Skocz do zawartości
Logan

Bezpieczeństwo, Niebezpieczne sytuacje

Recommended Posts

Witaj

Wracaj jak najszybciej do zdrowia , a i postaw piwo swemu aniołowi stróżowi.

Piwo za wypadek? A jak posmakuje aniołkowi?

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Bogu za ocalenie podziękowałem i whisky postawię, ale aniołek to ma wpierdol przy okazji, bo przysnął i na czas nie ostrzegł ;)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Bogu za ocalenie podziękowałem i whisky postawię, ale aniołek to ma wpierdol przy okazji, bo przysnął i na czas nie ostrzegł ;)

Cza płacić regularnie za ochronę :)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Bogu za ocalenie podziękowałem i whisky postawię, ale aniołek to ma wpierdol przy okazji, bo przysnął i na czas nie ostrzegł ;)

Bo z Janiołem regularnie trzeba pić, z tym drugim co ma fajniejsze akcesoria też, dla równowagi ;)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Kolarze w amoku. Darowałem dzisiaj jednemu życie, wpadł mi przed maskę puszki z krzaków w pełnym pędzie nawet nie patrząc na drogę. Przy okazji zobaczyłem w akcji wszelkie systemy kontroli trakcji ;)

Przyjęte z zimną krwią, piękny dorodny kolarz obrandowany od skarpetek po słuchawki w uszach, moja generacja czyli okolice 40 ;)Niech zabije go ktoś inny.

Gdybym jechał motkiem, a taki był plan, to byłoby chyba mniej zabawnie. "Janioł" dostanie swoją kropelkę łiskasa.

Heh, byłem czujny, bo sezon na łosie się zaczyna w rejonie WATu, a tu kolarz ;)

Post neutralny, sam bywam kolarzem, no może bez takiego odpustowego PR, wiem że ekologia i takie tam, zero agresji ;)

Zatem uważajcie na delikwentów w rajstopach, też mają owczy pęd startowo sezonowy.

  • Like 3

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

to ja tak dla poglądu sytuacji dodam zjęcia co zostało z mondeo po spotkaniu z nogą Wilczka:

IMAG1183.jpg

IMAG1186.jpg

i jak z tego wyszedł tygrys:

IMAG1182.jpg

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Wilczek, do wesela się zagoi :cool: . I nie pij teraz ani z aniołem, ani sam, bo się dużo gorzej zrasta, zresztą ty medyk jesteś to wiesz...Dobrze,że na tym się skończyło!

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

to ja tak dla poglądu sytuacji dodam zjęcia co zostało z mondeo po spotkaniu z nogą Wilczka:

i jak z tego wyszedł tygrys:

Te spodnie Modeki to jakieś pancerne, albo Złomdeo z papieru :o Jestem mocno zdziwiony tym, co zobaczyłem :o

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

http://belchatow.nas...944016f14,1,3,5

Byłem przy tym (akurat z pracy tędy wracam) noga rowerzysty prawie oderwana razem z tętnicą, niestety motocyklista wyprzedzał sznur pojazdów lewym na podwójnej ciągłej, rowerzysta wyjechał zza przepuszczającego go autobusu (przewóz pracowniczy) przez wyznaczony przejazd dla rowerzystów. Masakra, dzisiaj szukaliśmy krwi dla niego. Dobrze że mamy karetki w zakładzie i po około 10 min zajęli się nim lekarze. Sporo rowerzystów zaczęło dojeżdżać do pracy z Bełchatowa na kopalnie i Elektrownie rowerami dla zdrowotności, niestety ktoś wymyślił zeby ścieżka rowerowa kończyła się tuż przed ostrym łukiem z jednej strony i zaczynała z drugiej strony ulicy, nie ma roku żeby jakiś rowerzysta......

Ale jakie komentarze pod tym artykułem....... strach na moto wsiąść aby mnie tu gdzieś nie zlinczowali!!!

Edytowane przez nokian66

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Dopiero teraz przekopałem się przez temat. Masakra jakaś. Wilczek, zdrowiej chłopie, na rybę trzeba jechać. A tygrysa to Ty masz chyba z tytanu. :)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

a zeby następnym razem trafił na jadący tam trachtur!!

Sadzisz, ze bylby z tego jakis pozytek?

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

×