Skocz do zawartości
lucek

proszę o opinię o kilku ogłoszeniach

Recommended Posts

Witam, jest to mój pierwszy post na tym forum ale mam nadzieję, że nie ostatni ponieważ szukam właśnie BMW F650 GS.

Jestem z dolnego śląska i szukam czegoś w swojej okolicy.

Interesuje mnie motocykl z (wiadomo) możliwie niskim przebiegiem, choć trudno o taki z rocznika ~2000/2001.

Znalazłem 3 ogłoszenia, i chciałbym poprosić Was o opinię, co o tym wszystkim myślicie? :)

Oferta pierwsza, do rejestracji i 62 000 przebiegu (najwięcej)

Nie ukrywam, że oferta druga prezentuje najświeższy produkt z tych trzech, wydawać się może że najmniej zużyty ale widać że to golas no i kolor.. czarny nie do końca mi pasuje (rozważałbym przemalowanie jeśli zdecydowałbym się na ten egzemplarz.

Najbardziej kusi mnie jednak ostatni z nich, ma wszystko w co chcę wyposażyć swój przyszły nabytek, czyli kufry, wysoką szybę no i jest w zarejestrowany w PL.

1.http://alegratka.pl/ogloszenie/bmw-f650gs-2002-18769403,10.html?h=3384946c0e989ff7

2. http://olx.pl/oferta/bmw-f-650gs-CID5-IDaxOrX.html#933e66e431

3.http://olx.pl/oferta/bmw-650-gs-od-motocyklisty-3-kufry-CID5-ID7b5nP.html#4d99391330

co sądzicie o tych trzech sztukach, pomożecie w dokonaniu wyboru? :D

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Witam, jest to mój pierwszy post na tym forum ale mam nadzieję, że nie ostatni ponieważ ....

I to jest Twój pierwszy błąd. Pierwszy post powinien znaleźć się w Przywitalni ;)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

ale i owszem się tam pojawi :) muszę tylko nabyć 2 kółka, żeby mieć o czym napisać a z całą pewnością do małomównych należeć nie będę :)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Drugi błąd, ale oczywiście możesz próbować wprowadzać nowe ( swoje) zwyczaje ;)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Tak z ciekawości: masz jakieś kompleksy, że boisz się, wstydzisz się wchodząc w pewną (forumową) społeczność powiedzieć: witam, cześć ... w odpowiednim czasie i miejscu?

Co do "pomocy". Od kilku tak, ale na pewno nie od wszystkich. Zasady nie pozwalają. Ty masz swoje, a my swoje (przynajmniej niektórzy z nas) ;)

Lubię takich niepokornych - albo się zaaklimatyzują, albo odchodzą ... :) Jak będzie z Tobą ... - czas pokaże.

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

hehe, nie wydaje mi się (odnośnie tych kompleksów) :)

powitanie napisane, czy możemy przejść do głównego wątku?

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

powitanie napisane, czy możemy przejść do głównego wątku?

Jak o mnie chodzi to teraz już można :)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

tak z ciekawosci jak daleko masz do mnie ? moze zainteresuje Ciebie mój dakar ? nawet jeśli nie będziesz chciał kupić to możemy troche o nich pogadać.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

ad. 1 kiepsko cokolwiek wywnioskować

ad. 2 brak ABS, brak grzanych manetek, brak handbarów, brak osłony koła, w ogóle golas jakich mało, wysoka kanapa

ad. 3 gdzie zgubił osłonę przedniego koła?, co żre lakier na głowicy? kwas z aku sie wylał? brak ABS, brak grzanych manetek, brak handbarów,

Edytowane przez Marcin N

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Jak dla mnie to tylko ten pierwszy wart by był zobaczenia, nie ciorany po naszych serwisach (chyba) ma ABS co warto mieć, oby przebieg był tylko taki jaki podaje sprzedawca. poproś o wiecej zdjeć, z tych i tak mało mozna dojrzeć.

Edytowane przez nokian66
  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

tak z ciekawosci jak daleko masz do mnie ? moze zainteresuje Ciebie mój dakar ? nawet jeśli nie będziesz chciał kupić to możemy troche o nich pogadać.

18km :)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

ad. 1 kiepsko cokolwiek wywnioskować

ad. 2 brak ABS, brak grzanych manetek, brak handbarów, brak osłony koła, w ogóle golas jakich mało, wysoka kanapa

ad. 3 gdzie zgubił osłonę przedniego koła?, co żre lakier na głowicy? kwas z aku sie wylał? brak ABS, brak grzanych manetek, brak handbarów,

Najbliżej mam do "trójeczki", ale te wskazówki troszkę mnie odstraszyły. Kusiły mnie w tej ofercie kufry i kolor, no ale to 2 można nabyć a to pierwsze fajnie jakby było. Czyli trójeczka odpada,

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

ad 1: abs z przodu i z tyłu, podgrzewana manetka lewa, podgrzewana manetka prawa; w realu 100% dłuższy niż na zdjęciach! Już sam opis odstręcza...

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

ad 1: abs z przodu i z tyłu, podgrzewana manetka lewa, podgrzewana manetka prawa; w realu 100% dłuższy niż na zdjęciach! Już sam opis odstręcza...

Patrz ... nie napisał, a mógł - koło przednie, koło tylne oraz tarcze sprzęgła w silniku, a klamka na kierownicy :lol:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

cóż, temat można zamknąć, czerwony sprzedany, reszta nie warta uwagi. Dzięki za pomoc :)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

A to się już wypisujesz z forum czy jak znajdziesz nowe ogłoszenie to będziesz zakładał nowy wątek?? :twisted:

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

cóż, temat można zamknąć, czerwony sprzedany, reszta nie warta uwagi. Dzięki za pomoc :)

nie zamykaj tematu tylko szukaj dalej, wrzuć link jak coś znajdziesz, ludzie tu są w gruncie rzeczy pomocni, moze ktos bedzie miał blisko to i nawet okiem rzuci;)

Powodzenia

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

tak z ciekawosci jak daleko masz do mnie ? moze zainteresuje Ciebie mój dakar ? nawet jeśli nie będziesz chciał kupić to możemy troche o nich pogadać.

18km :)

tak jak powiedział Nokian66 - nie zamykaj

tylko wsiadaj na rower i pedałuj te 18km - zobaczysz, porozmawiasz, dowiesz się na co zwrócić uwagę, a może się dogadacie, 18 km to całe nic - poczytaj jak ludzie jeżdżą po całej PL i jakie rozczarowania, stracony czas i pieniądze na paliwo.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

super. W takim razie jak coś się pojawi, linki dorzucę a z kolegą pit202 myślę, że się spotkamy :) Dobrze mieć w pobliżu kogoś doświadczonego w temacie.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

nie było ofert kupna, piszę z gościem na bieżąco, ale proszę o opinię co o nim sądzicie, oczywiście po tym co widać.

Sprzedawca zagwarantował też, że motocyklem można wracać na kołach w razie czego.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Odmalowany dakar - tyle ze zdjeć.

Jak na 14 letni jednoślad to nie wygląda zle.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

×