Skocz do zawartości
Jagna

Andalucía 2009

Recommended Posts

Bałkany, Bałkany już czekam z niecierpliwością. Wybieram się tam w tym sezonie.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Tak filozoficznie przed świętami powiem, że po tym co mnie spotkało mam jeszcze większy apetyt na życie. Bo wiem już, że niekoniecznie musi ono trwać długo. I dlatego nie można odkładać wszystkiego na potem. Jest tu i teraz. I trzeba z tego brać, ile się da.

I o to chodzi! :!: :!: :!: Lubię dzielne Kobiety.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Dzięki jagienka za super opowieść , dodała mi ona ochoty , by samotne święta przeznaczyć na snucie motoplanów na przyszły sezon.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Bałkany, Bałkany już czekam z niecierpliwością. Wybieram się tam w tym sezonie.

Jasinku, a co masz konkretnie na myśli pisząc "Bałkany", bo "mi się marzy" Chorwacja i Czarnogóra, moze by tak się skrzyknąć?

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Jagienka... to co tu przeczytałem, to najpiękniejsza relacja jaką widziałem na własne oczy. A podobnych relacji widziałem kilkadziesiąt, więc mam rozeznanie.

To właśnie tacy ludzie jak Ty spowodowali, że od dwóch tygodni w moim garażu stoi mały GS.

Jeśli dane nam będzie się spotkać na jakimś zlocie i pić wspólnie piwo, to pierwsze trzy łyki, które sobie cenię najbardziej, wypiję za Pana P.

Kolejne kufle chcę pić wysłuchując Twoich opowieści :-)

pozdrawiam i śmigam na relację BAŁKANY :-)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Jagienka... to co tu przeczytałem, to najpiękniejsza relacja jaką widziałem na własne oczy. A podobnych relacji widziałem kilkadziesiąt, więc mam rozeznanie.

To właśnie tacy ludzie jak Ty spowodowali, że od dwóch tygodni w moim garażu stoi mały GS.

Jeśli dane nam będzie się spotkać na jakimś zlocie i pić wspólnie piwo, to pierwsze trzy łyki, które sobie cenię najbardziej, wypiję za Pana P.

O rany. Chyba już lewituję pół metra nad podłogą z wrażenia...

Ja na zlocie w maju na pewno będę - zaliczka w końcu przepaść nie może. A od piwa bynajmniej nie stronię ;)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
... wypiję za Pana P.

Kolejne kufle chcę pić wysłuchując Twoich opowieści :-)

Przyłączam się :!:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

×