Skocz do zawartości
mario2007

to już tak potaniało czy mam zwidy ...

Recommended Posts

"Stan bdb potwierdzony podczas bytności w serwisie: 100% prosty i wyważony."

Obstawiam, że Szwajcarski prosty ;)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ludziska też wierzą w niski przebieg, niską cenę i takie mam .. : igła, płakał, do kościoła .... i zwyczajowo nie wiedzą dlaczego był malowany i cechy roczników na częściach się nie zgadzają ;) Ale oglądnąć można :)

  • Like 2

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ludziska też wierzą w niski przebieg, niską cenę i takie mam .. : igła, płakał, do kościoła .... i zwyczajowo nie wiedzą dlaczego był malowany i cechy roczników na częściach się nie zgadzają ;) Ale oglądnąć można :)

Albowiem wiara czyni cuda. Niech będą błogosławieni ci co nie widzieli a uwierzyli. ;-)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ja bym kupił tyko miejsca w garażu brak ;(

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ja bym kupił tyko miejsca w garażu brak ;(

Na tego to i u mnie miejsca w garazu brak :-P

  • Like 2

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ale stękacie, jest motur w promocji to cza brać a nie stękać

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ale stękacie, jest motur w promocji to cza brać a nie stękać

dlaczego nie kupisz? :-D

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Przyglądałem mu się i dyskutowaliśmy o nim tutaj.

Cena jest jaka jest, bo motocykl budzi sporo wątpliwości, nawet u mnie - laika w temacie GS'ów i motocykli;

- brak info o przebiegu

- brak naklejek na boczkach (czyli malowany, albo - to moje przeczucie: ex-policyjny)

- brak naklejek na ramie (j.w)

- brak śladów regulacji łańcucha - czyżby nówka sztuka z salonu???... wątpię, raczej malowana rama

- niefabryczne zaciski na przewodach chłodnicy

- malowany (przerabiany? spawany? prostowany po glebie?) wydech

- polerowane lub wymienione tłumiki (znów - gleba? i trzeba było wymienić?)

- brak tego nieszczęsnego zamka pod kanapą - to trudno popsuć, za to, jeśli był policyjny, to miał jednoosobową kanapę - pytanie na ile osób jest zarejestrowany;

- brak podnóżków pasażera (bo po co w jednoosobowej wersji???)

o historii policyjnej mogą też chyba świadczyć gmole - mają wystające ostre blachy na wysokości kolan - nie widziałem takich i jedyne uzasadnienie, jakie dla nich widzę to mocowanie dodatkowego wyposażenia policyjnego.

i przy okazji - czy mały błotnik z przodu, tuż nad oponą to nie jest seryjne wyposażenie w modelach po 2004?

//EDIT: i jeszcze ciekaw jestem, czym są czarne śruby lub otwory pod kierunkowskazami - to też nie jest standard.

Edytowane przez wilku
  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Piątka za dociekliwość i spostrzegawczość :) :beer:

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

oglądam to ogłoszenie co wieczór i się zastanawiam, czy mam czas, siłę i gotowość, żeby go doprowadzić do właściwego stanu.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Podjedz z innej strony:

  • wystawiony za 8,
  • kupisz za 7
  • cena rynkowa 10

Nawet jak coś wyjdzie to masz trzy koła różnicy. Nie wiem co trzeba by było robić żeby przekroczyć taką kwotę.

No chyba że trafi w ręce Jarka :lol:

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Nie wiem co trzeba by było robić żeby przekroczyć taką kwotę.

Oddać w moje ręce :lol:

  • Like 2

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Oddać w moje ręce :lol:

Byłeś szybszy ;) Już poprawiłem :beer:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Na promocję nie ma rady. :) Trafnie chyba wychwyciłeś o co widać na zdjęciach - IMO motek "policyjny". Jeśli jest chociażby w przybliżeniu taki jak w opisie to może warto się pobawić i go kupić? Warto byłoby jakby podjechał go ktoś w temacie ogarnięty oblukać i zrobić zdjęcia tych bardziej wymownych elementów - silnik, zawieszenie, opony, hamulce...

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Z promocjami jak jest każdy wie.... Jeśli prosty, jeśli masz pusty garaż, jakieś narzędzia, wiedzę, czas i zapał...? A może lepiej dołożyć 2-3 patole, które weźmie mechanik i mieć gotowca? Na końcu może aczkolwiek nie musi okazać się, że ten promocyjny egzemplarz przekroczy swoją cenę rynkową.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Zapytajcie się Mirka dlaczego nie chciał i nie chce policyjnego motka i kiedy oraz dlaczego policja sprzedaje sprzęty ;)

... ale nie zniechęcam - sam nie jestem zainteresowany kupnem, a wszystko da się naprawić.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ale czy jest sens kupować i nie jeździć, tylko postawić w garażu i grzebać do następnego sezonu???

Miałem kiedyś kilka takich extra okazji samochodowych i okazało się, że jak ktoś sprzedaje, to doskonale wie co jest.

Przekalkuluje, dobrze policzy, opuści żeby sprzedać - i niech się nowy martwi - a często jest tak, że jak się zacznie naprawiać, to zawsze "coś" wychodzi przy tzw okazji i okazuje się, że nie warto się paprać. Lepiej poczekać, dołożyć i jeździć, a nie kupić i pół roku w garażu siedzieć i się wku......

Ale to tylko moje zdanie. Ja bym nie brał.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

×