Skocz do zawartości
Logan

Bezpieczeństwo, Niebezpieczne sytuacje

Recommended Posts

Nie będzie. Ja nie piszczę. Ani w sądach, ani w sklepach (w tym ulubionych marketach Pawła), na lotnisku, ani w placówkach różnych służb.

Ale, ale u lekarza juz wspominali, ze dostanę specjalny certyfikat na lotniska jak zapytałem o zawieszke na parkowanie dla inwalidów

Sent from my iPhone using Tapatalk

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
kolegę przy takich blachach gronkowca złapał :(

Juz go nie strasz! gwarantuję że ma dosyć wrażeń. Zdrowiej brachu :beer:

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

No właśnie o ten respekt chodzi. Za czasów komuny młodzież miała respekt przed milicją, bo wiadomo, że jak uderzy pałką, to skargi można przesyłam Panu Bogu. A teraz ... nie dość, że do policji biorą chyba każdego w tym kobiet mizernej postury to jeszcze mam wrażenie, że to policjanci bardziej boją się młodzieży niż odwrotnie. A nie daj Boże takiego uderzyć, chyba policjant miałby większy problem uderzając bandytę niż odwrotnie.

Nie jestem za przemocą fizyczną i powrotem poprzedniego ustroju, ale niestety w niektórych przypadkach respekt musi być zdobyty przynajmniej przewagą fizyczną.

Nie ma co... świetne pomysły... Obyś przypadkiem nie trafiła na jakiegoś, który będzie akurat chciał zdobyć respekt...

Zresztą w USA właśnie w ostatnim czasie sobie ten respekt wśród czarnoskórych zdobywają...

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

[...] specjalny certyfikat na lotniska [...]

Dasz skserować? ;D

Ostatnio mnie chyba 3 razy skanowali w takim obrotowym badziewiu, które nie mogło się przebić przez owłosienie i mi całe plecy na czarno oznaczało ;D

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Dasz skserować? ;D

Ostatnio mnie chyba 3 razy skanowali w takim obrotowym badziewiu, które nie mogło się przebić przez owłosienie i mi całe plecy na czarno oznaczało ;D

Jasne ze dam. A przez to obrotowe badziewie w uesej na każdym lotnisku praktycznie przychodzisz. Ktoś sie dobrze dorobił na technologii

kolegę przy takich blachach gronkowca złapał :(

Żarty, żartami. Ja rownież lubię pospamowac. Ale trzeba miec w tym odrobine wyczucia kolego.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Edytowane przez looksgoodinblack

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Właśnie miał, odrobinę.

W sumie racja. Z innych zagrożeń związanych z taka operacja mogę wymienić trwałe uszkodzenie systemu nerwowego, nie wybudzenie sie z narkozy, zatory, konieczność wymiany biodra... Było wiele więcej ale nawet mój chirurg przeczytał mi je tak żebym sie nie denerwował a skupił sie na pozytywnym wyniku.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Edytowane przez looksgoodinblack

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Nie ma co się przejmować. Mi też jeden ortopeda mówił, żebym w żadnym wypadku nie pozwoliła operacyjnie zespalać kości, że jeszcze nikomu ta operacja sie nie powiodła!. A mówił tak bo miał prywatny gabinet, nie robił operacji i żył z wizyt. Na szczęście posłuchałam ortopedy ze szpitala, założyli mi blaszkę (niestety żadne wykrywacze metali jej nie wykrywały, chyba chińska podróba była). Wygoiło mi się świetnie, żadnych powikłań i jedyne co, to przy zdejmowaniu poprosiłam, żeby jakoś bardziej artystycznie mnie zaszył. No i drugiego cięcia nie widać, tylko pierwsze.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Dla tych o mocnych nerwach. Troche mi napakowali zelastwa w bioderko...

Hip.png

Moje kolanko dosć podobnie wyglądało.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Moje kolanko dosć podobnie wyglądało.

To klub jakis moze założymy

Sent from my iPhone using Tapatalk

  • Like 2

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żarty, żartami. Ja rownież lubię pospamowac. Ale trzeba miec w tym odrobine wyczucia kolego.

Sent from my iPhone using Tapatalk

ja nie żartuję z takich rzeczy, tak było naprawdę, istniało realne zagrożenie Sepsy.

kuracja antybiotykowa nie pomogła, musiał przejść kilka kolejnych operacji, teraz jest już sytuacja opanowana.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

ja nie żartuję z takich rzeczy, tak było naprawdę, istniało realne zagrożenie Sepsy.

kuracja antybiotykowa nie pomogła, musiał przejść kilka kolejnych operacji, teraz jest już sytuacja opanowana.

Troche nie o to mi chodzilo. ja rowniez mam znajomego, u ktorego infekcja byla uspiona przez prawie rok, a potem spedzil trzy miesiace w szpitalu. Mam spory dystans do siebie i nie staram sie uzalac, ale takie informacje i historie nie sa w tej chwili na miejscu. Postaw siebie na moim miejscu, sam fakt siedzienia, a wlasciwie lezenia, przez 6 tygodni, niemoznosci niesienia najmniejszej nawet pomocy w domu przy trzy letnim synku czy chocby zakaz prowadzenia samochodu przez 3 miesiace jest wystarczajaco dolujacy. O takie wyczucie mi chodzilo...

  • Like 2

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Pit, poznałeś Łukasza. Leżał bez ruchu od 18.05 do 15.07 na plecach.

Trzymam kciuki żebyś tak szybko jak on stanął na nogi.

Ps

Tylko z oblodzonego pick-up'a nie skacz ;-)

wysłano z wodoszczelnego

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Troche nie o to mi chodzilo. ja rowniez mam znajomego, u ktorego infekcja byla uspiona przez prawie rok, a potem spedzil trzy miesiace w szpitalu. Mam spory dystans do siebie i nie staram sie uzalac, ale takie informacje i historie nie sa w tej chwili na miejscu. Postaw siebie na moim miejscu, sam fakt siedzienia, a wlasciwie lezenia, przez 6 tygodni, niemoznosci niesienia najmniejszej nawet pomocy w domu przy trzy letnim synku czy chocby zakaz prowadzenia samochodu przez 3 miesiace jest wystarczajaco dolujacy. O takie wyczucie mi chodzilo...

no to, żeśmy się trochę nie zrozumieliśmy, moją intencja nie było zrobienie Ci przykrości, jeżeli tak się stało, to przepraszam

historia mojego kolegi jest dosyć świeża, zgadzam się w pełni, przytoczyłem ją w dość niezręcznym miejscu i momencie.

ja też miałem parę w razu w życiu dramatyczne momenty, bardzo wtedy pomagała mi świadomość, że nie jestem w tym odosobniony, naprawdę każdy na tym świecie cierpi, cierpiał lub ma to przed sobą i wiele osób ma o wiele smutniejszą sytuację niż my.

jeszcze raz przepraszam, zdrowiej!

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

no to, żeśmy się trochę nie zrozumieliśmy, moją intencja nie było zrobienie Ci przykrości, jeżeli tak się stało, to przepraszam

historia mojego kolegi jest dosyć świeża, zgadzam się w pełni, przytoczyłem ją w dość niezręcznym miejscu i momencie.

ja też miałem parę w razu w życiu dramatyczne momenty, bardzo wtedy pomagała mi świadomość, że nie jestem w tym odosobniony, naprawdę każdy na tym świecie cierpi, cierpiał lub ma to przed sobą i wiele osób ma o wiele smutniejszą sytuację niż my.

jeszcze raz przepraszam, zdrowiej!

Dobry z Ciebie facet. Njawazniejsze sie dogadac. Ja rowniez przepraszam jesli zbyt ostro zareagowalem. Nie jestem typem, ktory siedzi godzinami przed kompem czy telewizorem i moja nowa sutuacja jest dla mnie dosc trudna psychincznie.

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Po dokonaniu samokrytyki obiecuje poprawę!

Sent from my iPhone using Tapatalk

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Po dokonaniu samokrytyki obiecuje poprawę!

Zaraz, zaraz. A gdzie lansowany przez skarbówkę czynny żal? ;-)

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

No właśnie o ten respekt chodzi. Za czasów komuny młodzież miała respekt przed milicją, bo wiadomo, że jak uderzy pałką, to skargi można przesyłam Panu Bogu. A teraz ... nie dość, że do policji biorą chyba każdego w tym kobiet mizernej postury to jeszcze mam wrażenie, że to policjanci bardziej boją się młodzieży niż odwrotnie. A nie daj Boże takiego uderzyć, chyba policjant miałby większy problem uderzając bandytę niż odwrotnie.

Nie jestem za przemocą fizyczną i powrotem poprzedniego ustroju, ale niestety w niektórych przypadkach respekt musi być zdobyty przynajmniej przewagą fizyczną.

Respektu i szacunku moja droga nie zdobywa się przemocą i przewagą fizyczną. Fakt, że policja pozwala sobie na działania w stylu "ktośtam rzucił się i pobił kilku policjantów" czy też ostatnia sprawa z pewnym posłem, jest czymś co w poważnym stopniu podważa zaufanie i szacunek do tej formacji.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Jak przyleci to flaszkę postawi :D

Tylko LGIB bierz przykład z Mirka i jego kuferków!

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Tylko LGIB bierz przykład z Mirka i jego kuferków!

Damy rade!

Sent from my iPhone using Tapatalk

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ale latacie po tematach :-P aż strach czytać co było na początku, co w środku, a co na końcu :-D

  • Like 2

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

×