Skocz do zawartości
lucasviz

Sprzedam nowe opony, naprawdę tanio, Conti, Escape

Recommended Posts

Cześć wszystkim,

Sprzedam opony, mam dwa zestawy, do dwóch moto (przód i tył) Continental Escape przeznaczone do turystycznych enduro. Wymiary tył: Srednica: 17, 130/80 Przód srednica 19, 100/90. Dętkowe (do kół ze szprychami), niezakładane, Opony nieuzywane, zupełne nówki. Wyprodukowane w tym albo pod koniec zeszłego roku (niepamiętam) Sprzedaję tylko razem, tj przód z tyłem. Opony do obejrzenia i odbioru w Poznaniu. Cena w internecie( topgumy.pl) to 615 zl za zestaw, moja cena to 450 zl za zestaw. Sprzedaję jedynie dlatego, że jestem na wyprawie i wysyłka okazała się zbyt droga. tel. 601 719 002 Pozdrawiam

Strona wyprawy: www.wloczylinki.pl

Edytowane przez lucasviz

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Sprzedam nowe opony, naprawdę tanio, Conti, Escape

Naprawdę tanio, to by było za połowę ceny.

ciężko się nie zgodzić z przedmowcą ...

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Za połowę ceny? Wtedy bym napisał, że pół-darmo sprzedaję :)

Dziś pisze się, że "druga gratis", albo "promocja" - wtedy na pewno jakaś kobitka by wzięła :-D

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Szczerze - zadna okazja, serio.

"W dupie byłeś, gówno widziałeś", chciałoby się rzec Seb :-D

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

"W dupie byłeś, gówno widziałeś", chciałoby się rzec Seb :-D

Jakbys przejzał tyle ogłoszeń to też byłbyś z cenami na bieżąco :lol:

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

"Gówno o mnie wiesz" chciałoby sie powiedzieć Dakarowy :D

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Nie o to chodzi, wqrwiają mnie komentarze (niektóre :-D) , "nie chcesz kupić, nie licytuj" :-D

Jak to w innym wątku było... " na choj dążyć temat", czy jakoś tak.... chce sprzedawać za tyle, to jego sprawa ;-) chyba że się ktoś licytuje to ma pw :-P

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Jak Cię wqrwiaja to po co komentujesz? Ale z drugiej strony to masz rację, tez mnie to do szału doprowadza :-)

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Sprzedawałem tu kiedyś spodnie motocyklowe, na prawdę nowe, trafił się taki jeden mądry, co mnie do szału doprowadził i skrócił linię życia :-D i tak mi zostało :-))

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Sprzedawałem tu kiedyś spodnie motocyklowe, na prawdę nowe, trafił się taki jeden mądry, co mnie do szału doprowadził i skrócił linię życia :-D i tak mi zostało :-))

Ale te spodnie udało Ci sie w końcu sprzedać? :)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Qrwa! Nie mam pojęcia na chgw to napisalem, serio! :-) jak sie teraz zastanowię, to co.mnie obchodzi cena za opony ktorych zakupem nie jestem.zainteresowany??? Chyba słowo "okazyjna" mnie ściągnęło i doszlo do tego skrzywienie zawodowe :-)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Kurde, jakby to były typowe kostki, to bym wziął same kostki, jakbym sie rozmyslil, to bym se taras kastką powiększył. .. :D

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ale te spodnie udało Ci sie w końcu sprzedać? :)

No właśnie udało i to po cenie niewiele nizszej od ceny zakupu, a komentarz był w podobnym tonie, że sprzedaję uzywane w cenie nowych i że powinny kosztować co najmniej połowę :-D przecież nikt nikomu nie broni kupić nowych czy używanych w cenie wyższej czy niższej :-P ech ci motocykliści :lol:

  • Like 2

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Szczerze - zadna okazja, serio.

Qrwa! Nie mam pojęcia na chgw to napisalem, serio! :-) jak sie teraz zastanowię, to co.mnie obchodzi cena za opony ktorych zakupem nie jestem.zainteresowany???

...

:lol: :lol: :lol:

Miszcz

  • Like 7

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ale szacun że się przyznał, że walnął głupotę :) Mało kto to potrafi, wielu idzie w zaparte i na siłę udowadnia że "moja racja jest najmojsza"

Seb, wszyscy z utęsknieniem czekamy jak Z ZAMIAREM ZAKUPU zaczniesz komentować np. forumowe ogłoszenie o sprzedaży jakiegoś motka :D

  • Like 4

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Nie o to chodzi, wqrwiają mnie komentarze (niektóre :-D) , "nie chcesz kupić, nie licytuj" :-D

Jak to w innym wątku było... " na choj dążyć temat", czy jakoś tak.... chce sprzedawać za tyle, to jego sprawa ;-) chyba że się ktoś licytuje to ma pw :-P

A mnie wqurwia jak ktoś próbuje robić z ludzi debili.

"Naprawdę tanio" - to niech będzie tanio. Nie rozumiem tych co to "tylko raz założyli" a teraz chcą sprzedać jak kupili i jeszcze jakąś głodną gadkę uskuteczniają.

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

tczewiak- nie robie z nikogo debila, przed wystawieniem opon sprawdziłem cene (na szybko) u paru sprzedawców, najtaniej było w topgumy.pl od ich ceny odjąłem stówę i wystawiłem. Myślałem, że to będzie tanio, nie mam czasu przeglądać neta i sprawdzać czy ktoś nie sprzedaje taniej. Wcześniej kupowałem Tourance do swoich moto i myślałem ze moja cena za Conti bedzie atrakcyjna-chyba jednak faktycznie nie jest dlatego obniżam do 450zl za komplet, jak nikt ich nie łyknie w tej cenie to zostawie sobie. Nie rozumiesz tych co raz założyli- przecież masz napisane, że miały być wysłane do Kyrgistanu, ale wysyłka wychodzi 1500zl. A opony nie były założone, są jak ze sklepu.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

×