Skocz do zawartości
stayacid

Dzień dobry - pozdrawiam z Warszawy i okolic Siedlec.

Recommended Posts

jednakowoż witaj

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Witaj :-D, a co Planujesz kupić?

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Zostało mało czasu na kupowanie. Na wiosnę ceny pójdą w góre i nie będzie takiego wyboru jak teraz, tak więc szukaj sprzęta potem młotkiem w świnkę i widzimy się na zlocie.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Witaj!

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Zamierzam kupić 650gs ponieważ tymczasowo maszyna musi być do podziału z Żoną. Potem się zobaczy który plecak na czym pojedzie. Generalnie instruktorka zaproponowała Małżonce BMW jako stosunkowo tanią i wygodną dla dziewczyn maszynę. Tego się trzymamy, choć nigdy się nie przymierzaliśmy do maszyny. Jednakowoż pani instruktor jest porównywalnej figury i wzrostu do mojej G. więc wierzymy, że to jest to. Świadomoć nieuchronnej przymiarki jednak pozostaje.

Pozdrawiamy.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

W Siedlcach na ul.Janowskiej handlarz ma do sprzedania gs z 2003 roku. Kupić nie polecam, ale przymierzyć się możecie.

pozdro.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Tak przeglądałem tę ofertę, zdaje się, że to jest u Gryfa. Niestety ze sporym niepokojem czytałem wpisy na forum, nie ma w zasadzie pozytywnych opinii o maszynach wystawianych na allegro czy innych serwisach tego typu. Gdzie kupić w takim razie? Macie Koledzy jakieś sprawdzone ścieżki, a może po prostu trzeba polować i ustrzelić idealną sztukę za wszelką cenę?

Pozdr.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Witaj

Niestety ale zeby kupic dobra maszynke to trzeba sie nasiedziec i naogladac ogloszen. Rowniez i pojezdzic. Ja za swoja maszynka zrobilem 700km (w obie strony) i jak na razie nie zaluje. Ale zanim pojechalem to dwa miesiace siedzialem na allegro i innych serwisach i poszukiwalem maszyny.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Jeśli chcecie się poprzymierzać do różnych sprzętów BMW to w Rzeszowie w komisie facet ma prawie wszystkie modele. Osobiście przymierzyłem się prawie do wszystkiego. Linka do jego stornki.http://willinger.otomoto.pl/index.php?sect=offer

Nie wiele było tam sprzętów nadających się do kupienia ale wybór zacny

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Jutro jadę go oglądać z Petretem ;)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Kupiony :-D

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Kupiony

UUUhhhhhuuuuuhhhhuuu... ładnie się napaliliście ;)

A jest chociaż na chodzie? :D

Gratulacje :o

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Gratuluję!!! Życzę wielu miłych tysięcy km. Czy mogę Cię Węgorzu prosić o kilka słów na temat tego człowieka od którego kupiłeś. To tak na przyszłość. Prezentowane tam maszyny wydają się być (przynajmniej wizualnie przez net) w niezłym stanie.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Czy mogę Cię Węgorzu prosić o kilka słów na temat

Jak znam życie to Wengorz, który wije się jak piskorz, więc wywinie się od odpowiedzi.. ;)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Czy mogę Cię Węgorzu prosić o kilka słów na temat

Jak znam życie to Wengorz, który wije się jak piskorz, więc wywinie się od odpowiedzi.. ;)

Nie wywinę się 8-) . Koleś ogólnie spoko, ściąganiem motocykli zajmuje się od roku więc nie ma jakiś cwaniackich nawyków, niestety powiedział, że dobrych gs-ów do ściągnięcia jak na lekarstwo :? Namówłem go żeby ściągnął kilka rozbitków żeby części były :D

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

×