Skocz do zawartości
Logan

Bezpieczeństwo, Niebezpieczne sytuacje

Recommended Posts

Teraz gips i tabletki na porost mózgu.

Edytowane przez JacekJ
  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Pod gimnazjum są na przerost - mózg rośnie za bardzo i czaszka zaczyna go uciskać. Widać że koleś na filmie używał.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
2 godziny temu, artex napisał:

Mi odebrało mowę :/

Artex Tobie? Niemożliwe ;-).

 

Edytowane przez Kropka
  • Like 2

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Powinno się do nich strzelać a przy okazji i policja by podciągnęła swoje umiejętności, i debili byłoby mniej na drogach.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

No cóż tu można powiedzieć... Potem nie dziwmy się, że każdego z nas za takiego durnia jednego z drugim mają.

W tamtym roku mój kuzyn (facet ma 50 lat) zaopatrzył się w jakiegoś 255 konnego Suzuki i pewnego niedzielnego ranka dzwoni do mnie aby z nim i jemu podobnymi wyskoczyć w trasę... - i ja miałbym na GSsie 650 z nimi się ścigać??? Facet na głowę chyba upadł. Potem pytam się go jaka jest u nich średnia na drodze prędkość, - nieduża, odpowiada, jakieś 180 km/h... Więcej pytań nie miałem.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Dnia 18.03.2017 o 20:10, KaeS napisał:

No cóż tu można powiedzieć... Potem nie dziwmy się, że każdego z nas za takiego durnia jednego z drugim mają.

W tamtym roku mój kuzyn (facet ma 50 lat) zaopatrzył się w jakiegoś 255 konnego Suzuki i pewnego niedzielnego ranka dzwoni do mnie aby z nim i jemu podobnymi wyskoczyć w trasę... - i ja miałbym na GSsie 650 z nimi się ścigać??? Facet na głowę chyba upadł. Potem pytam się go jaka jest u nich średnia na drodze prędkość, - nieduża, odpowiada, jakieś 180 km/h... Więcej pytań nie miałem.

Trzeba było się zgodzić pod warunkiem że Ty wybierasz trasę :)

  • Like 3

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Dwie wioski od mojej, 39 latek chciał poszaleć na Enduro i poszalał tak, że się zabił wpadając na drzewo... prędkość, brak rozwagi i przecenienie swoich umiejętności.

http://www.naszraciborz.pl/site/art/1-aktualnosci/0-/56595-tragedia-w-tworkowie--na-hrozie-zginal-motocyklista-.html

 

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
46 minut temu, Artur_P napisał:

Sie dzieje u Was ;)

Strach z domu wyjść, a co dopiero wyjechać ;)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Pomijając fakt, że zjebał po całości, to i tak dość zgrabnie z tego wyszedł...

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Jak widać, krzyże na poboczu (0:24) nie działają na wyobraźnię.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

I chyba obecność tej właśnie dróżki starał się zasugerować kierowca betoniarki. Znam paru rowerzystów uwielbiających tresować kierowców. Jednego poznałem w szpitalu...


  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Po ciemku uważajcie na ciągniki, to co mają zaczepione z tyłu często jest nieoświetlone ;) taka refleksja z wczoraj

  • Like 2

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
1 godzinę temu, maxiu napisał:

Po ciemku uważajcie na ciągniki, to co mają zaczepione z tyłu często jest nieoświetlone ;) taka refleksja z wczoraj

Po jasnu też uważajcie ;) Wczoraj jakiś ciągnik chciał mnie postraszyć, próbując wyjechać z podporządkowanej tuż przede mną. Ogólnie teraz dużo sprzętu rolniczego na drogach, który dodatkowo na drodze zostawia ziemię, wyjeżdżając z pól - może być ślisko.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

×