Skocz do zawartości
wilku

Muszę ubrać moto

Recommended Posts

Kupiłem motocykl, teraz chcę do niego dokupić trochę wyposażenia. Na początek stopkę centralną. Widziałem ceny nowych i trochę mnie przerażają, ale znalazłem na allegro taką oto stopkę:

http://allegro.pl/bmw-f-650-gs-stopka-centralna-f-vat-i5504682959.html

Oczywiście bez śrub, ale to dobiorę. Natomiast pytanie mam - jakiej długości powinny być nóżki w tej stopce, żeby pasowała do zwykłego GS'a? Mógłby ktoś zmierzyć? Wtedy dopytam sprzedawcę o wymiary i będę wiedział, czy brać, czy nie.

(ewentualnie, jeśli widzicie jakiś powód, dla którego nie warto wydawać tych 300PLN to powiedzcie proszę)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

A Tobie z tych emocji działy się nie pomieszały?

EDIT: Przeniesione.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

(...)

Oczywiście bez śrub, ale to dobiorę. Natomiast pytanie mam - jakiej długości powinny być nóżki w tej stopce, żeby pasowała do zwykłego GS'a? Mógłby ktoś zmierzyć? Wtedy dopytam sprzedawcę o wymiary i będę wiedział, czy brać, czy nie.

(ewentualnie, jeśli widzicie jakiś powód, dla którego nie warto wydawać tych 300PLN to powiedzcie proszę)

Masz tu dobry człowieku porównanie obu centralek jakie posiadałem w swoim Gieesie ;) (po lewej wersja low, po prawej standard)

20140608_175019.jpg

Moim zdaniem ta z aukcji pasuje do wysokości standard i będzie ok.

Edytowane przez ARG

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Uhm... dzięki za zdjęcie, ale nie bardzo wiem, jak ma mi ono pomóc... Widzę, że ta z prawej jest taka, jak na aukcji - rozumiem, że była ok?

A ta z lewej - nie była za krótka?

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ta z lewej jest do GSa z obniżonym zawieszeniem a z prawej do GSa ze standardowym ;). Fotka pozwala ocenić proporcje i dojść do wniosku, że:

Widzę, że ta z prawej jest taka, jak na aukcji - rozumiem, że była ok?

Więc jeżeli masz normalnego nieobniżanego GSa to moim zdaniem centralka z aukcji będzie ok.

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Uhm... dzięki za zdjęcie, ale nie bardzo wiem, jak ma mi ono pomóc... Widzę, że ta z prawej jest taka, jak na aukcji - rozumiem, że była ok?

A ta z lewej - nie była za krótka?

Do Twojego motka pasuje ta.czarna.

  • Like 3

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Do Twojego motka pasuje ta.czarna.

Rozumiem... w odróżnieniu od tamtej.czarnej, które nie będzie pasować... wszystko jasne :D

//EDIT:

Stopka przyszła prawie kompletna - prawie, bo brakuje tulejek metalowych (nr 4 na poniższym schemacie):

http://www.bmwstore.pl/pl/katalog/diagram/46_0572-podstawka-centralna/i51604/r2004/m12

Zna ktoś może wymiary tych tulejek i materiał, z którego są zrobione? Chciałbym jak najszybciej założyć stopkę, a jak znam życie to u dealera BMW ściągnięcie tych tulejek potrwa ze dwa tygodnie...

Edytowane przez wilku

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

×