Skocz do zawartości
Logan

Bezpieczeństwo, Niebezpieczne sytuacje

Recommended Posts

29 minut temu, Pszemo napisał:

No qrwa na głupotę nie ma lekarstwa. 

...

Jest, śmierć.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Są chyba ze 3 białe warszawskie i forumowe 800, ale tej nie kojarzę. Chyba spoza.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ciekawe że ktoś na rowerze ma dwie kamery (przod i tył).

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Teraz, BrunoJ napisał:

Ciekawe że ktoś na rowerze ma dwie kamery (przod i tył).

To był reporter TVP :default_laugh:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Może ustawka? specjalnie się dogadali żeby scenkę rodzajową nagrać i mieć swoje 5 minut na YT? ;-)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
1 godzinę temu, Pszemo napisał:

To był reporter TVP :default_laugh:

Jakiej TVP? To dawno było, dziś to mógłbym reporter TVPiS 

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Motocyklista zderzył się z łosiem. Zginął na miejscu

17 czerwca 2017

miertelny-wypadek-Koszar%C3%B3wka-grajew

Foto: grajewo24.pl   

Śmiertelny wypadek na trasie Koszarówka-Ruda w gminie Grajewo. Nie żyje 28-letni motocyklista, który zderzył się z łosiem.

Do tego tragicznego zdarzenia doszło w piątek (16.06) przed godz. 22.00 na drodze krajowej nr 65, informuje Radio 5 Elżbieta Zaborowska z Zespołu Prasowego Komendy Wojewódzkiej Policji w Białymstoku.

Zderzenie motocyklisty z łosiem było tak silne, że fragmenty maszyny znajdowały się w odległości około 200 metrów. Ofiarą wypadku jest prawdopodobnie 28-letni mieszkaniec wsi Białaszewo w gminie Grajewo.

Droga w miejscu zdarzenia była zablokowana przez blisko 5 godzin. Policjanci ustalają teraz szczegóły i okoliczności tego tragicznego wypadku.

wypadek-Koszar%C3%B3wka-5.jpg

wypadek-Koszar%C3%B3wka-1.jpg

wypadek-Koszar%C3%B3wka-2.jpg

wypadek-Koszar%C3%B3wka-3.jpg

wypadek-koszar%C3%B3wka-4.jpg

Źródło: Zespół Prasowy KWP w Białymstoku, grajewo24.pl

Edytowane przez KaeS

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Pasażerka trafiła do szpitala

16 czerwca 2017

Wypadek-ul.-E%C5%82cka-Grajewo-16.06.17.

Foto: grajewo24.pl   Wypadek na ul. Ełckiej w Grajewie

Ze złamaniem obojczyka trafiła do szpitala pasażerka motocykla, który zderzył się z samochodem osobowym w Grajewie.  Do wypadku doszło wczoraj około godz. 15.00 na ul. Ełckiej. Jak informuje Radio 5 Sylwia Gosiewska, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Grajewie, kierujący samochodem marki Volvo nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu motocykliście i doszło do zderzenia. Pasażerka ze złamaniem obojczyka została przetransportowana do szpitala w Grajewie. Kierujący motocyklem marki Honda doznał ogólnych potłuczeń ciała. Grajewscy policjanci wyjaśniają teraz szczegóły tego wypadku. Wiadomo, że kierowcy obu pojazdów byli trzeźwi.

Źródło: KPP w Grajewie

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Jak by jebnął tego grubasa, toby na kolanach przepraszał. Z pałką i gazem to zwykły żul bez jaj jest.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

czyja wina?

Edytowane przez nemo
źle dodane źródło

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

To jakis "orzeł" z dużego forum BMW.

Sprawcą został uznany kierowca Passata, mandaty otrzymali obaj.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Też lubię wyprzedzać poboczem, zwłaszcza na Ukrainie, ale raczej nie w mieście chyba.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Dla mnie wina motocyklisty. Z prawej się nas nikt nie spodziewa i nie powinno nas tam być. Szlag mnie trafia jak jadę w korku i samochody uprzejmie zajeżdżają mi drogę, bo ktoś leci prawą stroną. Z jednej strony chcemy ich nauczyć, że wszyscy się zmieścimy i by nam sie odsuwali w korku a potem sa tacy co nie umieją sobie w korku poradzić lub po prostu idą na łatwiznę - i przez takich się kierowcy wkurzają, bo pojawia się taki z prawej strony - gdzie się go nie spodziewają.

Z własnego doświadczenia jeszcze jako plecak kiedy w ten sam sposób wyrżnęliśmy przy bardzo małej prędkości - dla odmiany ktoś z naprzeciwka skręcał w lewo na stację. Też wina kierownika motocykla - nie widział i nie dał szans się zauważyć.

Stanowcze nie dla wyprzedzania z prawej strony i poboczem.

  • Like 3

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Kiedyś jadąc drogą nr 3, zauważyłam w lusterku, że nadciąga jakiś sport. Automatycznie zaczęłam zjeżdżać do prawej by ustąpić miejsca szybszemu. Gdy już byłam prawie na awaryjnym pasie poczułam tylko podmuch wiatru i serce w gardle. Gość mnie minął po awaryjnym. I co on miał wtedy w głowie? Tyle miejsca miał a wybrał mijanie z prawej. Strach myśleć co by było gdybym w tej samej chwili zjechała całkiem na awaryjny.

  • Like 2

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

×