Skocz do zawartości
zaczekaj

Skradziony Gs 1200 adv

Recommended Posts

Hej, wklejam z Afrykańskiego forum info o kradzieży Gs. Może ktoś coś widział?

,,Witam. W nocy z 18 na 19 .08.2015 roku w miejscowości Legnickie Pole został skradziony BMW gs 1200 adventure obywatelowi Kanady. Gość jechał na wyprawe przejechał Azję , dzikie kraje i w naszej cywilizowanego Polsce zaufali sprzęt. Gościa mam u siebie rezerwuje my bilety powrotnej do Kanady dla niego . BMW rok produkcji2009 kolor czarno czerwony , charakterystyczne jest przednie koło 21 cali , poszedł kas shoei biały oraz buty sidi, navi garmin montana. Dzięki za pomoc . W razie informacji proszę pisać na pw.''

http://africatwin.com.pl/attachment.php?attachmentid=56728&stc=1&thumb=1&d=1440083575

wytapatalkowano

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

z fejsbuka od (BMW Klub Polska Motocykle - bmwmotoklub.pl) :

Jakiś chwast ukradł kolejny motocykl. Wkurza tym bardziej, że to motocykl Kanadyjczyka podróżującego dookoła świata. Poniżej szczegóły:

Nr VIN WB10380029ZW74288, nr rej 1519e kanadyjska tablica.

" Witam wszystkich. Opiszę sytuacje która przydarzyła się ob. Kanady. W dniu 18.08.2015 roku jadąc z Azji przez Europę zatrzymał się na campingu w Legnickie polu . W nocy z 18 na 19 .08.2015 roku został jemu skradziony BMW gs 1200 adventure kolor czarno czerwony, kufry touratech, zawieszenie online zmodyfikowane przednie koło 21 cali. Skradziono ubrania kask shoei biały szczękowa , navi garmin montana. O sytuacji dowiedziałem się od kolegi policjanta a jako że sam jeżdżę na wyprawy ( HONDA Varadero) postanowiłem pomódz koledze. Zabrałem go do domu aby zamówił bilety do Kanady. Myślę że choć trochę podreperowałem wizerunek naszego pięknego kraju. Drodzy koledzy prośbą jest taka aby w przypadku jakichkolwiek informacji dać mi znać o tym . Motocykl poszedł z kluczykiem. Mój nr 660439848. Za informację dziękuję.

Pozdrawiam was serdecznie . Leszek"

11864857_949100528486310_1716050073304722287_o.jpg

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

×