Skocz do zawartości
Logan

Bezpieczeństwo, Niebezpieczne sytuacje

Recommended Posts

Ven, cieszę się że nic Ci się nie stało. Moto masz jednak nie do zdarcia! Pozdrawiam!

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

1. czyli Ven upolował na koniec sezona "sponsorkę" na zimowy tjuning Frankesztejna :beer:

2. I zatarasował przejazd dilerowi dopalaczy (peugeot z tyłu) :lol:

b20ab2907c95b0b03f9277cbec857f6a.jpg

  • Like 3

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

1. czyli Ven upolował na koniec sezona "sponsorkę" na zimowy tjuning Frankesztejna :beer:

2. I zatarasował przejazd dilerowi dopalaczy (peugeot z tyłu) :lol:

b20ab2907c95b0b03f9277cbec857f6a.jpg

Ale tablice rejestracyjną do publikacji zdjęcia zasłonił. Prawdziwy medialny gentelmen :lol:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ven dobrze, że jesteś cały. Musisz chyba wzmóc czujność jesienią, coś Ci ta pora roku nie sprzyja.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Myślisz, że Hitler był taki straszny, wyjątkowy, robił takie złe rzeczy? Nie robił niczego nowego, tylko robił to białym i w Europie. Dlatego zyskał sławę i potępienie. A po drugie, potencjalnych Hitlerów są miliony. Tak czy tak jakiś dojdzie do głosu. To tak, jakbyś chciał zapobiec wypadkowi niszcząc losowo jeden samochód.

chodzi mi o to, że nigdy nie wiesz i może lepiej po prostu zaufać temu co się dookoła wydarza.

ja właśnie nie chcę niczemu zapobiegać!

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

chodzi mi o to, że nigdy nie wiesz i może lepiej po prostu zaufać temu co się dookoła wydarza.

ja właśnie nie chcę niczemu zapobiegać!

To nie tak działa. Dobrze kombinujesz, należałoby to we właściwą formę ubrać. Zrobili to już zresztą filozofowie, etycy na przestrzeni dziejów. W skrócie rzecz ujmując, należy zająć się tym, na co mamy wpływ, czyli tak naprawdę własnymi myślami, osądami, postrzeganiem świata. Cała reszta jest od nas niezależna, więc nie ma sensu się bardzo emocjonować. Ani się obejrzymy, a po nas i tym co nas otacza nie będzie śladu, więc wszystko tak naprawdę nie ma znaczenia. Liczy się to co tu i teraz, każda chwila jest cenna, a sam fakt istnienia jest niesamowity. Taki sposób myślenia dla naszej cywilizacji zapoczątkowali stoicy, ale obecny jest też w wielu innych systemach. Ogólnie zgadzam się w 100%. Nie da się uniknąć ani szczęścia, ani nieszczęścia. Jest częścią życia, od nas zależy jak to odbierzemy. Ale wątek oczywiście nie o tym, więc sorry za offtop.

Edytowane przez JacekJ
  • Like 3

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Chłopaki ... idźcie bardziej w motocyklowe klimaty bo jak dołączą inni to będzie trzeba użyć forumowej polityki ;)

Proszę ... nie idźcie tą drogą ... Nie na forum f650gs.

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Jacek dobrze że nic Ci się nie stało, a motocykl odrestaurujesz, bo już masz sporo wprawy :)

I może jakaś nowa koncepcja ;)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ven zrezygnuj z tej tradycji wypadkowej, pewnie nikt Ci nie mówił tego jeszcze ale ta tradycja akurat nie jest fajna! dobrze, żes cały … :-)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

To nie tak działa. Dobrze kombinujesz, należałoby to we właściwą formę ubrać. Zrobili to już zresztą filozofowie, etycy na przestrzeni dziejów. W skrócie rzecz ujmując, należy zająć się tym, na co mamy wpływ, czyli tak naprawdę własnymi myślami, osądami, postrzeganiem świata. Cała reszta jest od nas niezależna, więc nie ma sensu się bardzo emocjonować. Ani się obejrzymy, a po nas i tym co nas otacza nie będzie śladu, więc wszystko tak naprawdę nie ma znaczenia. Liczy się to co tu i teraz, każda chwila jest cenna, a sam fakt istnienia jest niesamowity. Taki sposób myślenia dla naszej cywilizacji zapoczątkowali stoicy, ale obecny jest też w wielu innych systemach. Ogólnie zgadzam się w 100%. Nie da się uniknąć ani szczęścia, ani nieszczęścia. Jest częścią życia, od nas zależy jak to odbierzemy. Ale wątek oczywiście nie o tym, więc sorry za offtop.

Normalnie, aż dam lajka, choć nieczęsto czynię bo mnie mierzi ta forma.

Lubię to

I może jakaś nowa koncepcja ;)

Inna też już była - RR by Megagame

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Przerobi go na DL'a? ;-)

Chyba nie. Ja go trochę znam i wiem, że nie lubi jak się z niego śmieją przy piwie, a nie lubi pić sam :)

  • Like 3

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Podwójną lampę już ma tylko nie skośnooką ;-)

O cenzura zadziałała :-D

Edytowane przez Marcin N
  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Chyba nie. Ja go trochę znam i wiem, że nie lubi jak się z niego śmieją przy piwie, a nie lubi pić sam :)

A przy czym lubi jak się z niego śmieją? ;-)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Uważam, że to pierwsza od długiego czasu dobrze zrobiona kampania. Być może niedługo dołączę do posiadaczy kamery na froncie, bo moje codzienne obserwacje z lokalnych dróg "mrożą krew". Inna sprawa, że te najgłupsze zachowania uskuteczniają kierujący niezależnie od wieku, czy płci.

Wysłane z mojego Lenovo K50-t5 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Trzeba przyznać, że zrobione z pomysłem.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

I teraz czyja wina? Samochodu bo chciał skręcić czy motocykli bo cięły jak wściekłe??? Tylko ofiar i rodzin szkoda... Ręka z gazu...

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ja to się nawet takim sytuacjom nie dziwię,bo mi raz taki ,,szybki i wściekły''wyskoczył zza pagórka i brakowało naprawdę niewiele.Inna sprawa,że są kierownicy puszek którzy wykonując lewoskręt robią to strasznie długo.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

W 6,52 min kierownik moto ..pewnie pampers pełny! miał naprawde dużo szczęścia, bo przy tej predkości....

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

×