Skocz do zawartości
Logan

Bezpieczeństwo, Niebezpieczne sytuacje

Recommended Posts

Jak myślicie, był jakiś błąd?

 

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Brak pozycji, jazda na krawędzi opony, jakby się wychylił w stronę zakrętu, pochylenie motocykla mogłoby być mniejsze.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Masz na myśli, ze się pochylił, ale nie patrzył głęboko w zakręt?

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Masz na myśli, ze się pochylił, ale nie patrzył głęboko w zakręt?
Nie. Ma na myśli, że się nie wychylil we właściwą stronę. Z tego co widzę, to już pasażer lepiej się zachował. Kierowca wychylił się w złą stronę pogarszając tylko sprawę.
Powód drugi, to brak gazu (słychać hamowanie silnikiem przy jednoczesnym zblizaniu, czyli ten z przodu zwalniał jeszcze bardziej).
Powód być może trzeci, to ustawienie zawieszenia. Jeżeli można było skompensować obciążenie na preload, to być może nie slizgnalby się na podnóżkach.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

W sumie jechał z pasażerem (nie zauważyłem), tu z pozycją to już nie tak prosto, więc może skoro pasażer, to za duże napięcie wstępne sprężyny i zarył podnóżkiem?

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
7 godzin temu, MrBodek napisał:

Jak myślicie, był jakiś błąd?

Nie, perfekcyjnie na mordę poleciał.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Z tego co ja widzę po zatrzymaniu kadru akurat przed samym upadkiem to pasażer był w "linii prostej" do motocykla natomiast kierownik lekko odchylony był w lewo, czy nie tak? 

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
3 minuty temu, KaeS napisał:

Z tego co ja widzę po zatrzymaniu kadru akurat przed samym upadkiem to pasażer był w "linii prostej" do motocykla natomiast kierownik lekko odchylony był w lewo, czy nie tak? 

Też tak widzę.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

 Czy komuś się nie wydaje że to jest wersja obniżona ? Ja mam takie odczucia - za szybko jedzie podnóżkami po asfalcie.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Kiedyś już o tym pisałem. Niedawno w bajtowych czeluściach znalazłem film. Jak się później okazało koleś dość mocno przekroczył stan po spożyciu:default_icon_beer1:

 

Edytowane przez Debian

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

PN-WSCH i wszystko jasne :D

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Wypadek na S8 - Stare Krzewo: Kierowcy zginęli, bo pobili się na ekspresówce. Śmierć przez agresję drogową.

Dwóch kierowców zginęło w wypadku na S8 w pobliżu Starego Krzewa, bo w wyniku drogowej kłótni zatrzymali się na ekspresówce i pobili. Wtedy wjechał w nich białoruski tir.
 
To agresja doprowadziła do wypadku. Jedno auto zajechał drogę drugiemu, zatrzymali się na pasie pod ruchem. Zaczęli się szarpać. Pewnie wcześniej coś się wydarzyło na drodze. Jaką trzeba być istotą, by rozładowywać agresję na ekspresowej drodze? Powinni ustawić trójkąt 100 m dalej. Białoruski tir niestety rozstrzygnął spór. Choć jego kierowca próbował mijać auta nawet po pasie zieleni.

Czytaj więcej: http://www.dziennikpolski24.pl/aktualnosci/a/wypadek-na-s8-stare-krzewo-kierowcy-zgineli-bo-pobili-sie-na-ekspresowce-smierc-przez-agresje-drogowa-zdjecia-wideo,12931838/
Edytowane przez PeKaeS

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

^ Jeśli gość na motorze w tym czasie ziewnął albo np. sprawdzał nawigację, to w sumie mógł nawet nic nie zauważyć.

  • Like 4

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Albo dostał zawału 200m dalej. 

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

×