Skocz do zawartości
miczoreno

Do forumowiczów w Trójmiasta i okolic

Recommended Posts

Hej,

jako, że nie mam żadnego doświadczenia w mechanice i elektryce motocyklowej i nie znam się na tym w ogóle może znalazłaby się dobra duszyczka, która by mnie w tym temacie podszkoliła? Oczywiście w ramach podziękowania - dobry trunek :D

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Oj stary - to lata praktyki, setki połamanych kluczy, hektolitry pasty BHP i poobijane, podrapane ręce.

Myślisz, że to tak łatwo się nauczyć???

Wg mnie, to jak się nie boisz upie....ć, to na tym forum "chyba wszystko już zostało opisane", więc szukać tematów, kupić klucze i wkrętaki i do dzieła (tylko nie pogub śrubek) :-D

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Pisz konkrety o co biega, nie ma rzeczy nie możliwych no chyba że wy... ć prostytutkę ;-)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Oj stary - to lata praktyki, setki połamanych kluczy, hektolitry pasty BHP i poobijane, podrapane ręce

Ja to jeszcze mam kilka gramów stali z odprysków zabliźnionych pod skórą, i wizyty u okulisty z opiłkami :)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Generalnie nic się póki co nie dzieje :) chcę jedynie się podszkolić - a może inaczej zapytam - Czy Trójmiejscy Gs-owcy robią jakieś wspólne wypady? Nie wiem np. pod namiot na Kaszuby czy coś takiego?

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

zdarza się, że robią - kontroluj 3miejskie ustawki

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

No właśnie, Trójmiejskie Ustawki...normalnie od prawie miesiąca cisza...wakacje czy cóś?

http://f650gs.pl/topic/474-3miejskie-ustawki/page__st__1400

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

×