Skocz do zawartości
Logan

Bezpieczeństwo, Niebezpieczne sytuacje

Recommended Posts

Teraz, Pszemo napisał:

Jak patrzę jak jeździ autem, to taniej będzie inter city :default_laugh:

A tego się nie boisz, że Marcelka przeczyta?

  • Like 2

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Z drugiej strony można powiedzieć, że nie należy we dwoje albo z rodziną jeździć samochodem bo wypadki też się zdarzają i nierzadko skutki są równie tragiczne Niestety w naszym kraju jest jakoś tak, że każdy wypadek z udziałem jednośladu z miejsca jest "sensacją" w mediach :/.

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
1 godzinę temu, KaeS napisał:

A tego się nie boisz, że Marcelka przeczyta?

Będę się cieszył, że będzie wiedziała, że stać mnie na skład inter city :default_laugh:

  • Like 3

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
18 godzin temu, ARG napisał:

Z drugiej strony można powiedzieć, że nie należy we dwoje albo z rodziną jeździć samochodem bo wypadki też się zdarzają i nierzadko skutki są równie tragiczne Niestety w naszym kraju jest jakoś tak, że każdy wypadek z udziałem jednośladu z miejsca jest "sensacją" w mediach :/.

Truizm, ale skutki nawet małej kolizji na motocyklu są nieprzewidywalne dla pasażerów, a samochodem duża szansa przetrwania bez szwanku. W trosce o dzieci nie podejmę tego wspólnego ryzyka. Niektórzy wierzą w przeznaczenie, a ja bardziej w suche fakty i chichot losu...

Edytowane przez Artur_P
  • Like 2

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Całe życie powtarzam, że ople to miękkie, wygodne samochody :D

Edytowane przez Pszemo

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

W roli plecaka nie jest tak źle...ale chyba sama wolałabym prowadzić moto..:default_icon_cool::default_icon_cool: Może kiedyś pomyślę o tym ...jak zmienią egzaminatorów w ZORD :D:default_angry:

Dnia 9/18/2017 o 19:17, Pszemo napisał:

Jak patrzę jak jeździ autem, to taniej będzie inter city :default_laugh:

Teraz polecę samolotem...wiec się zastanów..:D

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Głupie, zawsze jest winny ten, co ma kogoś po prawej..... A że ktoś leci prawym pasem w lewo... no comment ;)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Owszem koment, koment.....
Są pasy i trzeba się ich trzymać. To że cwaniactwo kusi do jazdy lewym pasem nie usprawiedliwia zajezdzania drogi poruszającym się po okręgu.

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Każdy interpretuje po swojemu ;-) problem pojawia się gdy interpretacje są "kolizyjne".
By nie zrobili ze mnie ketchupu na skomplikowanych rondach, staram się zachować szczególny brak zaufania do pozostałych użytkowników tej "jednokierunkowej" pokręconej drogi ;-)
Jak dotąd taktyka się sprawdza :-)

Wysłane z mojego SM-J320FN przy użyciu Tapatalka

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ostatnio przy okazji kontroli drogowej we Wrocławiu tuż przy rondzie  na wysokości salonu Mercedesa w kierunku lotniska.  Zadaję pytanie dotyczące wjazdu z dwóch pasów , objeżdżania i zjazdów . Wjeżdżając prawidłowo i zjeżdżając trzecim zjazdem  , mimo , że wjechałem pierwszy , a dojdzie do kolizji z tym co wjechał w rondo drugim zjazdem   bo mu się wydawało , że zdąży , to jest moja wina , ponieważ ja zmieniałem pas , a on jechał swoim. Potem dodał , że jest jeszcze kultura jazdy , ale u nas jej nie ma. Niestety trzeba się bardzo pilnować  na rondach .

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Ostatnio przy okazji kontroli drogowej we Wrocławiu tuż przy rondzie  na wysokości salonu Mercedesa w kierunku lotniska.  Zadaję pytanie dotyczące wjazdu z dwóch pasów , objeżdżania i zjazdów . Wjeżdżając prawidłowo i zjeżdżając trzecim zjazdem  , mimo , że wjechałem pierwszy , a dojdzie do kolizji z tym co wjechał w rondo drugim zjazdem   bo mu się wydawało , że zdąży , to jest moja wina , ponieważ ja zmieniałem pas , a on jechał swoim. Potem dodał , że jest jeszcze kultura jazdy , ale u nas jej nie ma. Niestety trzeba się bardzo pilnować  na rondach .
Przeczytałem 2 Razy będąc po kilku (b) ale poświęcę się jeszcze raz... Przeczytam to jutro :-D
  • Like 6

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
6 godzin temu, Dave napisał:

Przeczytałem 2 Razy będąc po kilku (b) emoji481.png ale poświęcę się jeszcze raz... Przeczytam to jutro :-D

ja na trzeźwo i tez ni chu chu :D

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Przeczytałem 2 Razy będąc po kilku (b) ale poświęcę się jeszcze raz... Przeczytam to jutro :-D
Trzeba to interpretować po swojemu ;-)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
8 godzin temu, Dave napisał:

Przeczytałem 2 Razy będąc po kilku (b) emoji481.png ale poświęcę się jeszcze raz... Przeczytam to jutro :-D

 

2 godziny temu, black napisał:

ja na trzeźwo i tez ni chu chu :D

Może dlatego , że było po 21 :D   

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Przeczytałem 2 Razy będąc po kilku (b) ale poświęcę się jeszcze raz... Przeczytam to jutro :-D


Ogólnie Benkowi chodziło o to ze na rondzie prosto :)



Wysłane z garażu
  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
19 minut temu, ben napisał:

Następny miszcz prostej i ronda  :D

Najgorszy jest wiatr - czasem nie da się skręcić ... i trzeba prosto ;)

 

  • Like 3

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Następny miszcz prostej i ronda  

A ja to akurat specjalizuje sie w zakrętach ze zwróceniem szczególnej uwagi na techniki ich przestrzeliwania :)


Wysłane z garażu
  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
2 minuty temu, FALCON napisał:


A ja to akurat specjalizuje sie w zakrętach ze zwróceniem szczególnej uwagi na techniki ich przestrzeliwania :)


Wysłane z garażu

A tak tak

Jadę za Tobą , zamykam oczy i czekam co się wydarzy , a Ty jednak jedziesz . Zaprzeczasz czasami pewnym teoriom :D

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Byłem ostatnio motkiem w Szczecinie - o matko - tam co kilka sekund motocyklista musi walczyć o życie. 

Pierdole, więcej tam na motocyklu nie jadę. 

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Pszemo, tak to jest, jak się czasem wyjedzie z lasu...

  • Like 2

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Słuchaj, zrobiłem motocyklami 34kkm i takich jaj jak tam, to nie widziałem.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

×