Skocz do zawartości
Mutomb

[S] Nowa owiewka rajdowa TT do x-challenge

Recommended Posts

Sprzedam kompletną, nową, nigdy nie używaną owiewkę rajdową dedykowaną do BMW G650X-challenge. Owiewka z oferty touratecha - http://shop.touratechpolska.pl/rally-fairing-with-aluminium-stem-g650x.html

Komplet zawiera wszystko co potrzebne do montażu oraz homologowane oświetlenie - więcej tutaj http://shop.touratechpolska.pl/media/manuals/09-049-0140-0.pdf

Fotka poglądowa:

2008_bmw_xchallenge_01.jpg

Cena 20% niższa niż w TT. Kurier w cenie lub jeśli będę w okolicy sam dowiozę. Ewentualnych zainteresowanych proszę o PW.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Zmiana koncepcji?

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Tak, zmiana koncepcji. Jak zamontuje w końcu to zaprezentuje. Poza tym brak czasu i dziura w budżecie :).

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Toż promocja jest przecież. Dla Ciebie jeszcze jaką stówke opuszcze :)

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

No to 100 do depozytu hehe Ale tak na poważnie TT ma ceny z kosmosu. Ja raczej szukałbym rozwiązań tańszych z podobnym efektem końcowym . Ale życzę sprzedawcy żeby uzyskał zamierzony efekt:)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Problem w tym, że nie żyjemy w USA. Gotowych kitów tego typu i ich dostępność jest praktycznie zerowa. Kogoś kto wyrzeźbi coś takiego od podstaw też ciężko znaleźć i za darmo robił nie będzie. Każdy kto próbował sam dłubać wie. Inne rozwiązania (rally raid, HPN, brittania composites) tego typu chodzą w podobnych pieniądzach. Nie o tym jednak temat.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ja też kliknąłem w link, myślę, fajna, ale TT to pewnie z tysiaka zawołają za ten plastik. Nie mam pytań.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Przeciez 1000 chcą tyle że w Euro ;) Poza tym do 1100GS to tak średnio by ci pasowała :)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Przeciez 1000 chcą tyle że w Euro ;) Poza tym do 1100GS to tak średnio by ci pasowała :)

A w którym miejscu wyczytałeś, że mówię o 1100? ;)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ja też kliknąłem w link, myślę, fajna, ale TT to pewnie z tysiaka zawołają za ten plastik. Nie mam pytań.

Nie jest to sama czasza. W zestawie jest jeszcze pierdylion innych rzeczy jak homologowany xenon, stelaz pod roadbooka, navi i zegary. Taki zestaw z TT wielokrotnie byl wykorzystywany jako baza do startów np w Dakarze. Cena jest jaka jest. Prosze o powstrzymanie sie od nic nie wnoszacych komentarzy. To jest ogłoszenie. Nikt nikogo nie zmusza do kupna.

pavey-day-14.jpg

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ja też kliknąłem w link, myślę, fajna, ale TT to pewnie z tysiaka zawołają za ten plastik. Nie mam pytań.

ej tam są jeszcze halogeny i elektryka!

to nie są tanie rzeczy

porządne rzeczy kosztują, mnie bardziej wkurza ten ocean bylejakich rzeczy

czasem można mieć pieniądze a nie ma co kupować

Edytowane przez artex

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

W porządku, w porządku, już wszystko wiem. Jak z halogenami to dobra cena. Już nie zaśmiecajmy. ;-)

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

34 sekunda. :D

Edytowane przez alik
  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Gdyby ktoś natknął się na ten temat to uprzejmie informuję, że owiewka znalazła nowego nabywcę. Proszę o zamknięcie.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Gość
Ten temat jest zamknięty i nie można dodawać odpowiedzi.

×