Skocz do zawartości
Koyac

Czy malowany znaczy gorszy?

Recommended Posts

Witam, jako nowy na forum zwracam się z prośba o podpowiedź do zacnych towarzyszy.

Szukam na początek czegoś niedrogiego, w sam raz do delikatnego obycia z maszyną i znalazłem takie coś:

http://allegro.pl/bmw-f650-st-i5536680598.html

Fajny, ale cały po lakierze.

Czy to oznacza jakiś kłopot i ma wpływa na cenę?

Mój budżet to 7000 pln.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Cześć.

Nie wiem czy malowany znaczy gorszy :-D

Słaby ze mnie znachor ale porównując do swojej eFki zwróć uwagę na :

1. Kierownicę - u mnie jest z poprzeczką i patrząc na grafiki z wujka googla wszystkie taką mają;

2. Szyba nie jest od tego modelu, a chyba od GS`a;

3. Oczywiście robiona kanapa;

4. osłona pod silnikiem wydaje się, że powinna być czarna;

5. Lusterka u mnie nie są tak mocno wygięte i na zdjęciach googlowych wyglądają, że też mają mniejszą krzywiznę.

To tylko moje nieśmiałe spostrzeżenia. Trzeba jechać i obadać.

Pozdrawiam

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Jeśli był malowany to pytanie dlaczego? Swój wiek ma i może po prostu ktoś chciał go odświeżyć. Możliwe jest również, że plastiki są z 3-4 różnych motocykli i należało ujednolicić kolor. Jeśli plastiki były wymieniane to pojawią się kolejne pytania. Podsumowując trzeba jechać i obejrzeć. Lusterka i kierownica w nienajmłodszym już motocyklu nie jest tak istotna. Lusterko można ułamać przy niegroźnej glebie.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Do szyby bym się nie czepiał. Na pewno nie jest to szyba od GS bo GS'owej to moim zdaniem do czachy eFki się nijak nie dopasuje. Nie widzę na niej napisu ale z dużym prawdopodobieństwem jest to szyba z firmy Loster dedykowana do eFki. Sam mam identyczną.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Znam ten motocykl!

Miałem go półtora roku, i sprzedałem go w kwietniu. Szyba lostera, miał roczne oponki i kuferek. Był malowany przeze mnie, był srebrny i nijak wyglądał. Wymieniłem błotnik z przodu, bo był bez osłony plastikowej w dół, i założyłem nowe poszycie na siedzenie. Jak chcesz coś wiedzieć więcej odezwij się na priv. Napisz do tego gościa dlaczego go sprzedaje.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Gdzieś jest ogłoszenie Centrino o sprzedaży ST - ten raczej nie był malowany, a kolor taki sam, albo podobny ;)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

×