata temu) ok 450 +/-.

Wysłano na Berdyczów...


  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Dnia 3.01.2018 o 18:44, przemekdab napisał:

Mam parę typów ciuchów na upały, do sprawdzenia:

Ret City
Modeka Mesh2 Evo        
Modeka Breeze                
Modeka Upswing                     
Rev’it Airwave2

 

no i w poszukiwaniu ciuchów na gorący klimat, niespodziewanie wybór padł na Helda:

kurtka:

http://www.4ride.pl/odziez-motocyklowa/kurtki-motocyklowe/kurtka-tekstylna-held-sonic-szaro-czarna.html

spodnie takie, tylko w jasnych kolorach:

http://www.4ride.pl/odziez-motocyklowa/spodnie-motocyklowe/spodnie-tekstylne-held-vento-black.html

przy zakupie kompletu, dają dodatkowo protektory pleców i bioder Sas-Tek, (pozostałe są też Sas-Tek),

5letnia gwarancja i co ciekawe 5letnie OC - co daje w przypadku mechanicznego uszkodzenia możliwość zakupu za 50% ceny

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

×