Skocz do zawartości

Recommended Posts

Nie mam takich świateł

Wysłane z...

dla tego mozesz sprawdzic z naprzeciwka
  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

nie migali, sam sprawdz.

Ale na drogowych nie pałuje a na mijania tylko mi przyjemnie.

Takie cóś masz???

HTB1WAX3LVXXXXaOXXXXq6xXFXXXg.jpg?size=101873&height=531&width=800&hash=2072eb06bc5ca10f55dfdf3fdf2edae5

Jak wyprowadziłeś plecionkę na zew? Chamska dziura w deklu, czy jakiś specjalny patent wymyśliłeś?

Gdzie zamontowałeś te "przetwornice"???

Edytowane przez Pszemo

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Widziałem teraz w Bieszczadach z bliska i z dalsza te światełka i są bardzo ok. Też takie zakładam. W żadnym wypadku nie oślepiają (oczywiście o ile lampa jest normalnie ustawiona).

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Widziałem teraz w Bieszczadach z bliska i z dalsza te światełka i są bardzo ok. Też takie zakładam. W żadnym wypadku nie oślepiają (oczywiście o ile lampa jest normalnie ustawiona).

Widziałem to u rabego, jak był w Białce i .... zima idzie, coś bym zrobił - więc pytam.

Efekt fajny, choć zdjęcia tego nie oddają.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Jacek, a kupiłeś już, a może masz upatrzone??? Bo ceny w Polsce powalają - u chińczyka można kupić komplet 2 szt za 100pln.

Tylko tu jest temat o 30W, a oni w większości podają

Wattage: 60W

Color Temperature: 6000K

Ciekawe, czy to nie za mocne.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Takie cóś masz???

Jak wyprowadziłeś plecionkę na zew? Chamska dziura w deklu, czy jakiś specjalny patent wymyśliłeś?

Gdzie zamontowałeś te "przetwornice"???

Mam niby lepszy model

68ea0aaa4268d3b2med.png

Otwory trzeba wyciac bo jak inaczej? W zestawie sa uczszelki.

Przetwornice do obudowy gdzie jest przykrecona szyba, moje sa male.

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Raby dał mi link do swoich na allieexpress. Nie wnikam w szczegóły, działają fajnie.

No to jak możesz, to podeślij mi ten link na pw.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Jacek, a kupiłeś już, a może masz upatrzone??? Bo ceny w Polsce powalają - u chińczyka można kupić komplet 2 szt za 100pln.

Tylko tu jest temat o 30W, a oni w większości podają

Wattage: 60W

Color Temperature: 6000K

Ciekawe, czy to nie za mocne.

Jak asfalt zacznie mięknąć to zmień na mniejsze. ;-)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

mario2007 zobacz #46

te opisy nie pokrywaja sie z kolorem xenonu...

LED 6000 wyglada jak xenon 4300-4700

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

a to zmieniam zdanie ;-) , xenon 6000k jest nie do przyjęcia . ja to świeci jak dzienne 4300 to popieram . tylko te włosy ;-) są do kitu , ale za parę lat okaże się że już są niepotrzebne . w końcu współczesne lampy led w motoryzacji nie mają włosów ;-) ... . ktoś wymyśli led-y z chłodzeniem ciekłym azotem w bańce wielkości normalnej żarówki lub inny patent który nas od tego uwolni . na dzisiaj wolę xenona z przetwornicą - tak samo nielegalny a wygląda normalnie . wymodzę sobie zimą .

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Za kilka lat sprawnosc ledow wzrosnie i nie bedzie potrzebne chlodzenie...

A tymczasem mozna sobie kupic ledy z radiatorem zwyklym i wentylatorem i tylko dekielek sie przerabia. Takie laduje sie w samochodach np. ale ja wybrałem taki radiator celowo bo do kitu to jest lampa 800 :evil: jest za mala i nie oddaje ciepla. Wypala sie od tego odblysnik i nie mozna wstawic leda na pozycje bo luty sie topia po 30km i to jazdy gdzie lampa powinna byc chlodzona ! Gdyby by tak inzynierowie w gornej czesci lampy wstawili pasywny radiator bylo by juz inaczej.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

My nie o takich...

Ale przy cenie takich lamp w chinach nie bawil bym sie w to.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Satysfakcja bezcenna, a tydzień temu porównywaliśmy moje samoróbki z halogenami SW-Motech na żarówkach i jakimiś chinolami ledowymi i generalnie jednoznacznie wszyscy wskazali, że najsensowniej moje chałupnicze świeciły.

Najsensowniej tzn. dzięki zastosowaniu kwadratowych ledów i odbłyśnika o fornie również kwadratowej, jestem w stanie ustawić idealne odcięcie promienia świetlnego, takiego jak na światłach mijania. Dzięki temu podczas jazdy, śmiało mogę ledów używać nie oślepiając innych. Snop światła jest skupiony i nie wali "w kosmos".

Nie piszę, że te halogeny są zajebiste i najlepsze pod słońcem. Jestem świadom ich ułomności, ale chciałem pokazać tylko jakąś alternatywę - jeśli komuś się chce i lubi się bawić w warsztacie to mam nadzieje że taką osobę zainspiruję.

Tylko tyle ;)

Przepraszam za offtop

Edytowane przez Hermes

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Pokaz jakies fotki jak tam to wyglada :) znaczy swieci bo na tamtym forum ze zdjec nic nie widac.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ja tylko widze ze lampy mijania sa zle ustawione, i jakas tam poswiata niebieska ktora jak dla mnie nie pomaga.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

żółto - niebieska . to jak z takich zapomnianych przez boga i historię żarówek z lat 90-tych , miały być na mgłę a były tylko do d... :-D . może na dalszą odległość to robi jakieś pozytywne wrażenie , z bliska jest słabo . oczywiście to moje subiektywne zdanie .

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Mijania były ustawiane na przeglądzie ;)

Mijania to 2x Osram Night Breaker Plus

Jak pogoda się polepszy to zrobię fotki na otwartej przestrzeni.

Edytowane przez Hermes

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Pozdrow Pana od przegladów

16b8aed81fc81aa6.jpg

Wstaw fotki z mijania i bez

Edytowane przez raby

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

W motocyklu światła nie muszą być asymetryczne.

Lampa w Bandit 1250 świeci płasko bez doświetlania pobocza, tak samo Triumph Tiger 1050

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

×